lekarz Dorota Terlik

Internista, Pediatra

Czytałam wcześniejsze opinie, więc poszłam z dzieckiem do niej. Nie znam się na kompetencjach, więc nie chcę oceniać, ale podejście do dziecka i wyjaśnienie "co i jak" bardzo mi się spodobało. Jeszcze zobaczę jak po kontroli za tydzień

Bardzo miła, sympatyczna Pani Doktor i przede wszystkim kompetentna.

Bardzo miła, sympatyczna Pani Doktor i przede wszystkim kompetentna.

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

Świetny lekarz, miły, kulturalny, pomocny,

Świetny lekarz, miły, kulturalny, pomocny,

właściwa Pani na właściwym miejscu. Od kilku lat chodzę do niej z dziećmi. Przeprowadza wywiad i stawia właściwe diagnozy. Dzieci ufają jej (mówią "moja Pani doktor").

Bardzo miła pani i co ważne cierpliwa i delikatna a także wyrozumiała dla dzieciaczków. Jeżeli jest potrzeba daje skierowania do innych specjalistów i nie kombinuje jak inni. Bada tez dorosłych, poświęca przy tym dużo uwagi. W nagłych sytuacjach zawsze jest w stanie wcisnąć kogoś między wizyty żeby zbadać chorego.