lekarz Dorota Walas

Pani Dorota W. wykonała badanie w ekspresowym czasie. Na koniec oddała kartkę z wynikami i nawet się nie pożegnała. Nie usłyszałem ani jednego słowa o mojej wadzie wzroku, żadnego komentarza. Dramat, że lekarz traktuje ludzi jak gów***

Badanie trwało bardzo krótko, komputerowo po czym wypisano recepte na okulary. Podczas badania u optometrysty okazalo się że na jadnym oku badanie wykonano niedokladnie. Dla porównania byłem na badaniu w innym mieście towarzyszac innej osobie i badanie bylo bardziej szczególowe i trwało dużo dłużej.

Szczerze polecam. Zostałem przebadany 4 razy, lekarz wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiadał na pytania dotyczące leczenia, niczego nie wciskał (ostatni chciał mi sprzedać okulary u sąsiada optyka), przepisał lekarstwa. Moja ocena to 9/10.

wspaniała Pani doktor, profesionalne podejście do pacjenta polecam !do tego Pani doktor ma ogromną wrażliwość , i jest przeuroczą osobą

Wrazenie po wizycie tak jak w tej reklamie pewnej sieci komorkowej: Jesli cos sie konczy zbyt szybko... Mam dosc skomplikowana wade i badanie / dobieranie szkiel dobremu okluliscie zajmowalo zazwyczaj od 25 minut w gore. Ta pani przymierzyla po 2 szkla na oko i stwierdzila, ze lepiej nie bedzie. Wizyta trwala mniej niz 10 minut a ja czuje ze musze isc do okulisty, ktory bedzie chcial mi pomoc.

Byłam u tej Pani lekarz z 6 letnim dzieckiem. Pani Lekarz nawet nie spojrzała na małą w czasie badania więc nie zauważyła, że dziecko aby lepiej widzieć wstało z fotela i podeszło do tablicy. Nie wyjaśniła też małej pacjentce jak zakryć jedno oko, aby nie zaburzyć wyniku badania. Wizyta skończyła się po wykonaniu badania na tablicy obrazkowej. W przychodni POZ takie badanie robi pielęgniarka... Wizyta nic nie wniosła do sprawy, ale oczywiście konieczna stała się kolejna (komputerowe badania wzroku) za kolejne 70 zł.

Bardzo sympatyczna , kompetentna.Gorąco polecam tego lekarza.

Bardzo sympatyczna , kompetentna.Gorąco polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz...;-))))))))))))))))

Bardzo dobry lekarz...;-))))))))))))))))

Wzór do naśladowania dla lekarzy. Świetna specjalistka w swojej dziedzinie. Godna polecenia.

Dr Walas opiekuje się moimi oczami już od kilku lat, z racji stwierdzonej u mnie choroby oczu odwiedzam ją kilka razy w roku. W moim odczuciu jest to bardzo miła, cierpliwa i kompetentna osoba. Pod względem podejścia do pacjenta i kultury osobistej przewyższa niektórych znanych opolskich okulistów.