dr Dorota Wnęk

nie chętnie wydaje skierowania do specjalistów.Czesto stroi fochy.Początkowo wydawała się ok dopóki nie nabila sobie pacjentow.Zmieniłem ośrodek Pani doktor również .

Pani Doktor Wnęk absolutnie godny polecenia lekarz , bardzo wnikliwy , doskonały diagnosta . Lekarz z powołania z dużym szacunkiem i empatią dla pacjentów . Polecam Panią Doktor.

Pani doktor to wspaniały lekarz. Bardzo miła, kulturalna, cierpliwa. Bada bardzo wnikliwie, podchodzi z troską i uwagą do każdej dolegliwości. Nie wydaje pochopnych opinii, stara się jak najlepiej dostosować formę leczenia do schorzenia. Jestem bardzo zadowolona, że jestem pacjentką Pani doktor. Najlepszą rekomendacją dla dr Wnęk jest duża liczba pacjentów, dlatego na wizytę czeka się dość długo, ale na prawdę warto

Pani Wnęk, to wspaniały lekarz, dobry człowiek, a tak jak zajmuje się pacjentem to rzadkość wśród leksrzy. Dużo zdrowia. Wdzięczna pacjentka z Będzina.

Wdzięczna pacjentka z Będzina.

Bardzo dobry lekarz z powołania i co jest niezmnierne ważne dla pacjenta: cierplwy, kulturalny człowiek.

Lekarka na medal!!!!!Traktuje pacjenta na równi ze sobą, bez cwaniactwa i wywyższania się

Bardzo, miła cierpliwa, cicho mówi, podchodzi dobrze do pacjenta

Bardzo, miła cierpliwa, cicho mówi, podchodzi dobrze do pacjenta