Dorota Wosiak

Jelenia Góra
50,898361815,73904580 75 647 23 26

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
9 opinii

Kompetentna lekarka,przesympatyczna i nigdy nie odmawia pomocy(lecze sie juz prawie 20 lat)

zdecydowanie powiem to profesjonalistka pod każdym względem, nigdy nie odmówiła mi pomocy

super lekarrz ma dobre podejscie do dzieci . polecam

Mam długotrwale doświadczenia z leczenia u p. Wosiak (dzieci, ja, mama, tesciowa). Wszyscy sa zgodni co do wysokiego poziomu uslug.

przejma i profesjonalna,często chodzę do pani doktor z mamą , która jest osobą w podeszłym wieku .Stara się pomóc ,jeżeli nie może sama kieruje do innego specjalisty.

Bardzo kompetentna lekarka. Uratowała resztki widzenia mojej mamy, która leczona była przez inną okulistkę na inną chorobę oczu niż powinna była być leczona. Diagnoza dr Wosiak całkowicie pokrywała się z opiniami lekarzy z kliniki wrocławskiej. Jest kompetentną i miłą lekarką, do której aż chce się chodzić.

Nic ciekawego;(pani doktor potrafi przepisac tylko okulary bo innych środków na lepsze widzenie nie zna!np szkła kontaktowe

Pani doktor to bardzo miła osoba, bardzo rzeczowo zajmuje się pacjentem, ma dobre podejście do dzieci (byłam z 3-letnią córką).Polecam bardzo tego specjalistę.

SUPER PANI DOKTOR BARDZO DOBRY SPECJALISTA barwis

Wystaw opinię