Dorota Wrońska

Laryngolog

Zdecydowanie najlepszy specjalista w Kielcach. Korzystamy z opieki Pani doktor całą rodziną już od wielu lat. Zdecydowanie polecam!

BARDZO KONKRETNA, a zarazem empatyczna Pani Doktor. Byłam z synem. W ramach wizyty wykonała endoskopię nosa, postawiła trafną diagnozę i leczenie. Syn jest zdrowy Polecam serdecznie

Polecam serdecznie, wspaniały lekarz, z empatią dla pacjenta, świetny specjalista, dziś taka Osoba na wagę złota

Miła,uprzejma z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem Pani doktor Wrońska. Mam bardzo duże zaufanie i zawsze mi pomaga z moimi problemami laryngologicznymi.

Miła,uprzejma z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem Pani doktor Wrońska.

Tragedia. Zero profesjonalizmu. Nie polecam zdecydowanie. Zabieg został wykonany byle jak. Pani doktor powinna okazywać więcej szacunku.