Dorota Wyględowska-Promieńska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
23 opinie

Jeżeli ktoś ma problem z oczami, którego nikt nie potrafi rozwiązać... ; jeżeli ktoś chce leczyc się prywatnie to gorąco polecam panią doktor; nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy na innych okulistów w Częstochowie;

Jest dobrym okulistą, ale za szybkim. Dużo za szybkim. Po wyjściu z gabinetu nie wiedziałam jaką mam wadę!!!

Pani dr. Wyględowska-Promieńska jest osobą konkretną, szybką ale co najważniejsze dokładną.

Dobry człowiek i świetny specjalista jest z Pani doktor ! Polecam !! :))

Co tu pisać. Pani dr Dorota to świetny specjalista i wspaniały człowiek.

Jestem mamą pacjenta. Tymczasem pani doktor poprawiła błędy innego okulisty. Cieszę się, że poszłam z dzieckiem do niej.

Pani Dorota jest bardzo dobrym lekarzem. Poświęca swoim pacjentom dużo czasu. Chodzę do Niej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim.

Pani Dorota jest chlubą naszej polskiej okulistyki, swojego zawodu nie traktuje jako 'maszynki do zarabiania kasy'jak co niektórzy okuliści, widać, że to lekarz z powołania, polecam w 100%!

Moja mama byla leczona przez tego lekarza. Uplynely 3 miesiace po tej operacji i kobieta umarla. Miale guzy w glowie i to bardzo duze usytuowane blisko blisko oczow. Czy to przypadek czy niedopatrzenie to sami sobie na to pytanie odpowiedzcie. Ja osobiscie bym nie rezykowal. Szkoda tylko tej kobiety (w tym przypadku mamy)...

Pani doktor to świetny specjalista pomogła mojemu mężowi i tak samo trzy letniej córeczce. Zdecydowanie polecam. Wielkie uszanowanie:)

Po istnej pielgrzymce szlakiem częstochowskich "specjalistów" trafiłam z synkiem do Pani dr Szkoda tylko tych zmarnowanych pieniędzy i czasu jaki straciłam u innych lekarzy, niepotrafiących dobrać dziecku odpowiednich soczewek przy bardzo mocnym zezie zbieżnym. Mamy teraz dwuogniskowe szkiełka na pół roku, jeśli to nie pomoże to niestety ostateczność...zabieg:( Polecam pełen profesjonalizm Pani dr. Mama Kasia

Świetny specjalista od chorób oczu! Dodatkowo rozmowa przebiega w przyjemnej atmosferze.

Do pani dr Wyględowskiej mam dość daleko, jednak to nie stanowi problemu. Według mnie jest w czołówce najlepszych okulistów w Polsce. Jej ciepło, chęć pomocy, a do tego wysokie kompetencje- to wszystko czyni z niej prawdziwego lekarza, widać że kobieta ma powołanie:) oby więcej takich specjalistów!

Pierwszy raz spotkałam się z tak kompetentnym podejściem. Moi poprzedni okuliści doprowadzili do tego, że moja wada pogarszała się z roku na rok (a nie jest mała). Już myślałam, że nie ma dla mnie ratunku, gdy trafiłam do Pani dr. Wada się zatrzymała! Poza tym Pani dr to szalenie sympatyczna, ciepła kobieta. Konkretna i rzeczowa. A przede wszystkim LECZY, nie traktuje pacjentów jak większość lekarzy, czyli jak zarobić w jak najkrótszym czasie. Ma czas dla każdego, mimo naprawdę gigantycznych kolejek. Polecam Panią dr wszystkim moim znajomym i rodzinie i oni także bardzo są zadowoleni z wizyt:).

Jeżdzę do Pani doktor od kilku lat i zawsze jest tak samo mila, uprzejma i kompetentna. Poleciłam ja juz wielu osobom. Nie przeraza mnie nawet odleglosc jaka musze pokonac, ok. 300 km. Skierowala mnie na operacje, ktora uratowala mi wzrok. Jesli masz problem okulistyczny zdecydowanie polecam.

Pani doktor jest bardzo miła,dobrze leczy.Nie raz mi pomogła. Jedyną wadą jest to ,że trzeba bardzo długo czekać w kolejkach ale tak to jest u dobrego lekarza.

bardzo dobrze diagnozuje, bardzo dobrze operuje, bardzo dobrze leczy , mam do Niej ogromne zaufanie, a do tego ma uśmiech, cierpliwość i czas dla pacjenta, jest po prostu świetna. Teresa Hiter

Jeden z najlepszych okulistów w Polsce.

Co tu dużo pisać, oceny mówią same za siebie. Wspaniały lekarz i cudowny człowiek.

Pani doktor indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Jest bardzo kompetentna, szczetra i co najważniejsze traktuje człowieka, jak człowieka. Te 3 cechy łącznie są bardzo rzadko spotykane... ; P Fantastyczne podejście do zawodu !! Gorąco polecam wszystkim !! : ))

Bardzo kompetentna pani doktor, leczę się już u niej kilka lat i nie nigdy nie miałem do niej ŻADNYCH zastrzeżeń :) gorąco polecam!

wspaniały człowiek! wyszliśmy z wizyty zadowoleni a słuchając opowiesci na poczekalni dowiedzielismy sie ze wielu osobom pomogła w ciężkich sytuacjach a nawet kilka razy uratowała zycie!!!

lekarz nie tylko kompetentny i wzbudzający zaufanie ale pani doktor jest po prostu człowiekiem .ŻYCZĘ SOBIE TAKIEGO LEKARZA W KAŻDEJ SPECJALIZACJI EWA

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny