dr n. med. Dorota Wyględowska-Promieńska

Ta Pani mogłaby sobie być nawet najlepszym okulistą na świecie, ale za totalny brak szacunku do pacjenta i drugiego człowieka należy się ocena niedostateczna. Umówiłem się na wizytę z 2-letnim dzieckiem na godzinę 13. Na wizytę przyjechałem wraz z synkiem i żoną w 8 miesiącu ciąży, ponieważ po wizycie mieliśmy jeszcze coś załatwić. O godzinie 14 wciąż nie zostaliśmy wezwani do gabinetu, a na zapytanie czy mogłaby nas Pani przyjąć, bo żonie już jest duszno i słabo, a synek zaczął płakać i chce już spać, otrzymałem odpowiedź, że teraz Pani jeszcze, bo czeka już półtorej godziny i Bóg wie ile jeszcze osób miało wejść przed nami. Proponuję zwiększyć liczbę pacjentów umówionych na jedną godzinę jeszcze 2-krotnie, bo najważniejsze to zarobić, a pacjent nawet tak mały poczeka i ze 3 godziny. Nie spotkałem się jeszcze z takim potraktowaniem kobiety w ciąży i ogólnie pacjenta. Nie polecam nikomu z małym dzieckiem

Bardzo niemiła a na prośbę zmiany leku który dawał efekty uboczne stwierdziła że wszystko jest ok... taki "specjalista"

Ja się zastanawiam, jak można miec taki tytył - dr hab. i w taki sposób leczyć oraz mieć takie podejście do pacjenta. Chciałam powiedzieć parę prawdziwych słów o tej "Pani". Leczyłam się u tej Pani 5 lat(w wieku 17 lat trafiłam do niej) i powiedzcie mi ludzie, jak można eczyc kogoś przez 5 lat i w wieku 22 lat i nie zauwazyc tak dużego stożka rogowki. a chc powiedzieć ,że dwa bądz trzy razy w roku chodziłam na wizytę do niej!!!!!!!!!!!!!!! Ręce opadają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdy pani Doktor widziała,że stozek jest tak ...

Chciałam powiedzieć parę prawdziwych słów o tej "Pani".
Ręce opadają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdy pani Doktor widziała,że stozek jest tak duzy i nie mozna będzie zrobic Crossingu bądz Lasik-u , i tylko przeszczep mnie czeka, to dopiero po 5 latach "leczenia" mnie wysłała do pana doktora do Katowic, by mi on soczewki twarde dobrał. Pan Doktor za głowę sie chycił, jak zobaczył,ze leczyła mnie doktor Wyględowska. I powiedział cytuję słowa Pana Doktora "u Pami ,jest już za pozno na wszystko. Czeka pania przeszczep badz dobor soczewek"
To tak się leczy pacjentów?????????
Jstem młoda, a ta Pani doktor bardzo mnie i pewnie też wiele innych osób skrzywdziła. A kupę kasy brala ode mnie.
Pewnie ma ten tytuł dzięki tatusiowi. Nie wnikam w to.
Mam siostrę co studiuje medycynę i dobrze ona ta Panią doktor zna. To co ona wyprawia, to w głowie się nie mieści!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli ktoś ma problem z oczami, którego nikt nie potrafi rozwiązać... ; jeżeli ktoś chce leczyc się prywatnie to gorąco polecam panią doktor; nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy na innych okulistów w Częstochowie;

Jest dobrym okulistą, ale za szybkim. Dużo za szybkim. Po wyjściu z gabinetu nie wiedziałam jaką mam wadę!!!

Pani dr. Wyględowska-Promieńska jest osobą konkretną, szybką ale co najważniejsze dokładną.

Dobry człowiek i świetny specjalista jest z Pani doktor ! Polecam !! :))

Dobry człowiek i świetny specjalista jest z Pani doktor ! Polecam !! :))

Co tu pisać. Pani dr Dorota to świetny specjalista i wspaniały człowiek.

Co tu pisać. Pani dr Dorota to świetny specjalista i wspaniały człowiek.

Jestem mamą pacjenta. Tymczasem pani doktor poprawiła błędy innego okulisty. Cieszę się, że poszłam z dzieckiem do niej.

Pani Dorota jest bardzo dobrym lekarzem. Poświęca swoim pacjentom dużo czasu. Chodzę do Niej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim.