Dorota Żmuda-Stawowiak

Odradzam. Zęby dalej mam krzywe a zapłaciłem kupę kasy. To oszustka i mówi to co chcesz usłyszeć byleby tylko zdoić kasę i żebyś się u niej leczył, a nie poszedł gdzie indziej. Najpierw miał być tylko aparat na dół to ok. Potem wymyśliła jak już miałem górny założony, że dolny jeszcze musi być, więc już dyskwalifikacja i oszustwo dla kasy. Nie zastosowała dolnego wyciągu, bo niby nie pomógłby i dalej mam głęboki zgryz. Przez co później nie dało się założyć retainera (drutu od wewnątrz zębów po leczeniu) na górne zęby, tylko dostałem aparat zdejmowalny, zakładany na noc. Oczywiście płatny. Totalnie nie dał rady i zęby z powrotem odkrzywiły się. Na koniec jeszcze fałszywie wyparła się, że to moja wina i zmarnowałem pieniądze. Między zębami zostały przerwy, które w części miała załatać jej koleżanka dentystka beztalencie i kolejna łasa na kasę. Poprawiała dwa razy wypadającą plombę poszerzającą ząb, aż w końcu poszedłem gdzie indziej i zrobili mi dobrze, bo tam była studnia bez dna. Ogólnie beznadzieja od początku to końca. Uciekać i omijać szerokim łukiem.

SERDECZNIE POLECAM! Sama Pani jest przemiła, a do tego zna się na rzeczy - rzetelny i dobry fachowiec.

Polecam wszystkim! Znakomity efekt leczenia, żadnych problemów, w pełni rzetelnie i fachowo. JK

Doczynienia z panią doktor po raz pierwszy miałam raczej dawno temu (byłam wtedy w zerówce). Pani doktor przyjmowała wtedy jeszcze na ul. Szweckiej w Krakowie. Podejscie do dzieci miała naprawde genialne. Mimo że wizyty były rzadko bo gdzieś co miesiąc to zawsze rozpoznawała swoich małych pacjentów na korytarzu. Dziś mam 22 lata i jestem jej bardzo wdzięczna za jej zaangażowanie.