Dr Beata Bilińska

Dermatolog

Gdzie przyjmuję
place 11

ul. międzyrzecka 60
Łuków
51,93090722,384189725 798-99-03

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2/5
Kompleksowość podejścia
1.7/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
1.9/5
Ilość poświęconego czasu
1.5/5
Uprzejmość
1.6/5
Godny polecenia
1.5/5
Średnia:
1.75
11 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Bardzo niemiła lekarka. Odradzam korzystanie z jej usług. Nie potrafi w ogóle nawiązać kontaktu z pacjentem i zachowuje się jak maszyna.

1,0/5

Lekarka z okropnym podejściem, bagatelizuje problemy pacjenta o ile nie zobaczy wielkiego wysypu na twarzy. Zdolna jest jedynie do powiedzenia, że nie możliwe jest wyglądanie jak modelki z okładki, kiedy problemem były liczne blizny potrądzikowe. Nie poświęca uwagi pacjentowi, wizyta trwa chwile. Wszystko z wielką łaską i kpiącym uśmiechem.

1,0/5

1 minuta w gabinecie, nawet Pani doktor nie fatygowała się aby podejść, obejrzeć, tylko siedziała za biurkiem i spojrzała na zmianę zza biurka, przez 2 sekundy. 1 objaw 1 wizyta określiła po tym jak chciałam ją zapytać o coś jeszcze. zero poszanowania dla pacjenta, odradzam!

1,2/5

Wizyta prywatna, pieniądze wydane na darmo. Niemiła, wręcz arogancka, nie słucha pacjenta i jego toku leczenia, od razu mówi swoje racje. Nie poświęca uwagi, spojrzy przy wchodzeniu do gabinetu na wygląd skóry i zabiera się do komentowania, krzyczenia i wypisuje receptę itd. Przepisała mi na grzybicę skóry leki natłuszczające i nawilżające i opakowanie proszków przeciwgrzybiczych (ketokonazol), gdzie przy moim schorzeniu jakiekolwiek nawilżanie i ciepłe środowisko powoduje namnażanie się grzybów! Recepty nie wykupię na pewno, po wizycie byłam zła przez ładnych parę godzin. ODRADZAM!!!

1,0/5

NIE POLECAM TEGO SPECJALISTY- jeśli można tak o tej Pani powiedzieć...BARDZO NIESYMPATYCZNA I TRZASKA DRZWIAMI ZA PACJENTEM....nigdy w życiu się z kimś takim nie spotkałam.

1,3/5

Nawet nie spojrzała na moja skórę, nie chciała słuchac przebiegu choroby ani na jakie lekarstwa jestem uczulona. Lekarz nieuprzejmy...

1,7/5

Pani doktor podczas wizyty była:po pierwsze bardzo nieuprzejma,po drugie nawet nie spojrzała na mojego syna i nie sprawdziła skóry,nie mówiąc o badaniu,wypisała receptę bez wywiadu i jeszcze nawrzeszczała na nas.Jednym słowem porażka nie lekarz.

3,5/5

Pani doktor wydaje się miła i z pewnością jest kompetentna, niestety moje leczenie nie należy do zakończonych, mimo iż chodzę do niej już dwa lata.

1,2/5

Na pierwszej wizycie nawet nie spojrzała na moją twarz (zerknęła na mnie kiedy wchodziłam do gabinetu), nie zadała pytań tylko od razu wypisała jakąś receptę. Leki spowodowały niesamowity ból żołądka - męczyłam się 2 tygodnie. Wreszcie rzuciłam to i pojechałam do Siedlec do dermatologa przyjmującego przy ul Chłodnej (i nie żałuję - tam pracują profesjonaliści)

1,3/5

bardzo złośliwa nieuprzejma doktor, kontakt z tą kobietą powoduje niechęć do lekarzy

4,8/5

Wspaniała doktor warta polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat