Dr Beata Bilińska

Łuków
51,93090722,384189725 798-99-03

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.95
9 opinii

1 minuta w gabinecie, nawet Pani doktor nie fatygowała się aby podejść, obejrzeć, tylko siedziała za biurkiem i spojrzała na zmianę zza biurka, przez 2 sekundy. 1 objaw 1 wizyta określiła po tym jak chciałam ją zapytać o coś jeszcze. zero poszanowania dla pacjenta, odradzam!

Wizyta prywatna, pieniądze wydane na darmo. Niemiła, wręcz arogancka, nie słucha pacjenta i jego toku leczenia, od razu mówi swoje racje. Nie poświęca uwagi, spojrzy przy wchodzeniu do gabinetu na wygląd skóry i zabiera się do komentowania, krzyczenia i wypisuje receptę itd. Przepisała mi na grzybicę skóry leki natłuszczające i nawilżające i opakowanie proszków przeciwgrzybiczych (ketokonazol), gdzie przy moim schorzeniu jakiekolwiek nawilżanie i ciepłe środowisko powoduje namnażanie się grzybów! Recepty nie wykupię na pewno, po wizycie byłam zła przez ładnych parę godzin. ODRADZAM!!!

NIE POLECAM TEGO SPECJALISTY- jeśli można tak o tej Pani powiedzieć...BARDZO NIESYMPATYCZNA I TRZASKA DRZWIAMI ZA PACJENTEM....nigdy w życiu się z kimś takim nie spotkałam.

Nawet nie spojrzała na moja skórę, nie chciała słuchac przebiegu choroby ani na jakie lekarstwa jestem uczulona. Lekarz nieuprzejmy...

Pani doktor podczas wizyty była:po pierwsze bardzo nieuprzejma,po drugie nawet nie spojrzała na mojego syna i nie sprawdziła skóry,nie mówiąc o badaniu,wypisała receptę bez wywiadu i jeszcze nawrzeszczała na nas.Jednym słowem porażka nie lekarz.

Pani doktor wydaje się miła i z pewnością jest kompetentna, niestety moje leczenie nie należy do zakończonych, mimo iż chodzę do niej już dwa lata.

Na pierwszej wizycie nawet nie spojrzała na moją twarz (zerknęła na mnie kiedy wchodziłam do gabinetu), nie zadała pytań tylko od razu wypisała jakąś receptę. Leki spowodowały niesamowity ból żołądka - męczyłam się 2 tygodnie. Wreszcie rzuciłam to i pojechałam do Siedlec do dermatologa przyjmującego przy ul Chłodnej (i nie żałuję - tam pracują profesjonaliści)

bardzo złośliwa nieuprzejma doktor, kontakt z tą kobietą powoduje niechęć do lekarzy

Wspaniała doktor warta polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny