Dr Beata Bilińska

1,6
1,5

Weronika

12.08.2015

Lekarka z okropnym podejściem, bagatelizuje problemy pacjenta o ile nie zobaczy wielkiego wysypu na twarzy. Zdolna jest jedynie do powiedzenia, że nie możliwe jest wyglądanie jak modelki z okładki, kiedy problemem były liczne blizny potrądzikowe. Nie poświęca uwagi pacjentowi, wizyta trwa chwile. Wszystko z wielką łaską i kpiącym uśmiechem.

Pacjent

03.02.2016

Bardzo niemiła lekarka. Odradzam korzystanie z jej usług. Nie potrafi w ogóle nawiązać kontaktu z pacjentem i zachowuje się jak maszyna.

Pacjent

25.01.2014

1 minuta w gabinecie, nawet Pani doktor nie fatygowała się aby podejść, obejrzeć, tylko siedziała za biurkiem i spojrzała na zmianę zza biurka, przez 2 sekundy. 1 objaw 1 wizyta określiła po tym jak chciałam ją zapytać o coś jeszcze. zero poszanowania dla pacjenta, odradzam!

Anonim

27.03.2013

Wizyta prywatna, pieniądze wydane na darmo. Niemiła, wręcz arogancka, nie słucha pacjenta i jego toku leczenia, od razu mówi swoje racje. Nie poświęca uwagi, spojrzy przy wchodzeniu do gabinetu na wygląd skóry i zabiera się do komentowania, krzyczenia i wypisuje receptę itd. Przepisała mi na grzybicę skóry leki natłuszczające i nawilżające i opakowanie proszków przeciwgrzybiczych (ketokonazol), gdzie przy moim schorzeniu jakiekolwiek nawilżanie i ciepłe środowisko powoduje namnażanie się grzybów! Recepty nie wykupię na pewno, po wizycie byłam zła przez ładnych parę godzin. ODRADZAM!!!

Anonim

14.03.2013

NIE POLECAM TEGO SPECJALISTY- jeśli można tak o tej Pani powiedzieć...BARDZO NIESYMPATYCZNA I TRZASKA DRZWIAMI ZA PACJENTEM....nigdy w życiu się z kimś takim nie spotkałam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Łuków"?

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455