Drzyzga Łukasz

Pan dr Łukasz Drzyzga to wciąż młody ale i niezwykle wybitny specjalista chirurg. Jego ręce ratowały moje oko przed nieuchronnym atakiem jaskry. Operacja odbyła się bez komplikacji i w bezstresowej atmosferze, którą zapewnił. (A to niezwykle ważne gdy zabieg odbywa się tylko pod znieczuleniem miejscowym.) Pan doktor rzeczowo opisywał wszystkie procedury i uspokajał mnie podczas trwania operacji. To niesamowicie ciepły i sympatyczny czlowiek. Z jego umiejętnościami i podejściem do pacjenta prognozuję mu naprawdę świetną karierę. Danuta z Bielska-Bialej

Jego ręce ratowały moje oko przed nieuchronnym atakiem jaskry.
To niesamowicie ciepły i sympatyczny czlowiek.

Danuta z Bielska-Bialej

Młody ale pełen wiedzy lekarz. Dokładny i sympatyczny. Polecam! Można się do Niego umówić również w Wodzisławiu Sląskim.

Profesjonalny lekarz. Wyposażenie gabinetu na najwyższym poziomie. Pan doktor bardzo szczegółowo wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenie i co się będzie działo podczas leczenia.

Profesjonalny lekarz. Wyposażenie gabinetu na najwyższym poziomie.