lekarz Edward Adamczyk

Potwierdzam opinię o bardzo ale to bardzo kiepskiej jakości wykonywanych operacji przez pana Adamczyka i jego bezczelnym podejściu do człowieka. Śmiem twierdzić też, że celowo nakierowuje, nawet zdrowe osoby z drobnym nadwyrężeniem, na pewne zabiegi operacyjne przynoszące sowite dochody dla szpitala i jego osoby. Dziś jestem pewny, że wcisnął mi kit o zerwanym wiązadle kolana, mimo "otwarcia" kolana i doskonale widocznej zastanej sytuacji, dla nabicia kasy wyrwał mi zdrowe wiązadło i wszczepił drugie... przysięgam! Dopiero po operacji dowiedziałem się, jakie są naprawdę objawy ze strony ACL, żadnego nie miałem, poza ...

Dopiero po operacji dowiedziałem się, jakie są naprawdę objawy ze strony ACL, żadnego nie miałem, poza ogólną bolesnością stawu która jest z resztą do dziś...
Mało tego, było gorzej, duży dyskomfort, przeskakiwanie i ból, pojechałem po 4latach do innego ortopedy, polecanego tym razem, stwierdził to co tu już padło, że nikt tak już nie operuje, że "blachy" tytanowe co ja mam do mocowań od lat są już używane rozpuszczalne ale to nic, pod złym kątem zamocował przeszczep...
Przeszedłem jeszcze dwie operacje, artroskopowe wycięcie resztek tego przeszczepu, parę m-cy rehabilitacja i ponowna rekonstrukcja wiązadła.
Dziś po 4latach od drugiej rekonstrukcji nie jest tak jak przed pierwszą operacją ale to jej skutek, przynajmniej dam rady normalnie chodzić, biegać a nawet grać w piłkę.

Polecam wszystkim chorym tego lekarza. Profesjonalista w każdym calu. Przeszłam rekonstrukcję więzadeł w 2004r. Konkretny lekarz i dobry człowiek. Wspaniały zespół na bloku. Dziękuję

Właśnie wczoraj wróciłam po rekonstrukcji ACL do domu i muszę powiedzeć,że tacy lekarze jak p.Adamczyk to się już chyba nie rodzą!Jest konkretny i bardzo ludzki!A już napewno i przedewszystkim jest bardzo dobrym człowiekiem i ma bardzo miły i dobry zespół na bloku operacyjnym!Mimo bólu i nerwów potrafią rozładować super nerwową atmosferę!!Pozdrawiam i mam nadzieję,że szybko wrócę do pełnej sprawności!

miałam rekonstrukcje acl i jestem zadowolona kolano w 100% sprawne szybko zrobiony zabieg faktem jest że długo się czeka na wizytę państwową ale warto polecam tego lekarza

Pana doktora oceniam bardzo pozytywnie - przeprowadził mi operację kolana (rekonstrukcja więzadeł), wcześniej odrazu trafnie zdiagnozował problem. Po operacji w 100% stosowałam się do jego zaleceń dotyczących ćwiczeń - nawet nie chodziłam na rehabilitację. Moje kolano jest teraz w pełni zdrowe i bez problemu uprawiam sport. Lekarz wykazuje bardzo ludzkie podejście, mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się być oschły, ale w rzeczywistości jest naprawdę w porządku. Poza tym, gdy w publicznej przychodni zaproponowałam mu, że przyjdę na wizytę prywatną, to nawet nie podał mi adresu i powiedział, żebym przychodziła tutaj, za darmo (w przeciwieństwie do większości lekarzy, którzy celowo chcą przyciągnąć pacjentów na wizytę prywatną..).

zniszczył mi kolana i skreślił moją karierę sportową... z tego, co słyszałem zrobił już tak nie z jedną osobą i nadal czuje się bezkarny. Gdy poszedłem do niego mówiąc, że coś jest nie tak z kolanem powiedział, że to wina rehabilitacji... gdy zrobiłem rezonans okazało się, że wina leży po stronie lekarza, bo źle umieścił więzadło !!

To pierwszy lekarz, który był w stanie mi pomóc. Wcześniej operowałem się u innego lekarza bardzo polecanego, ale niestety nie pomógł, a wręcz zaszkodził. Dzisiaj ciesze się zdrowiem i możliwością uprawiania sportów. Pan doktor to skarb, nie spotkałem nigdy tak świetnego FACHOWCA i dobrego człowieka. Czas oczekiwania do doktora bardzo długi, ale warto poczekać. Nie naciąga też na wizyty prywatne.

Jak dla mnie to super ortopeda byłam u niego już z jednym kolanem i jestem zadowolona bo jest o wiele lepiej niż było :) Jest bardzo miłym i życzliwym lekarzem i nie musiałam długo czekać na zabieg :)

uwaga!! na tego doktora,złe badanie ,zła diagnoza,złe leczenie na siłę wmawianie schorzenia ,nie czuje kolana i każdego pacjęnta traktuje tak samo ACL do rekonstrukcjii,nie umie przeprowadzić podstawowego badania ortopedycznego skuteczność leczenia co najmniej mierna

uwaga!! na tego doktora,złe badanie ,zła diagnoza,złe leczenie
na siłę wmawianie schorzenia ,nie czuje kolana i każdego pacjęnta