lekarzEdward Betta

9 opinii

• 2
  • 2
  • 1

Operacja i poprawka po operacji i teraz nie mogę chodzić. Szkoda słów, nie polecam

• 5

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Tak, jak pisza inni - ma bardzo konkretne i "oszczędne" podejście do pacjenta, jest rzeczowy, wszytsko dobrze wyjasnia, każdy etap leczenia. W moim przypadku zastosował wszelkie metody leczenia, aż ostetcznie trezba było wykonać artoskopie kolana. Szpital w Międzylesiu na medal! - super miła opieka pielęgniarska, czysto i przyjemnie - jak na szpital:-)

Leczę się u dr Betta kilka lat. Mam do niego ogromne zaufanie. POLECAM

• 5

Diagnoza i operacja w 100% dobre, a to jest najważniejsze. Natomiast jeśli chodzi o kontakt z pacjentem - pan doktor odpowiada na zadawane pytania w sposób konkretny, ale niewylewny.

• 5

generalnie nie mam zaufania do lekarzy, ale Pan Doktor jest w tym przypadku nielicznym wyjątkiem, mimo oszczędnego podejścia do pacjenta budzi zaufanie i sympatię, tłumaczy leczenie i odpowiada rzeczowo na pytania, widać pasję, a nie rutynę w podejściu do pacjenta. Jestem krótko po zabiegu i juz w domu, ale wierzę , że będzie wszystko ok, sczególnie , że z problemem borykałem się lata!, a Pan Doktor szybko podjął konkretną decyzję i mam to już za sobą. Poza tym międzyleski szpital zburzył moje doświadczenia dot. innych placówek,jest profesjonalnie i dobre warunki w porównaniu do kilku warszawskich szpitali, to było ważne , bo nienawidzę szpitali. Opieka pielęgniarska naprawdę z prawdziwego zdarzenia, dziękuje wszystkim.Ludzie tam na prawdę jest czysto!

• 5

Polecam zarówno P. Doktora jak i Międzyleski Szpital [w tym opiekę pielęgniarską oraz ogólne warunki "bytowe"]. Doktor nie należy do bardzo rozmownych osób, ale wyjaśnia wszystko dokładnie oraz cierpliwie i uprzejmie odpowiada na pytania. I co bardzo ważne - nie szuka na siłę powodód do skomplikowanych operacji, co niestety zdarza się wielu ortopedom. W artroskopii wykonał tyle ile trzeba i bardzo profesjonalnie.

• 5

Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza,jako dobrego fachowca,miłego,kompentnego.Przeprowadzał mi artroskopię kolana w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w dniu 22.04.2010r.Przyznać muszę,że bardzo śię bałam tego zabiegu ,ale Pan Doktor bardzo spokojnie wyjasnił mi przebieg tego zabiegu i postępowania po zabiegu ,że zupełnie rozwiał moje lęki.Po operacji również przyszedł do mnie opowiedziec mi co było zniszczonego w moim kolanie i co tam mi naprawił.Opieka pielęgniarska wg.mnie również na wysokim poziomie.Chorym z podobnymi dolegliwościami polecam ten szpital i TEGO LEKARZA.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.

• 5

Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz. Ma czas i uśmiech dla pacjenta. Przy dużej wiedzy, zachowuje zdrowy rozsądek i nie faszeruje zbyt pochopnie lekami.Operował moją ciotkę, mamę i być może i mnie bedzie operował jeżeli uzna to za konieczne. Polecam jako lekarza godnego zaufania.

• 4

Lekarz godny zaufania. Nie zignorował mojego problemu (jak to zdarzało sie wczesniej u innych lekarzy) próbował róznych metod zanim zdecydował sie na zabieg operacyjny za każdym razem tłumacząc co robimy i dlaczego tak a nie inaczej

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat