Edward Betta

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
9 opinii

Operacja i poprawka po operacji i teraz nie mogę chodzić. Szkoda słów, nie polecam

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Tak, jak pisza inni - ma bardzo konkretne i "oszczędne" podejście do pacjenta, jest rzeczowy, wszytsko dobrze wyjasnia, każdy etap leczenia. W moim przypadku zastosował wszelkie metody leczenia, aż ostetcznie trezba było wykonać artoskopie kolana. Szpital w Międzylesiu na medal! - super miła opieka pielęgniarska, czysto i przyjemnie - jak na szpital:-)

Leczę się u dr Betta kilka lat. Mam do niego ogromne zaufanie. POLECAM

Diagnoza i operacja w 100% dobre, a to jest najważniejsze. Natomiast jeśli chodzi o kontakt z pacjentem - pan doktor odpowiada na zadawane pytania w sposób konkretny, ale niewylewny.

generalnie nie mam zaufania do lekarzy, ale Pan Doktor jest w tym przypadku nielicznym wyjątkiem, mimo oszczędnego podejścia do pacjenta budzi zaufanie i sympatię, tłumaczy leczenie i odpowiada rzeczowo na pytania, widać pasję, a nie rutynę w podejściu do pacjenta. Jestem krótko po zabiegu i juz w domu, ale wierzę , że będzie wszystko ok, sczególnie , że z problemem borykałem się lata!, a Pan Doktor szybko podjął konkretną decyzję i mam to już za sobą. Poza tym międzyleski szpital zburzył moje doświadczenia dot. innych placówek,jest profesjonalnie i dobre warunki w porównaniu do kilku warszawskich szpitali, to było ważne , bo nienawidzę szpitali. Opieka pielęgniarska naprawdę z prawdziwego zdarzenia, dziękuje wszystkim.Ludzie tam na prawdę jest czysto!

Polecam zarówno P. Doktora jak i Międzyleski Szpital [w tym opiekę pielęgniarską oraz ogólne warunki "bytowe"]. Doktor nie należy do bardzo rozmownych osób, ale wyjaśnia wszystko dokładnie oraz cierpliwie i uprzejmie odpowiada na pytania. I co bardzo ważne - nie szuka na siłę powodód do skomplikowanych operacji, co niestety zdarza się wielu ortopedom. W artroskopii wykonał tyle ile trzeba i bardzo profesjonalnie.

Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza,jako dobrego fachowca,miłego,kompentnego.Przeprowadzał mi artroskopię kolana w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w dniu 22.04.2010r.Przyznać muszę,że bardzo śię bałam tego zabiegu ,ale Pan Doktor bardzo spokojnie wyjasnił mi przebieg tego zabiegu i postępowania po zabiegu ,że zupełnie rozwiał moje lęki.Po operacji również przyszedł do mnie opowiedziec mi co było zniszczonego w moim kolanie i co tam mi naprawił.Opieka pielęgniarska wg.mnie również na wysokim poziomie.Chorym z podobnymi dolegliwościami polecam ten szpital i TEGO LEKARZA.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.

Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz. Ma czas i uśmiech dla pacjenta. Przy dużej wiedzy, zachowuje zdrowy rozsądek i nie faszeruje zbyt pochopnie lekami.Operował moją ciotkę, mamę i być może i mnie bedzie operował jeżeli uzna to za konieczne. Polecam jako lekarza godnego zaufania.

Lekarz godny zaufania. Nie zignorował mojego problemu (jak to zdarzało sie wczesniej u innych lekarzy) próbował róznych metod zanim zdecydował sie na zabieg operacyjny za każdym razem tłumacząc co robimy i dlaczego tak a nie inaczej

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny