lekarz Edward Betta

Ortopeda

10.04.2013

Operacja i poprawka po operacji i teraz nie mogę chodzić. Szkoda słów, nie polecam

30.03.2012

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Tak, jak pisza inni - ma bardzo konkretne i "oszczędne" podejście do pacjenta, jest rzeczowy, wszytsko dobrze wyjasnia, każdy etap leczenia. W moim przypadku zastosował wszelkie metody leczenia, aż ostetcznie trezba było wykonać artoskopie kolana. Szpital w Międzylesiu na medal! - super miła opieka pielęgniarska, czysto i przyjemnie - jak na szpital:-)

22.08.2011

Leczę się u dr Betta kilka lat. Mam do niego ogromne zaufanie. POLECAM

Leczę się u dr Betta kilka lat. Mam do niego ogromne zaufanie. POLECAM

31.05.2011

Diagnoza i operacja w 100% dobre, a to jest najważniejsze. Natomiast jeśli chodzi o kontakt z pacjentem - pan doktor odpowiada na zadawane pytania w sposób konkretny, ale niewylewny.

06.01.2011

generalnie nie mam zaufania do lekarzy, ale Pan Doktor jest w tym przypadku nielicznym wyjątkiem, mimo oszczędnego podejścia do pacjenta budzi zaufanie i sympatię, tłumaczy leczenie i odpowiada rzeczowo na pytania, widać pasję, a nie rutynę w podejściu do pacjenta. Jestem krótko po zabiegu i juz w domu, ale wierzę , że będzie wszystko ok, sczególnie , że z problemem borykałem się lata!, a Pan Doktor szybko podjął konkretną decyzję i mam to już za sobą. Poza tym międzyleski szpital zburzył moje doświadczenia dot. innych placówek,jest profesjonalnie i dobre warunki w porównaniu do kilku warszawskich szpitali, to było ważne , bo nienawidzę szpitali. Opieka pielęgniarska naprawdę z prawdziwego zdarzenia, dziękuje wszystkim.Ludzie tam na prawdę jest czysto!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
Centrum Medyczne CMP Piaseczno