lekarz Edward Jankowski

Kardiolog

Pan Doktor to przykład wysokiej kultury i uprzejmości. Zlecił wiele specjalistycznych badań a.gdy były one niejednoznaczne zlecił jeszcze dodatkowe, dość skomplikowane ale bardzo dokładne badania. Oczywiście wszystko to w ramach NFZ. Na szczęście dla mnie okazało się że moje serce jest w porządku. Jestem mile zaskoczona podejściem Pana Doktora do mnie jako pacjenta, nie wielu dzisiaj można takich lekarzy spotkać. Dziękuję Doktorze.

od jakiegoś czasu leczy moją babcię, bardzo uprzejmy i miły człowiek. kompleksowo tłumaczy dolegliwość i sposób leczenia. Na pierwszej wizycie zmienił 2 leki które w połączeniu ze sobą zamiast leczyć tylko pogłębiały arytmię babci. Jak sam powiedział diagnoza postawiona przez lekarzy ze szpitala czyt. "umieralni" w zduńskiej woli była błędna i stan zamiast się poprawiać pogarszał się. Aha kiedyś był ordynatorem szpitala w zduńskiej woli i szpital był całkiem niezły a teraz to dno i chamstwo!!!

Wizyta. Badanie stetoskopem,pomiar ciśnienia,EKG,recepty,kasa 80 zł.Rozpoznanie-nic groźnego się nie dzieje.Do widzenia. Koniec wizyty

Wizyta.
Koniec wizyty

nawet klientów prywatnych "spławia", nie potrafi się nimi zająć jeśli nie jest to standardowe leczenie