lekarz Edward Janowski

1,4

Nie wiem czy ten człowiek zasługuje na miano lekarz, ale dzięki takim ludziom prywatni specjaliści zarabiają . Podejście do pacjenta jest nieuprzejme , może to sarkazm albo poczucie humoru , którego nikt nie zrozumiał. Zbadać zbadał , tu na plusa , ale małego (bo za duże jego ego )Za to pani ,która z nim pracuje jest do przecudowną kobietą.

Mile zaskoczenie wizyta za 3 dni bardzo zależało mi na czasie ale dało mi to też domyślenia po przeczytaniu kilku opinii udalam się na pierwszą wizytę z duszą na ramieniu. Rzeczywiście starszy Pan doktor . Ale przesympatyczny na spokojnie wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie zadane pytania ,zażartuje,doradzi Dzisiaj bylam na drugiej wizycie i też nie mam się do czego doczepić. Dodam że wizyty były na NFZ

U dr. Janowskiego, byłem w styczniu 2021 roku. Mam problem z wyprostowaniem ręki w łokciu. Dr. Janowski skierował mnie na rentgen, gdy otrzymałem już wyniki RTG to pan Edward kompletnie nic nie zaradził, był kompletnie zielony w temacie. Samo traktowanie pacjenta odbiega od jakichkolwiek etycznych zasad. Doktor ma już swoje lata, w trosce o strach przed jedyną obecnie istniejącą chorobą (o zgrozo) cov19 siedzi w odległości 2m od pacjenta, pomimo problemów ze słuchem. Nieustannie, byłem zmuszany powtarzać jedną i tę samą treść wielokrotnie, brak uprzejmości w stosunku do pacjenta. Generalnie antypatyczna postawa. Z całego serca polecam szukać innego specjalisty. Krótkie terminy do doktora powinny włączyć delikwentom lampkę ostrzegawczą. Dopiero ortopeda z Warszawy pomógł mi dowiedzieć co się dzieje z moim stawem łokciowym.

Mojemu ojcu włożył tak nogę w gips,że prawie zatoru dostał. Mała wiedza a duże mniemanie o sobie. Niektórzy nie powinni być lekarzami.

Bardzo nie miły lekarz,zero jakiegokolwiek profesjonalnego podejścia do pacjenta odchaczyć i następny jak by pracował z przymusu,nie polecam szkoda czasu i nerwów,żenada żenada!!!!nietraccie czasu lepiej czekac rok na wizytę do kogoś bardziej odpowiedniego

Ten lekarz zdecydowanie nie jest godny polecenia! Nie znając sprawy, już na wstępie komentował po co robiłam aż rezonans. Zapytał, kto mnie na ten rezonans skierował, po odpowiedzi był bardzo oburzony czemu nie udałam się do właśnie tego lekarza (brzmiało to jak: po co w ogóle tu przyszłam i marnuję jego czas). Na każde moje pytanie odpowiadał wymijająco, nie słuchał jak mówiłam, że stopa mnie boli i wciąż powtarzające się "no wie pani, ja nie wiem". Po pytaniu czy mogę ćwiczyć, naskoczył na mnie, że chyba nie studiuję na AWF, ani też nie jestem w wojsku i tutaj także nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi. Wyszłam z gabinetu z wiedzą przekazaną mi przez pana doktora równą "nie wiem".

Odradzam korzystanie z usług tego "lekarza". Przyszłam do niego z bólem kolan, który pojawił się po nadmiernym wysiłku fizycznym związanym ze wspinaczką górską i jazdą na rowerze po górach. Lekarz zbadał kolana, nie zrobił wywiadu na temat przyczyn problemu. W momencie gdy sama zaczęłam opisywać okoliczności powstania bólu oraz sytuacje w których występuje, rozpoczęło się ironizowanie lekarza. Otrzymałam między innymi informację, że po górach się nie chodzi a jeździ na nartach. Moje pytania związane z możliwością poradzenia sobie z bólem i profilaktyką na przyszłość zostały potraktowane jako fanaberia. Tłumaczenie choroby, leczenia, uprzejmość „lekarza” są na poziomie zerowym.

Ten pan powinien mieć zawód, w którym nie pracuje się z ludźmi tylko z maszynami. Mama ledwo chodzi, tak boli ją stopa. Jest po antybiotyku i różnorakich okładkach. Z przychodni dostała skierowanie pilne. Rozmawiała z nim przez tel i prosiła o wizytę jak najszybciej bo już nie daje rady. Powiedział, że pilne, to jest złamanie i nowotwór, którym on się nie zajmuje. A na koniec bezczelnie zakończył rozmowę mówiąc powodzenia. Niestety jego zachowanie rzuca się cieniem na lekarzy z powołania. Nawet jeśli nie mógł mamy przyjąć wczesniej niż proponowano w ...

Niestety jego zachowanie rzuca się cieniem na lekarzy z powołania. Nawet jeśli nie mógł mamy przyjąć wczesniej niż proponowano w rejestracji, to należałoby zachować się grzeczniej.

Ten lekarz to jakieś nieporozumienie, ten człowiek już dawno nie powinien pracować! Nie robiąc żadnego badania stwierdził - nie chodzić to kolano nie będzie bolało. Gdy wręcz wymusiłem na nim żeby obejrzał zdjęcie które miałem robione miesiąc wcześniej na SORze i opisałem mu moje objawy, że przy każdym ruchu strasznie przeskakuje mi w kolanie stwierdził że na zdjęciu nie widać żadnego strzykania, a kolano nie jest opuchnięte. ZMARNOWANY CZAS!

Byłam u Pana doktora z nieznośnym bólem w pachwinie i okolicach miednicy. Pomachał mi nogą i stwierdził: "ale ruchomość jest pełna". Mówię, że co, z tego, jak pełna, skoro niesamowicie boli przy każdym ruchu. Jego odpowiedź? "Jak boli, to przestanie". Dwa tygodnie później trafiłam do Szpitala na Bielanach z patologicznym, wieloodłamowym złamaniem szyjki kości udowej - okazało się, że kość była bardzo osłabiona, od dawna można było to wykryć, a tak skończyłam, między innymi dzięki Panu doktorowi, z endoprotezą przed 30 rokiem zycia.