lekarz Edward Kiełbasa

Pediatra, Wizyty domowe

Pan doktor jest naprawdę godny polecenia. Znam go od lat i zawsze mogę na niego liczyć -nawet w poważnych przypadkach.Słucha pacjenta we wszystkim podczas wizyty i badania dlatego kontakt z panem doktorem nie jest nigdy obojętny z powodu ogromnej empatii lekarza. Takich lekarzy jak pan doktor Kiełbasa niestety często brakuje a przecież to lekarz jest szczególnie związany ze swoimi pacjentami.

Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia. W końcu trafiłam na skutecznego lekarza, który pomógł mojemu synowi. Polecam z całego serca wszystkim którzy szukają lekarzy z powołaniem, którzy wiedzą co robią. Raz jeszcze dziękujemy.

Lekarz starej daty, który nie ma aktualnej wiedzy, metody sprzed 30 lat. Przyjechał do noworodka, po czym stwierdził, że generalnie noworodkami raczej się nie zajmuje. Nie ma pojęcia o lekach, nie słucha co się do niego mówi, zalecenia typu - jak nic się nie zmieni, to trzeba jechać do szpitala. Ale co i jak się ma zmienić? No to różnie może być, trzeba obserwować. Ale co? No to różne rzeczy. Ile? No jeszcze trochę? Ale ile? Dzień, dwa, trzy? No trzy. Dramat. Miałem wrażenie, że przyjechał komik, a nie lekarz, który opowiedział kiepskie żarty, skasował 200 zł i pojechał. Żadnych konkretów, żadnej diagnozy, zero informacji co robić dalej -
prócz "obserwować jak będą wątpliwości jechać do szpitala". W pewnym wieku trzeba dać sobie spokój i iść cieszyć się emeryturą.

Bardzo dobry pediatra. Z moim 18-miesiecznym synkiem zgłaszamy się do niego za każdym razem, gdy coś nas niepokoi. Pan doktor zawsze znajdzie dla nas czas. Nigdy też nie mieliśmy problemów z diagnozą. Zawsze się sprawdza. Polecam wszystkim, którzy szukają doświadczonych specjalistów.

Niestety nie polecam pana Kiełbasy. Nie rozpoznał bardzo poważnej choroby naszej córeczki. Pan Kiełbasa stwierdził ze wszystko jest ok. Wezwalam mimo wszystko innego lekarza, który rozpoznał chorobę ( badania krwi ja potwierdziły) i dzięki temu rozpoczęliśmy leczenie. Pan Kiełbasa może jest dobry jeśli chodzi o przeziębienie ale jeśli macie poważniejszy problem lepiej udać się do kogoś innego.

bardzo dobry i kompetentny lekarz, wizyta przeprowadzona kompleksowo w bardzo miłej atmosferze, zdecydowanie polecam

Mam chorego 5 mies. synka, 11-to letnią córkę i żonę. Lekarz przyjechał, przebadał malucha po czym już chciał się zawijać. Przypomniałem mu o córce, to ją przebadał (gdzie ma po 38`C gorączki i kaszel) i stwierdził, że na razie nic nie ma wielkiego, niech leży. Przebadał żonę i stwierdził, że to coś z oskrzelami, przepisał antybiotyk i oznajmił aby go nie brać póki maluch będzie brał antybiotyk, czyli przez 8 dni. Żona kaszle bez ustanku (jak borsuk) ale lekarz stwierdził aby nie brała przeciwkaszlowego. Czyli wynika, żeby żona nic nie ...

Mam chorego 5 mies. synka, 11-to letnią córkę i żonę.
Lekarz przyjechał, przebadał malucha po czym już chciał się zawijać. Przypomniałem mu o córce, to ją przebadał (gdzie ma po 38`C gorączki i kaszel) i stwierdził, że na razie nic nie ma wielkiego, niech leży. Przebadał żonę i stwierdził, że to coś z oskrzelami, przepisał antybiotyk i oznajmił aby go nie brać póki maluch będzie brał antybiotyk, czyli przez 8 dni. Żona kaszle bez ustanku (jak borsuk) ale lekarz stwierdził aby nie brała przeciwkaszlowego. Czyli wynika, żeby żona nic nie brała.
Dziecku przepisał antybiotyk po którym moja lekarka, pani w aptece stwierdzili, że dzieci po nim wymiotują i tak się stało z naszym bobasem, tak więc musiałem jechać do niego po inny antybiotyk, a wtedy on sam stwierdził, że no tak się dzieje.

To po co mi go wypisywał wiedząc, że dziecko mi po tym będzie wymiotować.
Być może nasz przypadek był taki, stąd taka moja opinia i ja bym go nie polecił, ale w przypadku choroby jednego osobnika być może byłby dobry, bo widać, że stary i doświadczony tylko, że starymi metodami, czyli w pierwszej kolejności antybiotyk.

Od samego początku wizyty zaczoł mnie ustawiać, co powinnam a czego nie, nie miało to związku z chorym dzieckiem. Córka nigdy nie boi się badania a na widok pana doktora płakała, i nie dawała się zbadać, nie miał podstawowego sprzętu do badania,skrytykował naturalne metody leczenia, tylko leki chemiczne są najlepsze i tylko takie jakie przepisze.

Pełny profesjonalizm pod kazdym względem. Tłumaczenie choroby jej przebiegu oraz dobor lekarstw w pełni zrozumiały jasny..spokoj i opanowanie a także łagodne podejscie do małego pacjenta.. Z czystym sumieniem polecam i oddaję dziecko w ręce tego lekarza. Mama Zuzi.

Pan Doktor jako jedyny nie odmówił nam pomocy w nocy w środku długiego weekendu, a do tego okazał się prawdziwym profesjonalistą. Z przyjemnością będziemy korzystać z jego usług i polecać go naszym znajomym. Dziękujemy.