lekarz Edward Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wspaniały lekarz, ma czas dla pacjenta, dokładnie bada, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Pan Doktor dwukrotnie mnie operował w odstępie 10 lat. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Jestem pełna zaufania i szacunku do Pana Doktora.

Bardzo dobry lekarz.Pełen empati,potrafi słuchać i doradzić.A tak w ogóle,taki powinien być lekarz. Inni mogą się od niego uczyć.

Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek zabiegów z ręki tego lekarza. Nie potrafi przekazać w minimalnym stopniu informacji o wykonanym zabiegu zarówno samej osobie zainteresowanej jak i najbliższej rodzinie, która jest do takich informacji upoważniona, kompletna ignorancja!!!!. Może kiedyś miał ten lekarz opinie fachowca w swojej dziedzinie, ale biorąc pod uwagę fakt wykonanej operacji usunięcia piersi mojej mamy i w dalszej konsekwencji powikłań jakie były jej następstwem, śmiem wyrazić własne zdanie na temat p. doktora. Kilkukrotne próby rozmowy na temat przebiegu operacji i wszystkiego co miało z nią związek kwitowane były słowami że pacjentka posiada wszystkie informacje. W rzeczywistości, dopiero pod wpływem wyraźnego niezadowolenia z naszej strony pan doktor nauk medycznych łaskawie odpowiadał na pytania lecz ni jak miały się te informacje do ogólnego stanu naszej mamy po przebytej operacji. Kpina kompletna. Rana po operacji goiła się okropnie, mama została wypisana do domu z sączącą się raną, w dodatku otwierającą się się już pierwszego dnia po wypisaniu do domu. Pilna była interwencja w gabinecie zabiegowym już po drugiej dobie od wypisania z Centrum Onkologii z oddziału Nowotworów i Rekonstrukcji Piersi w Bydgoszczy. Sam oddział i personel na najwyższym można powiedzieć światowym poziomie. Polecam innych lekarzy onkologów np. Jacek Hoffman.

wspanialy czlowiek,cieply,serdeczny...podnoszacy na duchu...z poczuciem humoru.Lekarz z powolania,ma podejscie do pacjenta... l

l

Pan doktor zaskoczył mnie przede wszystkim szybkością działania, podjęciem właściwej diagnozy i przeprowadzeniem zabiegu. Zanim trafiłam do doktora, przeszłam szereg specjalistycznych badań, odwiedziłam mnóstwo specjalistów i nikt nie trafił w prawidłową diagnozę. Poza tym jest to przesympatyczny człowiek, epatujący spokojem i zaufaniem. Lekarz z powołania w 100 %!!! Polecam z czystym sercem.

Wspaniały lekarz.Przedewszystkim wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz.Przedewszystkim wspaniały człowiek.

Jestem bardzo niezadowolona z tego lekarza, miły owszem do pacjentki mówi tylko moja rybko, ale finansowe wyrachowanie przebija kompetencje tego lekarza dostrzega się to gołym okiem, nie polecam komukolwiek takiego lekarza!!!!

dobry lekarz, polecam. uwazam ze takich lekarzy z takim podejsciem do pacjenta jest bardzo malo. poswieca duzo czasu, wytlumaczy, zajmie sie bardzo skrupulatnie i poprow3adzileczenie do zakonczenia choroby.

szybka decyzja,nie odkładanie zabiegu w czasie.

szybka decyzja,nie odkładanie zabiegu w czasie.

Wspaniały ciepły, dobry człowiek, rzeczowy i konkretny. Fachowa i miła opieka lekarza oraz pielęgniarki, z czystym sumieniem polecam tego specjalistę. Cena za wizytę i zabieg nie jest wygórowana w porównaniu z innymi prywatnymi gabinetami.