dr n. med. Edward Kustra

Ginekolog, Ginekolog położnik

Doktor prowadził mi 2 ciąże z czego jedną miałam zagrożoną wytłumaczył mi w jaki sposób mam dbać o siebie i przepisał leki urodziłam zdrowego chłopca i nadal chodzę do tego lekarza jest świetny chociaż na swój wiek polecam😊

Nie polecam! Była to moja pierwsza wizyta i ostatnia u tego lekarza, niemiły, nieuprzejmy, nie wyjaśnił choroby ani sposobu leczenia, zero wyczucia przy badaniu. Odradzam młodym dziewczynom.

ja nie znam lepszego ginekologa w toruniu jestem stala pacjentka i nie wyobrazam sobie innego lekarza sto lat dla takiego lekarza

Polecam z czystym ssercem. Pierwszą ciążę poprowadził wzorowo, teraz jestem drugi raz w ciąż w 15 tygodniu i jak dotąd lekarz bez zarzutu.

dr Kustra prowadził ciąże mojej siostry teraz moja poświęca dużo czasu, nie odmówi pomocy i dobrze radzi,polecam

lekarz nie wygląda zbyt miło jeśli chodzi o sposób bycia...Lecz jest bardzo dobrym fachowcem..chodziła do niego moja mama jak byla w ciazy z 4 dzieci(łącznie ze mną)...teraz jest moim lekarzem...ma bardzo duze doświadczenie zawodowe a to wazne.! polecam...

Ten Pan wyrzucił mnie z gabinetu twierdząc że kłamię. W wieku 15 lat zapytana o współżycie powiedziałam zgodnie z prawdą, że go nie prowadzę(i nie prowadziłam do 21 roku życia). Niemiły i z tego powodu nie chciał mnie leczyć. Siostrę za to zaczął leczyć na niewidoczny trądzik i nieregularny okres ( w wieku 15lat). Nie robił żadnych badań a dawał mocne tabletki przez 1,5 roku (na ulotce jest informacja o potrzebnych badaniach co 6 miesięcy). Mimo próśb siostry o skierowanie na badania nie otrzymała ich i powiedział że są niepotrzebne. ...

Siostrę za to zaczął leczyć na niewidoczny trądzik i nieregularny okres ( w wieku 15lat). Nie robił żadnych badań a dawał mocne tabletki przez 1,5 roku (na ulotce jest informacja o potrzebnych badaniach co 6 miesięcy). Mimo próśb siostry o skierowanie na badania nie otrzymała ich i powiedział że są niepotrzebne. I w ten sposób ma uszkodzoną wątrobę i nie wiadomo czy będzie mogła mieć dzieci.
Czy to w ogóle lekarz?

prowadził ciąże moich babć mamy i siostry a także moją super fachowy gość:))

prowadził ciąże moich babć mamy i siostry a także moją super fachowy gość:))

NIE POLECAM!!!!Brak kultury,uprzejmości...Nie zna się!!!! Zacofany,nie zna nowych metod.ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!

NIE POLECAM!!!!Brak kultury,uprzejmości...Nie zna się!!!!
Zacofany,nie zna nowych metod.ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!

kompetencja, fachowość! pan doktor leczył moją babcię, mamę teraz ja do niego chodzę. duże doświadczenie! polecam