dr n. med. Edward Łukoszek

Opinii95

Ania

10.03.2015

Przyjeżdżam do Pana doktora z Gliwic- nie ma co tracić czasu na innych lekarzy- lepiej wsiąść do samochodu i przyjechać. Doktor leczył mi jako dziecku zęby jeszcze w "kolejówce" w Lublińcu. Nie wyobrażam sobie innego stomatologa. Dużo zdrowia życzę !

Leokadia

20.11.2014

Pan Łukoszek to miły serdeczny lekarz. Usunięcie zębów było bezbolesne. Polecam z całego serca. Dziękuje.

Leonard G.

03.09.2014

Bardzo się cieszę że jest ktoś taki jak Pan doktor, zawsze można liczyć na jego pomoc i jest naprawdę świetnym specjalistą. Polecam wszystkim bardzo gorąco i Panu doktorowi DZIĘKUJĘ

Monika Popczyk

25.07.2014

Byłam na usunieciu ósemki, strasznie sie bałam poniewaz dolna usuwał mi inny lekasz i trwalo to godzine i nabawilam sie suchego zebodołu. A Pan doktor Łukoszek rozładował napiecie zartami, znieczulil bezbolesnie a samo wyrywanie trwało 3 sekundy:) w koncu pozbyłam sie bolu... polecam z calego serca!!! Ten lekarz naprawde wie co robi!

Joanna

10.07.2014

Polecam wszystkim doktora Łukoszka. Nawet nie zorientowałam się kiedy usunął mi ósemkę. To doskonały fachowiec a poza tym bardzo serdeczny człowiek. Pozdrawiam Panie Doktorze ;).

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog "?

Wahab Adeeb

"Happy Dent" www.happydent1.pl