Edward Łukoszek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
93 opinie

Bardzo się cieszę że jest ktoś taki jak Pan doktor, zawsze można liczyć na jego pomoc i jest naprawdę świetnym specjalistą. Polecam wszystkim bardzo gorąco i Panu doktorowi DZIĘKUJĘ

Byłam na usunieciu ósemki, strasznie sie bałam poniewaz dolna usuwał mi inny lekasz i trwalo to godzine i nabawilam sie suchego zebodołu. A Pan doktor Łukoszek rozładował napiecie zartami, znieczulil bezbolesnie a samo wyrywanie trwało 3 sekundy:) w koncu pozbyłam sie bolu... polecam z calego serca!!! Ten lekarz naprawde wie co robi!

Polecam wszystkim doktora Łukoszka. Nawet nie zorientowałam się kiedy usunął mi ósemkę. To doskonały fachowiec a poza tym bardzo serdeczny człowiek. Pozdrawiam Panie Doktorze ;).

POLECAM! Byłam na wizycie wczoraj jestem bardzo zadowolona wystarczyło 5 min i resztki mojego zeba zostały usuniete bezbolesnie!

Najlepszy chirurg stomatolog!!! Wyrywanie zęba kilka sekund bez żadnego najmniejszego bólu! Szybko i bardzo profesjonalnie!!! Bardzo miły, można o wszystko zapytać, a zostanie bardzo profesjonalne wytłumaczone. Gorąco polecam!!!

Polecam gorąco wszystkim!!! Nie ma lepszego chirurga stomatologa w całym Lublińcu! Byłam dzisiaj wyrywać zęba i pan doktor zrobił to bardzo profesjonalnie, szybko i najważniejsze - bez najmniejszego bólu!!! Bardzo miły pan, można o wszystko zapytać, wszystko zostanie dokładnie wytłumaczone... POLECAM !!!

Ząb bolał całą noc, wystarczył jeden telefon i wizyta już za godzinę. Po chwili zęba nie było, zero bólu. Pełen profesjonalizm, super podejście. Polecam wszystkim.

Bezkonkurencyjnie w Lublincu najlepszy Ch. Stomatologiczny, polecam w ciemno wszystkim obawiającym sie stomatologa.

Właśnie wróciłam z wizyty od Pana Łukoszka.Tak jak inni obawiałam się wyrwać ósemkę ale w końcu się zdecydowałam i uważam , że nikt nie robi tego bardziej profesjonalnie niż Pan Edward.Teraz już wiem dlaczego jeżeli mowa o ósemkach to w Lublińcu i okolicach usłyszymy tylko nazwisko Pana Łukoszka.Długo się nie zastanawiałam i za parę dni wyrwałam kolejną ósemkę.Nic nie bolało 3 sekundy i ząb wyrwany a jaka miła atmosfera.Do tego muszę dodać , że na drugi dzień zero bólu i brak opuchlizny.Naprawdę Wielki Szacunek dla Pana Edwarda.Polecam!Nie ma lepszego specjalisty w tej dziedzinie:)

W końcu dałem się namówić na wyrwanie ósemki u Pana dr Łukoszka i nie żałuję. Pełen profesjonalizm, super podejście nawet nie wiedziałem kiedy moja ósemka została wyrwana. Polecam

jesli chodzi o ósemki to nie mozna lepiej trafic! jest najlepszy w te klocki! ja pozbylam sie u niego wszystkich czterech! polecam

Niesamowity lekarz. Ósemka była krzywa i 2/3 zarośnięta dziąsłem. Wyrwał w dosłownie 12 sekund :) Zastrzyk był bardziej czasochłonny.

Genialny specjalista. Ósemka wyrwana w 10 sekund. Szybko, bezboleśnie i niedrogo. Polecam wszystkim:)

Przeczytałam komentarze, poszłam i NIE ŻAŁUJĘ!GENIALNY lekarz Ósemka szybko i bez bólu usunięta, wybieram się z drugą.Polecam!

Bardzo dobry to za mało powiedzine, jest rewelacyjny, 4 korzenie w 4 minuty... facet ma fach w reku :) polecam, kompletnie nic nie boli

Najlepszy stomatolog ! Szybko i bezboleśnie Gorąco polecam !

ósemka wyrwana - nie wiedziałem kiedy, ani nic nie poczułem !! Najlepszy chirurg jakiego można spotkać. Już wiem gdzie pójdę z kolejną ósemką.

Bardzo miły i kompetentny stomatolog z doświadczenim, ósemka wyrwana bez bólu mimo że to sobota, doktor pomógł, bardzo dziękuję

Niesamowite podejście do pacjenta zero stresu, zero bólu mimo dość krzywych korzeni mojego zęba, cały zabieg trwał zaledwie 5 minut. Dziękuje

godny 1000% polecenia zero bólu załatwione w sobotę po jednym telefonie... dzięki niemu przestałem bać sie dentystów...

Szybka, konkretna i bezbolesna wizyta.Dr bardzo miły, sympatyczny.Stomatolog z powołania.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Super. POLECAM!!!!!!

Bardzo sympatyczny i miły lekarz :) Wizyta szybka i bezbolesna :)

Najlepszy stomatolog,bardzo ciepło podchodzi do pacjęta,zbudza ogromne zaufanie zęby usuwa całkowicie bezboleśnie nie poszłabym do żadnego innego lekarza w Lublincu do wyrwania zęba jest naprawdę rewelacyjny nie ma sobie równych.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam!! Super podejście do pacjenta! Był tak miły i uprzejmy , że w ogóle zapomniałam, że siedze na fotelu dentystycznym :) Wyrywanie zęba przebiegło szybko i sprawnie , ZERO bólu ! LEKARZ NA MEDAL !!

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam.Zawsze dla pacjenta uprzejmy konkretny i pomocny.Zawsze mogłam na niego liczyć-nawet w sobotę!!!

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miły i uprzejmy. Wizyta u Takiego specjalisty to prawdziwa przyjemność (pomimo wyrwanego zęba), Polecam

Usuwałem ósemkę. Bardzo doświadczony doktor. Świetny specjalista. Miły, sympatyczny i przystępny człowiek. Najpierw znieczulenie, a później szybko,sprawnie i bezboleśnie. Szczerze polecam.

Szczerze polecam tego doktora wszystkim, którzy boją się dentystów;)W bezbolesnym usuwaniu zębów jest wprost bezkonkurencyjny,trochę muzyki, znieczulenie, 2 minuty i po wszystkim:) Nie mówiąc już o podejściu do pacjenta, przemiłej atmosferze w gabinecie i przede wszystkim PROFESJONALIZMIE! Takich lekarzy jak on już się nie spotyka.Naprawdę wspaniały człowiek i wybitny fachowiec w swej dziedzinie.

Bardzo polecam pana dr Łukoszka. Jeśli szukacie lekarza który przetnie wędzidełko waszemu dziecku,to pan dr zrobi to szybko sprawnie i profesjonalnie,tak właśnie zrobił mojemu maluszkowi!!

Szczerze polecam, człowiek z wielkimi umiejętnościami, w 3 min wyrwał ósemkę, z kolejnym zębem wiem gdzie idę ;) Polecam Polecam Polecam

godny polecenia, nie ma lepszego w okolicy:)

Bardzo szybka i profesjonalna usługa. Wielki Pozytyw.

Witam wszystkich.Dzisiaj byłam wyrywać "szóstkę" bardzo zniszczoną...dr Łukoszek świetnie sobie z tym poradził.Szybka wizyta,profesjonalizm,żadnych półśrodków,same konkrety.Stomatolog z powołania.Mam porównanie...u innej Pani było krudzenie,dłutowanie...i tak ponad godzinę,prawie "na żywca" bo już znieczulenie puszczało.U Pana dr Łukoszka chwila i po wszystkim.Naprawdę dobry lekarz-POLECAM!!!Lepszego w Lublińcu ani okolicy się nie znajdzie.Pewny człowiek.Z ogromnym doświadczeniem.

Jestem pacjentem pana Doktora (Nie lekarz (mgr) stomatologa) i usuwałem u niego nie jeden ząb wiec mówię z doświadczenia nigdy nie bolało, nawet samo podanie znieczulenia jest bezbolesne w odróżnieniu od innych (mgr) stomatologów wie jak to zrobić profesjonalnie i bezboleśnie:) wg Pana Doktora: "pacjent ma pozbyć bólu zęba w momencie znieczulenia już na zawsze"

Cudotwórca - tak mógłbym opisać pana doktora Łukoszka. Od pół roku pobolewała mnie ósemka i nosiłem się z zamiarem jej usunięcia. Ileż się naczytałem strasznych rzeczy o ich usuwaniu. Że ktoś komuś wyrywał zęba godzinę, że bolało itp. Do doktora Łukoszka zadzwoniłem w wolną sobotę, przez telefon, miłym głosem powiedział, że mogę przyjechać. W gabinecie przemiła atmosfera, luźna, bardzo miła rozmowa. Znieczulenie podane przez doktora bardzo delikatnie. I teraz uwaga - wyrwanie zęba (górna ósemka) trwało... 10 sekund! NIC nie czułem, kompletnie NIC. Coś niesamowitego. Jeśli ktoś z Was ma problemy z ósemkami to jest tylko jeden lekarz na świecie, który najlepiej temu podoła. Jestem zachwycony umiejętnościami tego doktora jaki i tym, że już w końcu pozbyłem się tej okropnej ósemki.

Lekarz godny polecenia! Pół roku nosiłam się z zamiarem wyrwania dwóch ósemek. Z wielkim strachem, ale w końcu dotarłam do gabinetu pana doktora. Dziś już wiem, że mój strach był zupełnie niepotrzebny, bo wyrywanie NIC nie bolało :) W gabinecie panuje przemiła atmosfera, pan doktor jest najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałam styczność!:) Naprawdę polecam! Dziękuję za wszystko :)

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, miłej atmosfery i oczywiście niewiarygodnych cen zabiegów wykonywanych na najwyższym poziomie! Gorąco polecam Doktora Łukoszka. Rewelacyjny specjalista i przemiły człowiek!

Bardzo polecam Doktora byłam dzisiaj usunąć 8-ke i nic nie bolało :)nie ma lepszego specjalisty :) nie bójcie się:)!!!pozdrawiam

Szczerze polecam usługi doktora Łukoszka. Usuwania zęba bałam się strasznie,ale po dzisiejszej wizycie u doktora każdemu poleciłabym jego usługi - jest prawdziwym profesjonalistą. Zabieg usuwania ósemki był w 100% bezbolesny i trwał rzeczywiście bardzo krótko. <Zadowolona pacjentka>

Mistrzowski Stomatolog. Dziękuje serdecznie!!!

Wybitny specjalista, polecam bardzo serdecznie. Miałem problem z ekstrakcją dwóch zębów i nikt ze stomatologów nie podjął się ekstrakcji, dopiero kiedy trafiłem do dr Łukoszka ekstrakcja przebiegła błyskawicznie pomimo bólu podczas wyrywania a to dlatego że miałem stan zapalny to poszło ekspresowo. Polecam wszystki tego specjalistę bo naprawdę warto i naprawdę w porównaniu z innymi stomatologami to dr Łukoszek super !!!!!!!.

Jak dla mnie Pan Dr jest świetnym specjalistą :) Rwanie zęba obeszło się bez bólu, a ja jestem bardzo zadowolona.

Doskonały specjalista. Zero bólu przy wyrywaniu zęba a nawet przy podawaniu znieczulenia. Dla Pana doktora to nie problem wyrwać ząb nawet w niedzielę. Gorąco polecam. Najlepszy specjalista.

Wyrywałam dzisiaj u doktora zęba, poziomą ósemkę. Doktorem jestem zachwycona,jak ktoś już wcześniej pisał - od wejścia do gabinetu do wyrwania zęba ok.5 minut, a same wyrywanie 5 sekund. Bezboleśnie, szybko, bez opuchlizny. A jak zeszło znieczulenie - zero bólu! REWELACJA. Pan Doktor uprzejmy, miły, znający się na swojej pracy :) Naprawdę godny polecenie w 100%. Pozdrawiam Panie Edwardzie.

Właśnie wróciłam od Pana Doktora, jestem zadowolona, bez problemu, jest super!

lepszego specjalisty nie ma!DR jest bardzo uprzejmy i dokładny.POLECAM

Polecam serdecznie, 4 zęby usunięte, w tym 3 ósemki chirurgicznie. Zęby usuwane w całości, fachowo i szybko. Polecam jeszcze raz.

w 100% mogę polecić Pana Doktora, pełen profesjonalizm, szybko i zupełnie bezboleśnie usunął zęba w ropie, nie ma lepszego dentysty, można mu zaufać. Wykonuje swoja pracę bardzo rzetelnie. Polecam go wszystkim, wybitny specjalista z długoletnim doświadczeniem.

Prawdziwy specjalista z ogromnym doświadczeniem, nic więc dziwnego że potrafi rzeczowo ocenić i pomóc nawet w niełatwych przypadkach, polecam, naprawdę warto!!!

Witam.! Odbyłem dzisiaj wizyte u pana Edwarda Łukoszka i moge go w 100 % polecić.! Zero bólu i fantastyczne podejście do pacjęnta :) Takich to ze świeczką szukać. Dziękuje i pozdrawiam Panie Edwardzie :)

Polecam pana doktora - to co się dzieje ze stomatologami w Lublińcu jest totalną porażką. 4 rano cholerny ból zęba, od 8 rano dzwoniłem po kilkunastu dentystach tłumacząc że mam spuchnięty policzek i strasznie boli. Recepcjoniści stomatologów kazali mi czekać mówiąc musi pan wytrzymać 7-10-15-25-33 dni. W końcu udało się dostać do stomatologa ale po za Lublińcem. Który umówił mnie z panem doktorem Łukoszkiem. Niestety ząb był do wyrwania. Polecam – facet ma fach w ręku…

Bardzo dobry specjalista polecam każdemu CUDOWNY człowiek przerwał swoja kolacje by udzielić mi pomocy , z sercem podchodzi do pacjenta prawdziwy Doktor z powołania . Doktorze serdecznie dziękuje za pomoc i okazanie serca .

Bardzo dobry specjalista, polecam go każdemu, nie znam lepszego stomatologa

Miałam usuwaną ósemkę leżącą, sam zabieg nie był bolensy, Pan Doktor bardzo miły. Jestem zadowolona z "operacji" ;) Po zabiegu wiadomo,że pobolewa. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty i polecam Pana Doktora.

Cudowny człowiek!!! Wyrwał mi ósemkę bez najmniejszego bólu, jestem przeszczęśliwa:) Pan doktor jest bardzo bardzo sympatycznym człowiekiem:) Nie ma lepszego chirurga stomatologa, a szkoda;| po zabiegu mnie wyśliskał i zapakował ząbka na pamiątkę hehe;)

jeśli wyrywać zęby to tylko u tego człowieka! najlepszy specjalista w mieście. całkowicie bezboleśnie i bezproblemowo załatwiona sprawa, polecam każdemu!

Po wyrwaniu zęba czuje się jak nowy Człowiek.Polecam :)

Po prostu lekarz z powołania !Usunoł mi ósemkę bez najmniejszego problemu bo nikt z lublinieckich dentystów nie chciał mi usunąć.

Polecam Pana dr jako osobę fachową i kompetentną, wizyta u stomatologa ( zwłaszcza jeżeli chodzi o resekcję ) jest nie przyjemna lecz kiedy już zachodzi ta ostateczność to z czystym sercem polecam , bo zabieg wykonany jak najmniej stresowy a co więcej prawie bezbolesny. Gorąco pana dr Edwarda pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz, z poczuciem humoru, podejściem do pacjenta. Aplikowanie znieczulenia- bezbolesne, mimo iż dziąsło było spuchnięte. Po usunięciu 8 wyszłam z gabinetu z uśmiechem na ustach:) Polecam wszystkim:)

super lekarz, bardzo polecam, jestem bardzo zadowolona :)

Bez dwóch zdań dotor jest zaj.... Do rwania nie ma w Lublińcu lepszego.

Przyjechałam specjalnie z pracy z Holandii usunąć ósemkę , było wery wery good.Polecam!!!!!

Mam 14 lat. Bardzo dziękuję za bezbolesne usunięcie zęba stałego (jedynki). Bałem się bardzo, a nic nie poczułem. Polecam w 100%. Pan Doktor to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Dziękuję z całego serca!!! Jarek G.

Byłam u Doktora Edwarda z koleżanką jakieś 2 tygodnie temu. Strasznie się bałam bo inny lekarz próbował mi usunąć 30 letni korzeń lecz bezskutecznie. Zabrałam ze sobą zdjęcie, które było niezbędne w innym gabinecie, lecz Pan Doktor nawet na nie nie spojrzał, twierdząc że to nie jest konieczne. Po znieczuleniu nawet nie wiem kiedy korzeń został usunięty. Byłam zachwycona, a Pan Doktor dostał ode mnie buziaka. Polecam wszystkim Doktora bo to świetny fachowiec i wybitny specjakista chirurg stomatolog. Już nie wspomnę o koszcie wizyty - jak za darmo!!!!. Polecam, polecam, polecam.

super gość pomoże nawet w niedzielę.Dba o pacjęta ,poczucie chumoru wyrywa zęby bez najmniejszego bulu polecam.

Wyrywanie 8ki, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Wzór lekarza!

Polecam tego lekarza jest naprawde dobry

Swietny lekarz. Bardzo bałam się przed wizytą, ponieważ musiałam wyrwać zęba - niepotrzebnie. Ząb wyrwany, prawie bez bólu i w przyjaznej atmosferze.

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy i do tego koszt wizyty nieduży. Strasznie się bałem, zupełnie niepotrzebnie, napewno do Pana Doktora wrócę, bo to świetny człowiek i bardzo dobry fachowiec. Polecili mi go krewni, i był to strzał w dziesiątkę. Z czystym sumieniem polecam!

Rewelacja! bardzo trudny ząb, a pan doktor usunął go bez bólu. Czułam że jestem w pewnych rękach. Bez komplikacji, jeszcze raz powtórzę rewelacja.

pełen profesionalizm z 25 stomatologów w Lublińcu tylko on w pełni zasługuje na tytuł stomatologa. tym bardziej że do niego przychodzimy my w celu naprawienia tego co inni partacze chytrzy na kase zepsuli z naszymi zębami nie tylko z Lublińca ale i z Klinik Stomatologicznych np z bytomia czy zabrza. A co do ceny to niech mi ktoś pokaże tańszego oraz tak skutecznego i z taka wiedzą to pozwole mu wyrwac wszystkie zęby młotkiem bez znieczulenia.Oby doktorowi zdrowie służyło jak najdłużej bo ktoś musi nasz leczyc w lublińcu jak mamy tylko jednego stomatologa - Pana Edwarda Łukoszka dla którego jestem pełen szacunku.

Lekarz z powołaniem, z piękną etyką lekarską, wybitny specjalista chirurg stomatologiczny, z tytułem doktora nauk medycznych, z niesamowitym podejściem do małego pacjenta.Miałam okazję poznać Pana Doktora podczas pobytu z moim dzieckiem w Ośrodku w Rusinowicach.Pan Dr jako jedyny w Rusinowicach przyjął mojego chorego synka w niedzielę, po tym jak obdzwoniłam wszystkie gabinety i domy stomatologów w Lublińcu.Mój 5-o letni syn był bardzo spuchnięty i cierpiący.Pan Dr usunął ząb bezboleśnie i bardzo fachowo.Dziecko wyszło z uśmiechem z gabinetu.Pan Dr nie wziął ani złotówki za wizytę, co w dzisiejszych czasach rzadko jest spotykane.Lekarz z Wielkim Sercem.Ostatnio podczas pobytu w ośrodku poprosiłam Pana Dr o konsultację w sprawie zatrzymanych zębów stałych u mojego syna i znów spotkałam się z niezwykle miłym,uprzejmym gotowym nieść pomoc o każdej porze (nawet w sobotę) lekarzem, który ponownie bezpłatnie przyjął mojego synka.Zaznaczam, że moje dziecko nie jest łatwym pacjentem, bo choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce.Pan Doktor poświęcił mu dużo swojego czasu, był bardzo uprzejmy,kompetentny,wytłumaczył i wzbudził zaufanie dziecka a następnie posadził na fotelu.Polecam szczerze Pana Doktora Łukoszka i życzę, aby to co Pan Doktor daje od siebie innym, wracało do Pana Doktora w dwójnasób w zdrowiu i szczęściu.Życzę zdrowia i aby mógł Pan Doktor nadal czerpać satysfakcję z pięknego zawodu lekarza.Mama Nikodema

doskonały fachowiec, wyrwał mi 8 bez najmniejszego problemu a wszyscy w lublincu nie chcieli bo sie bali

rewelacja - kompetencja, uprzejmość, profesjonalizm -polecam wszystkim

Cudowny człowiek, który naprawdę zna się na tym co robi. Byłem usunąć ósemkę, Pan doktor dał mi znieczulenie, włączył muzykę i troszkę porozmawialiśmy. Po około 5 minutach przyszła pora na wyrwanie zęba. Pan doktor to prawdziwy Lucky Luke stomatologi, samo wyrwanie trwało 5 sekund, bez żadnego bólu. Polecam wszystkim i życzę dużo zdrowia Panu doktorowi.

Miałam usuwane dwa zęby u dr Lukoszka, przy czym jeden z nich to zabieg ekstrakcji ósemki. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów - zero bólu, niewielka opuchlizna, a Pan doktor jest przesympatycznym człowiekiem i zna się na rzeczy. Polecam każdemu!

Wspaniały lekarz. Pierwszy raz miałam wyrywany ząb i nie żałuje że poszłam do tego lekarza, nikt inny nie zrobił by tego lepiej od dr Łukoszka.Inni lekarze leczyli ząb a ból ciągle trwał...a tu poszlam wyrwałam i nic juz nie boli.Po godzinie od wyrwania nic nie boli. Ząb wyrwany dziąsło w całości, zero bólu. Wspaniałe podejście do pacjenta.Brakuje takich lekarzy w naszym rejonie. Dużo zdrówka dla Pana Doktora

ten starszy człowiek to po prostu super "szpec " zna się na swojej " robocie " jak rzadko kto jeszcze nie spotkałam takiego specjalisty wyrwanie zęba u tego człowieka nie boli i nawet nie wiesz kiedy jest po wszystkim

Byłem usunąć ósemkę. Samo wyrywanie trwało z 10 sekund, nawet nie wiedziałem za bardzo czym i jak ząb został usunięty. Pełen profesjonalizm, widać że stomatolog z powołania. Polecam bo naprawdę szybko i bezboleśnie.

Ząb mądrości z którym byłem wysyłany od Annasza do Kajfasza ze znieczuleniem piękną muzyką i zajmującą rozmową i żartami usunął bezstresowo , po prostu gorąco polecam!!!!!!

Super lekarz !!! Wyrywa zeby bez bolu nawet nie wiesz kiedy.Polecam go bardzo

w 100% mogę polecić. pełen profesjonalizm, szybko i zupełnie bezboleśnie- nie ma lepszego dentysty niż Pan doktor. może czasem nie jest zbyt wylewny, ale też można mu w pełni zaufać. na pewno wykonuje swoja pracę bardzo rzetelnie (nie naciąga na koszty tak jak niektórzy dentyści którzy wymyślają jakieś dziwne problemy). polecała mi go cała rodzina i mnóstwo znajomych i teraz ja też go wszystkim polecam- wybitny specjalista z długoletnim doświadczeniem.

okropnie nieuprzejmy, potraktował mnie olewająco, te wszytkie komentarze to jakaś kpina

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Polecam w 100%. Najlepszy stomatolog którego znam (a znam ich naprawdę wielu) :))

Osoba kompetentna, ale średnio uprzejma

To naprawdę lekarz z powołania , takich już rzadko się spotyka!

Super fachowiec usuwałam dwa zęby w tym ósemkę ząb nawet niewiem kiedy, szybko i bezboleśnie. Polecam naprawdę wspaniały specjalista.

Dobry, skromny, uczciwy, cudowny człowiek, lekarz z prawdziwego zdarzenia, których dziś się już często nie spotyka. Wspaniały lekarz, wybitny umysł. Kochany Pan Doktor, nie ma sobie równych. Gdyby każdy lekarz dysponował taką wiedzą, a do tego kulturą, uprzejmością oraz podejściem do problemów pacjentów świat byłby o wiele lepszy :). Polecam wszystkim w 100%.

Bardzo dobry lekarz. Skromny człowiek i wybitny umysł w dziedzinie stomatologii. Polecam w 100%.

Takich stomatologów jak on już nie ma. Pełny profesjonalizm.

wspanialy jako lekarz i czlowiek. wiedza fachowa, umiejetnosc rozmowy z pacjentem, najnowoczesniejsze materialy i techniki, pelny profesjonalizm a wszystko w doskonalej atmosferze.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny