dr n. med.Edward Mickielewicz

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.6512345
69 opini

• 5

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy całą procedurę, pomógł ustalić najbardziej dla mnie optymalny termin zabiegu (na NFZ) w Centrum Medycznym Damiana. Do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak niesamowitą przychylnością dla pacjenta i przyjaźnią, jaką emanował doktor. Jak dojdzie do skutku operacja drugiej stopy, to dodam kolejną całościową opinię. Tymczasem szczerze polecam dr Mickielewicza i bardzo, bardzo Panu dziękuję! Urszula

• 5

Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem,polecam osobom odpornym psychicznie- duże poczucie humoru :),mnie wyleczył bardzo dobrze,duży szacun doktorze.Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów.

• 5

Super uprzejmy, konkretny, miałam operowany haluks lewej nogi, czekam na operację drugiej nogi, żadnego bólu. Panie doktorze jest PAN WIELKI - dziękuję. Urszula Idzkiewicz

• 5

Super lekarz! Miły, wyczerpująco wyjaśnia zawiłe procedury medyczne, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam.

• 3
  • 1

Przyszłam do pana doktora z bolącym kolanem. Poprosił mnie żebym zrobiła usg kolan. Gdy na kolejną wizytę przyszłam z usg poprosił mnie żeby zrobiła rezonans magnetyczny. Gdy przyszłam z wynikiem rezonansu, powiedział że tylko operacja usunięcia łękotki wchodzi w grę. Że mogę zrobić ją w ramach NFZ lub prywatnie, wtedy - cytuję 'lekarz a pielęgniarką będą tańczyć i śpiewać'. Okazało się że placówka prywatna do której chodziłam na wizyty nie ma podpisanej umowy z NFZ na tego typu operacje a prywatnie kosztuje ona kilkanaście tysięcy (bez kosztów narkozy). Poszłam więc na konsultację do innego ortopedy, który zaczął od badania, potem oglądał wyniki badań (pan Mickielewicz ani razu mnie nie zbadał). Zalecił mi rehabilitację i zastrzyki do kolana oraz poinformował o konsekwencjach usunięcia łękotki. Ponieważ diagnozy były bardzo skrajne, poszłam do kolejnego ortopedy, który także najpierw mnie zbadała, potem obejrzał wyniki badań i zalecił rehabilitację.

• 5

Najwyższe noty, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, sympatyczny, cierpliwy.Bardzo dobry ortopeda polecam.

• 5

Bardzo miły , uprzejmy, kompetentny lekarz, przemiły człowiek -polecam - operował mi pan doktor haluksa u prawej nogi , wybieram się z drugim haluksem

• 5

Polecam Pana doktora. Jest naprawdę świetnym fachowcem i przemiłym człowiekiem. Jestem po operacji halluksów. Pan doktor odpowiedział mi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Po każdej operacji każdy dzień wyglądał dokładnie tak jak opisał go lekarz. Nie wahałam się ani minuty po pierwszym zabiegu, zoperować drugą nogę. Jestem zachwycona efektem. Wszystkim jeszcze raz serdecznie polecam tego lekarza.

• 5

Świetny specjalista,miły ,ciepły człowiek...Udziela zawsze wyczerpujących odpowiedzi. Pan Doktor operował mnie dwukrotnie (haluks i rekonstrukcja ACL po nartach) i muszę przyznać ,że wzbudza dużą sympatię i poczucie,że jest się we właściwych rękach... pozdrawiam Kalina S.

• 5

Polecam dr. Mieckielewicza. Jestem 3 tyg po operacji halluksow. Uprzejmy, miły profesjonalista. Operacja NFZ.

• 5

Bardzo uprzejmy i miły człowiek. Trafiłam z polecenia koleżanki z pracy z problemami stóp (haluksy). Co się spodobało to rzeczowa rozmowa i konkretne propozycje. Zabieg na jedna nóżkę już maiłam (na NFZ). Teraz czekam na drugi. Polecam wszystkim

• 5

Znakomity lekarz. Operował moje kolano (zerwane wiązadła, pęknięta łękotka). Cierpliwy, wyrozumiały i kompetentny. Wytłumaczył na czym polega uszkodzenie, prezdstawił możliwe sposoby leczenia i zalecenia rehabilitacyjne.

• 5

Trafiłem do doktora z uszkodzeniem więzadel kolana z polecenia kolegi który już był operowany u doktora Mickielewicza. Bardzo wachowe podejście. Wytłumaczył mi dokładnie na czym poległa zabieg, plusy i minusy rożnych rozwiązań. Operacja (na NFZ) odbyła się 09.2012. Rekonstrukcja więzadel kolana. Następnie rehabilitacja. Kolano sprawuje się doskonale. Właśnie piszę będąc na nartach w Alpach. Dziękuje doktorze za dobrze wykonany zabieg. Smigam (na razie na niebieskich trasach) na nartach i wszystko jest OK. Polecam wszystkim. Prawdziwy Fachowiec z dobrym podejściem do pacjenta i stara się pomoc nie oczekując nic wzamian.

• 5

Wizytę miałem w ramach abonamentu w Luxmedzie, przyszedłem z "rozsypanym" kręgosłupem sprawdził, odpytał sie o odczucia bólowe, spokojnie wysłuchał całej historii choroby na 5 lat wstecz, poczem bez zbędnej gadaniny skierował na rezonans magnetyczny, wypisał leki przeciwbólowe i L4 stwierdził że życzy wszystkiego najlepszego w walce o zdrowie, ponieważ miałem juz wymyslony plan leczenia w innej klinice, bardzo normalny człowiek bez zadęć i fochów, jak kiedykolwiek będe miał problem z kończynami a nie kręgosłupem to też sie do niego wybiorę, polecam

• 5

Również podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami pod adresem Doktora. To przemiły, cierpliwy człowiek, doskonały fachowiec i traktuje pacjenta z należytą uwagą, mimo wizyty w prywatnej klinice, gdzie mam abonament, starał się tak ustalić rehabilitację, abym mogła korzystać w ramach nfz - podpowiedział, jak należy to zrobić. Mam kłopoty z kręgosłupem i do tej pory byłam zbywana przez ortopedów. Lekarz leczy całą moją rodzinę, najmniejeszą córkę od niemowlęctwa. Polecam, bo to lekarz przez duże L.

• 5

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Podchodzi do pacjentów z duża życzliwością. Odpowiada wyczerpujące na wszystkie zadane pytania. Gorąco polecam Pana Doktora.

• 5

Wspaniały lekarz z powołania.Poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, wytłumaczy schorzenie w zrozumiały sposób, polecam gorąco.

• 5

Polecam Doktora jak najbardziej. Operował mnie i moja mamę na haluksy. Bardzo sympatyczny człowiek i ma cudowne podejście do pacjenta. Dziekujęmy Doktorze

• 5

Pan Doctor bardzo mi pomógł w nagłym wypadku i jest przy tym bardzo sympatyczny i wzbudzający zaufanie:) Bardzo Polecam:)

• 5

jestem zadowolona ze spotkałam lekarza który był dla mnie uprzejmy - polecam

• 5

Świetny specjalista,miły ,ciepły człowiek...Udziela zawsze wyczerpujących odpowiedzi. Pan Doktor operował mnie dwukrotnie (haluksy) i muszę przyznać ,że wzbudza dużą sympatię i poczucie,że jest się we właściwych rękach... pozdrawiam. Justyna

• 5

świetny Lekarz-kompetentny, szczery-mówi o plusach i minusach leczenia czy operacji, naprawdę przejmuje się losem pacjenta!POLECAM

• 5

Doskonały specjalista,godny polecenia.Nie ma dla niego znaczenia czy jest sie na wizycie prywatnej czy na NFZ,zawsze tak samo podchodzi do pacjenta czyli z pełnym profesjonalizmem.Zawsze usmiechnięty,spokojny.Polecam i oby więcej takich lekarzy.

• 5

Bardzo dobry lekarz, cudowny czlowiek. Nie ortopeda lecz pediatra. Wspanialy kontakt z dziecmi. Cala rodzina leczymy sie u Pana doktora. Zyczymy wszystkim pacjentom takiego lekarza rodzinnego ;)

• 5

Świetny fachowiec, konkretny, uprzejmy, same superlatywy... wad - brak ;)

• 5

Doktora Mickielewicz poleciła mi koleżanka... i teraz nie zamienię tego lekarza na innego.Chodzimy z naszymi problemami kręgosłupowymi i kolanowymi razem z mężem. Bardzo dobry fachowiec i do tego przemiły człowiek, poświęcający z uwagą dużo czasu pacjentowi- człowiekowi. Nigdy nie widziałam zniecierpliwienia, natomiast uśmiech zawsze. Jest tylko jedno "ale" tak trudno ustalić termin wizyty.

• 5

Wspaniały i profesjonalny człowiek. Ludzkie podejście do pacjenta. Moja mama miała mały wypadek i złamała sobie nadgarstek. Pojechaliśmy na ostry dyżur do MSWiA ... Horror. 4 godziny czekania i nareszcie jakiś doktor łaskawie spojrzał na mamę i kazał zrobić RTG nawet nie dotykajac ręki po czym stwierdził ze ma zabieg i wróci za 3 godz. Myślałam ze oszaleje. Więc zabralam mamę i zawiozlam do pobliskiej placówki LuxMedu gdzie jako dodatkowa pacjentka została zarejestrowana do dr. Mickielewicza. Myślałam ze będziemy znów czekać. Ale doktor kiedy zobaczył mamę (a ma już 87lat) to szybko zbadał, dał skierowanie na RTG. Za kilka min sam przyszedł i już oglądał zdjęcie razem z radiologiem. Mama miała złamanie. Założył gips, wypisał leki i przez ten czas było widać ze przejmuje sie pacjentką. Niebo a ziemia w porównaniu z poprzednim lekarzem. Serdecznie dziękuje za opiekę i ludzkie podejście . Dr Mickielewicz to lekarz których już niestety bardzo mało.

• 5

Bardzo miły i fachowy lekarz. Operował najpierw moją mamę (halluxy) a teraz mnie. Wszystko szybko, miło i na NFZ POLECAM DOKTORA

• 5

Dziś byłem pierwszy raz u tego lekarza z bólem pleców , sugerując sie opiniami na jego temat. Jestem bardzo zadowolony - widac , ze zna sie na tym co robi. Jest dociekliwy i naprawdę zależy mu na tym żeby pomoc. Polecam

• 5

Operował moje haluksy. Jak najbardziej polecam. Rzeczowy, profesjonalny i bardzo miły ;) Jedyny minus to długie kolejki żeby sie dostać do doktora.

• 5

Świetny lekarz, wie co robi, sympatyczny, potrafiący rzeczowo udzielić informacji na temat wykonywanych zabiegów oraz leczenia. Polecam

• 1

Nie polecam. Traktuje Cię na prywatnej wizycie jak w przychodni rejonowej.Poprzewracało sie w głowie.Nie sobie leczy tak u Siebie , czyli gdzieś na wschodzie skąd pochodzi a nie w płatnej przychodni w Polsce.

• 5

Trafiłam do dr. Mickielewicza z polecenia i po przeczytaniu komentarzy (na rożnych forach). Operował haluxy koleżance (jest zachwycona) i przed 2 mies zdecydowałam sie sama. Efekt super. Wszystko na NFZ. Polecam jak najbardziej Pozdrawienia dla doktora Ania 32 l

• 5

Polecam doktora. Robił mi ACL w styczniu i już śmigam bez stabilizatora i kul. Cieżko do niego sie dostać (kolejki kilka tyg) ale warto

• 5

Bardzo dobry lekarz, miły człowiek- ma świetne podejście do dzieci

• 5

Niezwykle sympatyczny, bezpośredni, profesjonalny. Poostający w kontakcie nawet po operacji. Poświęcający dużo czasu - empatyczny. Serdecznie polecam

• 5

Po 3 latach "leczenia" trafiłam na dr w LM. I bez mała był to najlepszy dzień w moim życiu pacjenta :) Naprawił mi łokieć tak skutecznie, że po 6 dniach od operacji mogłam już prowadzić samochód :) Jest baaaaaaaardzo uprzejmy, fachowy i troskliwy dla swoich pacjentów. Teraz jestem po operacji drugiego łokcia i też bez jakichkolwiek zastrzeżeń do dr. Obie operacje finansowane z NFZ. Dziękuję Mu bardzo serdecznie. (i nie polecam, bo potem czas oczekiwania na wizytę strasznie się wydłuża :P)

• 5

Dr.Mickielewicy operował mi halluxy ,- przemiły człowiek do tego-profesjonalizm pełną parą !! Na pierwsze wizycie wyjasnił problem, opisal sposób operacji i rekonwalescencji, a w dniu zabiegu- wielka kalsa -> lekarz przyszedł przywital sie, uspokoił i ciepłym podejsciem do pacjenta "kupił" mnie w sekunde ;) Same warunki i opieka już po zabiegu w szpitalu Damiana. W dwóch zdaniach: personel na wysokim poziomie, zarówno sam zabieg jak i czas po nim,, ocena na 5 + bez wachania Pięlęgniarki przekochane osoby! nic im nie było ciężko,, we wszystkim pomagały, polecam Dr. Mickielewicza z czystym sumieniem . Dawno nie spotkałam takiego lekarza, uwielbia swoją prace :) a ja uwielbiam (ten konkretny) efekt pracy-> na moich stopach :) Pozdrawiam Asia (l.24) P.S. Operacja i pobyt na NFZ ;)

• 5

Cieszę się, że trafiłam na takiego specjalistę. Dr Mickielewicz w sposób jasny,profesjonalny, uprzejmy wyjaśnił na czym polega moje schorzenie i rozpoczął leczenie, którego efekty są widoczne i odczuwalne.Polecam tego lekarza! pacjentka z Piaseczna

• 5

Polecam doktora Mickielewicza z czystym sumieniem. Operował moje (a raczej poprawiał po innych) haluksy. Miałam już 2 operacje na stopę wykonane w szpitalach (pierwsza na Solcu, następnie poprawka w MSWiA) w ciągu roku. Stopa wyglądała obrzydliwie. Dostałam sie z polecenia koleżanki do Doktora. Trochę "kręcił nosem" na widok stopy i wiedziałam że niechętnie podchodzi do poprawek po innych, poplaklam sie z rozpaczy. Wiec już od 6 tyg mam "nowa nóżke", dziś założyłem normalne obuwie i mam zamiar zatańczyć w sylwestra ;). Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Ogromne podziękowania dla doktora Mickielewicza

• 5

Przesympatyczny uprzejmy a przede wszystkim profesjonalny lekarz, strasznie dba o pacjenta Polecam tego lekarza naprawde to wyjątkowy człowiek. Cieszę się że wreszcie trafiłam na fachowca. Operował mi haluksy (żeby nie było wątpliwości zabieg na NFZ). Nóżki wygłądają pięknie. Panie dokotorze pozdrawiam.

• 5

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Poświęca wiele czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko dokładnie. Widać, że przejmuje się pacjentem. Bardzo miły i sympatyczny. Operowal mi haluksy, teraz stopa wygląda pięknie. Naprawdę polecam.

• 5

Trafiłam do dr. Mickielewicza po nieudanym zabiegu na haluksy w szpitalu (operowali mnie w szpitalu Kolejowym w Miedzylesiu). Po 2 mies od operacji stopa wyglądała gorzej niż przed. Koleżanka poleciła mi doktora ( robiła u niego dwie stopy i jest super). Wiec pełna obaw poszłam. Cóż, obejrzał, zrobił RTG i powiedział, że sie da naprawić. Operację wyznaczył na początek sierpnia. Minął miesiąc i nareszczie mogę patrzeć na stopę. Jest zgrabniutka. Chodzę już w zwykłym obuwiu (muszę nosić wkładki) Polecam doktora jak najbardziej.

• 5

Miły, o przyjemnej aparycji, kulturalny, a co najważniejsze, świetny lekarz. Mimo wielu pacjentów pod jego gabinetem( Ci którzy już u niego byli mieli bardzo dobre zdanie na jego temat) miał czas dla mnie, tłumacząc mi wszystko bardzo jasno i przejrzyście. Zdecydowałam się na zabieg artroskopii kolana i po zabiegu(usunięcie łękotki) kolano jak "nowe". Bardzo polecam tego świetnego lekarza

• 5

Pierwszy raz trafiłam w ręce dr Mickielewicza jakieś 7-8 lat temu na ostry dyżur na lindleya. Świetny człowiek rozpoznał uszkodzenie łękotki i na stół. Do tej pory kolanko funkcjonuje normalnie. Kolejny raz trafiłam do niego 2 lata temu po wypadku z rozwalonym kolanem już prywatnie przez abonament do LUX MED-u. Rozpoznanie uszkodzenie łękotki, zerwany ACL, zniszczona chrząstka. Mimo, że byłam u niego prywatnie - operował mnie państwowo. Rewelacyjny lekarz, super specjalista z czystym sumieniem polecam!

• 5

Po urazie w lutym trafiłam do szpitala, inny ortopeda nic nie zdiagnozował. Kilka mies. ćwiczeń (bo miało być dobrze) i w końcu trafiłam do doktora Mickielewicza. Wystawił poprawną diagnozę, którą potwierdził rezonans magnetyczny. Sama zdecydowałam się na zabieg. Musialam chwile czekać kiedy to szpital uzyskał nowe limity od NFZ. Z zabiegu wycięcia łękotki byłam bardzo zadowolona (szybko wróciłam do sprawności bez komplikacji). Teraz rehabilituję sie po rekonstrukcji ACL i dopiero za 2 miesiące będę w stanie ocenić, czy zabieg zakończył się sukcesem. Wiem jednak, że sukces operacji zależy w bardzo dużym stopniu od rehabilitacji. Jeśli ktoś nie słucha się zaleceń, to może mieć problem. Jak dotąd bardzo dobrze oceniam tego lekarza i poleciłabym go innym pacjentom. Myślę, że o rehabilitacji lepiej rozmawiać i ortopedą i z rehabilitantem o wieloletnim stażu, który codziennie widzi, jakie zabiegi skutkują po jakich urazach.

• 5

Byłem u Pana doktora po urazie kolana (rolki jednak nie samo zdrowie). Bolało jak cholera. Doktor założył mi szyne na kolano i wysłał na badania. Okazało sie że mam uszkodzoną lękotke i jakiś fragment chrząstki. Potrzebna była szybka operacja. I tu pierwsza niespodzianka, doktor powiedział że może zrobić to na NFZ (byłem nastawiony na kilka tysiakow). Zabieg po 3 dniach. Teraz już minęło 6 tyg i chodzę bez bólu, bez kul i mam zamir wyciągnąć rolki ;) Polecam doktora. Mam bardzo dobre podejście do ludzi i relanie pomaga

• 5

Osoba bardzo kompetentna i konkretna. polecam

• 5

Trafiłem do doktora z polecenia po kilku konsultacjach u innych specjalistów. Ogólnie wiedziałem co mi jest: uraz narciarski, zerwane ACL i uszkodzona ląkotka. Rehabilitowalem kilka miesięcy. Niestety kolano nadal bolało i było niestabilne. Poszukiwalem miejsca gdzie można było wykonać operacje. Dużo czytałem i brałem pod uwagę kilka miejsc. Niestety po kilku wizytach u "znanych i polecanych" miałem więcej obaw niż przed tymi konsultacjami. Każdy mówił pięknie ale miałem wrażenie, ze treść romowy przebiegała pod hasłem ... zapłaci Pan ..nascie tysięcy i wtedy bedzie dobrze. Cóż kolejny miał być dr. Mickielewicz. I tu niespodzianka, miła rozmowa, konkrety bez czarowania jakoś przekonał mnie. Zabieg 12.05, dalej rehabilitacja. I kurcze jest super ... Dzis zrobilem wycieczkę na Kasprowy w 3 mies. po operacji. Kolano nie boli i trzyma. Polecam gościa, mi pomógł :)

• 5

Żaden lekarz nie podszedł do mnie tak fachowo a zarazem tak po ludzku jak Doktor Mickielewicz. Wytłumaczył mi jakie możliowści leczenia mam i plusy i minusy operacji.Nie zbywa, nie utrudnia kontaktu z innymi specjalistami, poświęca mi tyle czasu, ile JA tego potrzebuje i odpowiada na wszystkie pytania. Naprawdę- nigdy innego ortopedy

• 5

kompetentny, życzliwy, takich lekarzy potrzeba więcej!

• 5

Byłam u Pana dr z bòlem kolana (wrociałam z nart). Najpierw trafiłam na ostry dyżur w szpitalu MSWiA (Wołoska) - odradzam, 2 godz. czekania, gościu który był laskaw zerknąć na kolano stwierdił, że jest OK i kazał smarować. Smarowałam przez 2 tyg i było coraz gorzej. Jak już nie mogłam wytrzymać pojechałam do CM Damiana gdzie trafiłam do dr. Mickielewicza. Zbadał dokładnie, stwierdził uszkozenie łąkotki kolanowej. Powiedział, że do artroskopii. Dał skierowanie na rezonans żeby potwierdzic uszkodzenie (niestety w rezonansie potwierdzono uszkodzenie) Dalej jak nie z tej ziemi: skierownie na oddział, zabieg (robił sam i pokazywał jak wygląda moje kolanko w środku), następnego dnia do domu. Teraz 3 tyg po operacji, chodze, nic ńie boli. Byłam u doktora w piątek i pozwolił "poszalać" na rowerku. Cud. Polecam jak najbardziej

• 5

jak najbardziej na tak! kompetentna osoba, z podejściem do pacjenta, w dodatku bardzo kulturalna i życzliwa

• 3
  • 1

Jak czytam opinie o tym lekarzu,nie mogę wprost wyjść z podziwu jak dwuznacznie podchodzi do swojej pracy. Byłam z dzieckiem u tego pana na usg bioderek. Zrobiono dodatkowo rentgen, ponieważ stwierdził, że "cosś jest nie tak". Diagnoza:dysplazja stawu biodrowego, po czym zalecił włożenie dziecka w szynę. Już w sklepie ortopedycznym dowiedziałam się,że taką szynę powinien założyc najpierw lekarz a przede wszystkim dobrać odpowiedni rozmiar. Poszłam do kolejnych dwóch lekarzy by skonlultować tę diagnozę, obaj stwierdzili, że dziecko nie ma dysplazji, że bardzo dobrze się rozwija. Pytam więc o co tu chodzi??? Bo podobno...Po pierwsze:nie szkodzić!!! Zdecydowanie odradzam!

• 5

Bardzo dobry specjalista. Naprawił rączkę po mistrzowsku. W szpitalu kazali czekać kilka tyg.- BO BRAK MIEJSC. A tu szybka pilka: RTG - konsultacja - operacja - po 6 tyg. jak nowy. POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA!

• 5

młody profesjonalista - dwie wizyty, zabieg, wizyta kontrolna - kolano jak nowe :)

• 5

Świetny lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek. Dzięki takim osobom jak Pan Doktor można uwierzyć, że istnieje ktoś taki jak "lekarz z powołania". Niezwykle życzliwy w podejściu do pacjentów, nie traktuje ludzi w sposób przedmiotowy. Jest bardzo dobrze zorganizowany, Wyraźnie widać, że nieustannie stara się rozwijać swoje umiejętności zawodowe, jego kompetencje nie budzą najmniejszych wątpliwości. Dla mnie Pan Doktor jest osobą godną najwyższego szacunku. Takiego lekarza mogę śmiało polecić wszystkim pacjentom.

• 5

Wspaniały lekarz, potrafiący wszystko wyjaśnić o przycznynach choroby, poświęcający pacjentowi dużo czasu, cierpliwości i życzliwości. Nie spotkałam do tej pory lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora jako perfekcjonalistę, a przy tym tak ciepłego i wyrozumiałego dla pacjenta.Podstawą do mojej opinii były kilkakrotne wizyty u pana Doktora. Jestem osobą po 60-ce, a do takich ludzi nie wszyscy mają odpowiednie podejście. Z poważaniem -Helena Stachurska

• 5

Wspaniały człowiek i znakomity specjalista......

• 5

Świetny fachowiec - pomógl mi kilkukrotnie, złożył mi kolano po wypadku, a później usunął śruby. Polecam wszystkim

• 5

Bardzo dobry lekarz -fachowiec w pełnym słowa znaczeniu. Skutecznie leczy nie naciągając na kolejne wizyty. A przede wszystkim wspaniały człowiek, który rozumie drugiego człowieka, a to bardzo rzadka cecha u lekarzy.Z czystym sumieniem gorąco polecam. P.S. Po przeczytaniu innych (negatywnych) opinii byłem zaskoczony…. Cóż w moim przypadku sprawdził się i polecam :)

• 1

Odradzam i tyle. Jeśli chodzi o wizytę w szpitalu na lindleya!!!!!

• 1

Z przykrością muszę stwierdzić, iż Pan doktor o tak pięknie brzmiącym nazwisku, nie spełnił kompletnie moich oczekiwań. Spotkaliśmy się w szpitalu przy ul. Lindleya, byłam tam przez tydzień z czego miałam okazję rozmawiać z Nim tylko 3 razy, mimo, że był moim lekarzem prowadzącym. Owszem, Pan doktor jest bardzo kulturalny i miły natomiast w ogóle nie interesował się swoimi pacjentami. Może w prywatnej przychodni, za pieniądze będzie bardziej zainteresowny niż w szpitalu, ale tego sprawdzać nie będę.

• 1

Nie polecam doktora, na pierwszą wizytę jest wspaniały, ale jak nie funkcjonuje leczenie, diagnostyka a właściwie jej brak to nie wie co zrobić i nawet nie chce mu sie skonsultować z kolegami, ortopadami, których ma za ścianą. Po pierwszej wizycie byłam zadowolona, a po kolejnych coraz bardziej rozczarowana brakiem chęci diagnozowania pacjenta mi mimo dolegliwości.Zdecydowanie odradzam.

• 1

Może prywatne wizyty są przyjemne i "Szanowny Pan" poświęca wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z dolegliwością...natomiast jeżeli chodzi o wizytę na ostrym dyżurze..to już zupełnie co innego...a o badaniu bądź zleceniu badania już nie wspomnę..słów brak dla takiej kultury i zrozumienia pacjenta!

• 5

Super lekarz, konkretny, a przede wszystkim ludzki, rozumie cierpienie i obawy pacjentów, wybiorę się do niego prywatnie. Agnieszka

• 5

Byłam u Pana doktora po przeczytaniu komentarzy. Polecam , kulturalny,grzeczny i cierpliwy lekarz o dużym doświadczeniu.Dobry CZŁOWIEK.Polecam!

• 5

Pan doktor jest niezwykle uprzejmy, udziela klarownych odpowiedzi i jednoznacznych wskazówek. Naprawdę na 5+.

wspaniały człowiek,znakomity specjalista.

Piaseczno
    52,096655121,019007322 737 50 50
    piaseczno@cmp.med.pl

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak terminów w tym tygodniu. Zobacz cały terminarz
    Zobacz wszystkie terminy arrow
    place 22

Chmielna 14
    52,232755521,016673522 737 50 50
    chmielna@cmp.med.pl

place 44

Centrum Medyczne CMP Ursynów

Ciszewskiego 15

52,14279621,066733222 737 50 50
    marianska@cmp.med.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat