lekarz Edward Płaszewski

2,9
2,5
2,9
2,5

Lekarz rzuca komentarzami na temat pacjentek oraz zartuje w seksistowski sposob. Stwierdzil bezplodnosc bez zadnych badan, "na oko". Karze placic sobie za rzeczy, ktore robi podczas wizyt na nfz. Pani z recepcji wchodzi W TRAKCIE BADANIA do gabinetu, otwierajac drzwi przed ktorymi jest poczekalnia i krzyczac "to tylko ja". Absurd goni absurd.

Odradzam wszystkim, przez niego o mało nie straciłam ciąży, dodam że była u niego tylko raz, z powodu nieobecności mojego lekarza i byłam na tyle głupia, że go posłuchałam i odstawiłam tabletki zapisane przez moją Panią doktor, w efekcie czego wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem poronieniem. Wszyscy złapali się tam za głowę, jak mógł kazać mi odstawić hormony z dnia na dzień strasząc niedorozwojem dziecka .... Podczas wizyty zachowuje się obleśnie, jest obrzydliwy i prostacki, wypowiada komentarze, że Murzynki są lepsze ponieważ chociaż wypełniają jedyne zadanie do jakiego jest potrzebna kobieta czyli rodzą masowo dzieci. Dowiedziałam się też moim jedynym osiągnięciem było zajście w ciąże. Samo badanie było koszmarne, unikam teraz lekarzy mężczyzn ginekologów, żeby znowu nie trafić na takiego zboczonego i obrzydliwego dziada.

Nieprofesjonalny, niedelikatny, chamski, wystawia pochopne, krzywdzące diagnozy, w które wplata swoje osobiste opinie. Brak mu podstawowej wiedzy medycznej (orzekł min. bezpłodność u osoby biorącej tabletki antykoncepcyjne). Na dość poważny problem zalecił stosowanie witaminy C.

Do dra Płaszewskiego przyszłam w obawie przed ciążą (brak miesiączki) oraz uczuciem pieczenia oraz świądu. Lekarz wykonał usg po czym stwierdził (dodając że jest starym doświadczonym lekarzem, więc pozwoli sobie doradzić młodej kozie) że śluz w mojej macicy spowoduje że pierwszego dziecka nie donoszę. po zasięgnięciu opinii innego lekarza dowiedziałam się że rzeczywiście ciąża nie jest możliwa przez owy śluz ale to oczywiście z powodu regularnie przyjmowanej antykoncepcji, o której Płaszewski doskonale wiedział, bo sam nawet przepisał kolejne opakowania. W odpowiedzi na moje narzekania o prawdopodobnej infekcji (powodującej swędzenie i ...

Lekarz wykonał usg po czym stwierdził (dodając że jest starym doświadczonym lekarzem, więc pozwoli sobie doradzić młodej kozie) że śluz w mojej macicy spowoduje że pierwszego dziecka nie donoszę. po zasięgnięciu opinii innego lekarza dowiedziałam się że rzeczywiście ciąża nie jest możliwa przez owy śluz ale to oczywiście z powodu regularnie przyjmowanej antykoncepcji, o której Płaszewski doskonale wiedział, bo sam nawet przepisał kolejne opakowania. W odpowiedzi na moje narzekania o prawdopodobnej infekcji (powodującej swędzenie i pieczenie) stwierdził że to efekt przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych i że mam sobie kupić jakaś osłonę oraz rutinoscorbin! Po czym wygłosił uwagi na temat mojej cery i doradził, żeby wychodzić z trądzikiem na słońce. Od ponad 12 lat mam trądzik i niestety występuje już po okresie dojrzewania i każdy dermatolog u którego byłam zabraniał wychodzić na słońce. Pan dr nie powinien wykonywać swojego zawodu.

Sa na tym swiecie rzetelni lekarze ktorzy maja pojecie o tym co robia nie karierowicze. POLECAM

Z Pana doktora byłam bardzo zadowolona do momentu kiedy kazał mi przygotować 2 głębsze oddechy, gdy będę rodziła dziecko ułożone pośladkowo. Zaniepokojona poszłam na konsultację do innego lekarza (w 37tc). Okazało się, że nie mam połowy badań, mam za mało wód płodowych i nie mam szans na urodzenie dziecka w sposób naturalny i żaden lekarz nie podejmie się takiego zadania. Zostałam skierowana na cc. Po roku od urodzenia synka poszłam na kolejną wizytę kontrolną, po 1. miesiączce. Pan doktor "zerknął", stwierdził, że jest nadżerka, wypalił ją, nie pytając mnie o ...

Po roku od urodzenia synka poszłam na kolejną wizytę kontrolną, po 1. miesiączce. Pan doktor "zerknął", stwierdził, że jest nadżerka, wypalił ją, nie pytając mnie o zdanie. Innych badań nie wykonał.
Gdy podczas kolejnego cyklu miałam krwawienia międzymiesiączkowe, postanowiłam zasięgnąć porady innego specjalisty. Okazało się, że mam guza na jajniku! Wystarczyło zrobić USG!Nie wspomnę o cytologi, która jest przecież bezpłatna dla kobiet od 25-65 roku życia!

lekarz bez kompetencji do leczenia. nie czyta historii choroby, przepisuje leki bez zastanowienia. poza tym zupełnie niepotrzebnie dodaje komentarze na temat pacjentek. znajomych przyjmuje bez kolejki, gdy zwykły szarak musi czekać godzinami.

znakomity lekarz i człowiek!!!, leczę się u niego ponad 30 lat. Gdyby wszyscy lekarze byli tak wysokiej klasy specjalistami i podchodzili w tak wyjątkowy sposób do pacjentów - byłoby wspaniale!!!!!

Moim zdaniem jest to bardzo uprzejmy, profesjonalny lekarz. Zdecydowanie godny polecenia innym osobom.

Uwielbiam tego gościa POLECAM!!! Odkąd do niego trafiłam przestałam się bać chodzić do ginekologa.

Uwielbiam tego gościa POLECAM!!!
Odkąd do niego trafiłam przestałam się bać chodzić do ginekologa.