dr Edward Szeremeta

1,6
1,4
1,6
1,4

Już wiele lat temu miałem wątpliwą przyjemność mieć kontakt z tym lekarzem. Nie rozpoznał urazu, odmówił prześwietlenia i zalecił kąpiel wodną. Jak się później okazało uraz stawu skokowego był rezultatem "skoku" w niezabezpieczony dołek, w wyniku którego nastąpiło pionowe odszczepienie kości. /Dalej nie chcę rozwijać tematu bo szkoda czasu/ .

Już wiele lat temu miałem wątpliwą przyjemność mieć kontakt z tym lekarzem.

Nie polecam tego "lekarza". Wymyśla coś, czego nie ma. Każe kupować pieluchy i buty ortopedyczne nawet kiedy nie są potrzebne. Nic nie tlumaczy a pytany o coś jest nieuprzejmy. Wizyta trwa dosłownie 2 minuty, stawia diagnozę nawet dobrze nie oglądając dziecka, gdyż najczęsciej jest zajęty rozmową z pielęgniarką i rozmowa ta dotyczy spraw niezwiązanych z pracą.

Jak dla mnie zdecydowanie doradzał, zapłaciłam za prywatna wizytę 50zl a trwała ona 5 min, dziecko potraktował jak zabawke, nie zapyta i nie porozmawia tylko aby kasę zgadnąć i hurtowo jak najwiecej dzieci przyjąć. Synek urodził się za granica i to była jego pierwsza wizyta u ortopedy której żałuje, jak się bierze pieniądze i to nie małe za 5 min to drogi Panie dr. Trzeba trochę dbać o pacjenta zwłaszcza takiego małego, mam nadzieje ze te opinie zostaną przeczytane przez tego lekarza... Nie polecam szczególnie dla dzieci jako matka która dba i troszczy się o swoje dziecko a lekarz tego nie szanuje....

Ten "lekarz" w ogóle nie powinien przyjmować ludzi a zwłaszcza dzieci po nie ma pojęcia jak się obchodzi z nimi.rzuca dziecmi,naciąga,wykręca,dziecko płacze i jak się mu zwróci uwagę to się jeszcze rzuca,co to za lekarz.Zdecydowanie odradzam!on nie jest jedynym ortopeda!

lekarz ten przyjmuje hurtowo, bez tłumaczenia ,nie polecam , nic nie wytłumaczy tylko potrafi wysłać na rehabilitacje i myśli że to pomoze jeszcze raz nie polecam

nie polecam wszystkim poleca pieluchy ortopedyczne ktore sa wogole nie potrzebne

Jest ok. Miałem skręcona nogę i nie miałem problemu z nim. Co prawda nie bada tylko ogląda obrażenie i stwierdza co i jak. Choć u mnie akurat dobrze trafił:).

Jest ok.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Mamom i osobom z problemami!!!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Mamom i osobom z problemami!!!!

ciekawy jestem ile ten pan bierze za każdą pieluchę ortopedyczną którą każe kupić w określonym sklepie i wrócić do niego z nią. ktoś już powinien się tym zająć

ktoś już powinien się tym zająć

Przyjmuje kilka osób na raz, nie bada, diagnozuje "na oko", jest nieuprzejmy, traktuje pacjenta jak debila z wyimaginowaną chorobą, nie ma zielonego pojęcia o ortopedii, pewnie skończył studia za przysłowiową "świnię", a etat w szpitalu na pewno załatwił mu tatuś. Rozpoznaje błędnie choroby przez co może doprowadzić do kalectwa. Każdy powinien zastanowić się nad wizytą u Szeremety, dla niego liczy się tylko liczba przyjętych osób w jak najkrótszym czasie. Ten człowiek nie powinien w ogóle leczyć. Chyba, że siebie.

Rozpoznaje błędnie choroby przez co może doprowadzić do kalectwa.
Ten człowiek nie powinien w ogóle leczyć. Chyba, że siebie.