Edyta Biernat-Kałuża

3.2/5
Średnia:
3.85
5 opinii

od ponad 12 lat choruję na SM, pierwszą wizytę u Pani dr miałem 9mc, już po 3mc zauważyłem znaczną poprawę, obecnie mój stan zdrowia jest na bardzo dobrym poziomie, jeszcze nigdy tak dobrze się nie czułem. Podejrzewam, że gdybym zastosował w 100% zalecenia Pani dr to zapewne byłoby jeszcze lepiej. Diagnoza na podstawie szeregu analiz i zastosowanie suplementacji, w moim przypadku była trafna i jestem w pełni usatysfakcjonowany, żałuję, że wcześniej nie trafiłem do Pani dr. Każdemu, o podobnych schorzeniach polecam.

Jedno wielkie naciaganie pacjenta ! Wizyta (w cenie 340,-zl) obejmowala wreczanie ulotek restauracji, firm cateringowych, wczasow w zakonie... no blagam. Do tego naciagane badania za bagatela 600 zl. Oczywiscie mozna bylo zamowic sobie badania "lepsze" za 2000,- (ktore wyslane bylyby do Londynu). Po godzinie oczekiwania dostalam kartke przygotowana w WORDZIE (ctrl C, Crtl V) podpisana przez PIELEGNIARKE ! Za 1000 zl dowiedzialam sie ze jak chce schudnac nie moge jesc jajek, cukru i bialej maki. Musze jesc tylko warzywa i owoce ! Reszte mialam sie dowiedziec na nastepnej wizycie... (i pewne kolejne 1000 zl ) Nie POLECAM !!!! Szkoda tylko tych biednych naciaganych ludzi...

nie kompetentna naciągaczka bez jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej tylko pogorszyla moj stan zdrowia ostrzegam

Pani doktor jest kompetentna w swojej specjalizaji i dociekliwa. Śmiem twierdzić że najbardziej z dotychczas odwiedzonych przeze mnie lekarzy. Proces leczenia u mnie jak dotąd nie dobiegł jeszcze końca a poprostu trwa. Tak czy inaczej uważam że jestem pod dobrym okiem. Leszek

Choruję na dnę moczanową. Pani Doktór okazała się być pierwszym specjalistą (a odwiedziłem ich kilku, w tym również profesorów), który zalecił konkretne działania w celu złagodzenia choroby. Poświęciła mi mnóstwo czasu, najpierw dokładnie badając, a później tłumacząc na czym polega moja choroba. Jestem zmotywowany do działania, choć wiem, że to długa droga.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny