lek. med. Edyta Cygankiewicz

Laryngolog

Pani Doktor to w pełni kompetentna osoba, szybko i poprawnie podstawiła diagnozę. Zastosowane leki przyniosły ukojenie. Polecam serdecznie Panią Doktor. Wizyta przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze.

Polecam panią doktor, często miewam problemy z zatokami, angina, zapaleniem ucha. Zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie.

Polecam, Pani Doktor dokładnie przeprowadza badanie po wcześniejszym wywiadzie. Atmosfera w czasie wizyty jest bardzo miła. Pani Doktor wykazała zainteresowanie i bardzo rzeczowo, konkretnie wyjaśniła jaki jest problem i jakie leczenie należy zastosować. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. W przypadku kolejnych problemów zdrowotnych na pewno ponownie udam się na wizytę.

Świetny, profesjonalny lekarz, poświęcający całą uwagę pacjentowi. Bardzo dokładnie tłumaczy jak zażywać leki, jakie będą dalsze kroki leczenia. Czuję się bezpiecznie po wizycie u Pani doktor. Polecam wszystkim pacjentom.

Bardzo dobry specjalista. Trafna diagnoza i leczenie. Pełna empatii, wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo zaangażowana. Bez wahania polecam.

Pani Doktor jest kompetentna,stawia zawsze trafne diagnozy.Poświeca pacjentowi dużo czasu,jest osobą bardzo uprzejmą,wizyta przebiega w miłej atmosferze.W Pani Cygankiewicz jest spokój, który kojąco wpływa na pacjenta,chory czuje się zaopiekowany.Zawsze gdy coś się dzieje wracamy do Pani Doktor.Dziekujemy serdecznie.Oczywiscie polecam innym,którzy potrzebują porady lekarskiej.

Bardzo miła, kompetentna pani doktor, ma świetne podejście do pacjenta niezależnie czy jest to dziecko czy dorosły. Zawsze trafiona diagnoza. Godna polecenia w 100 procentach.

Pani Doktor jest bardzo konkretna,rzeczowa i trafna w swoich diagnozach. Bardzo życzliwa, uśmiechnięta,podchodząca indywidualnie do pacjenta. W pełni zaangażowana w pomoc pacjentowi. W gabinecie Pani Doktor pacjent czuje się w,, dobrych rękach''. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor!

Pani Doktor to miła i kompetentna osoba. Trafiona diagnoza, która szybko przyniosła ulgę. Wytłumaczyła przbieg leczenie przystępnym językiem do zrozumienia , a wiedza była rzetelna.

Bardzo mądra i kompetentna Pani Doktor. Byłem u wielu laryngologów, ale dopiero ona w końcu dopasowała mi leczenie tak, że po wielu tygodniach problemów z zatokami i uszami jestem wreszcie w stanie żyć bez bólu i dyskomfortu. Wizyty przebiegły w miłej atmosferze, wszystko cierpliwie mi wytłumaczyła.

Bardzo mądra i kompetentna Pani Doktor.
Wizyty przebiegły w miłej atmosferze, wszystko cierpliwie mi wytłumaczyła.