Edyta Dzięciołowska-Baran

Laryngolog

Pani doktor zadufana w sobie.Brak kultury .Byc może zdiagnozuje zapalenie gardła ale inne powazniejsze to zgroza.Stanowczo nie polecam.Są w Szczecinie laryngolodzy godni polecenia.

Polecam! Świetne podejście do dzieci (córka ma 3,5 roku). Dokładnie wytłumaczona istota schorzenia i uzasadniona potrzeba zastosowania takich a nie innych leków. Diagnoza po południu, leki przyjęte od razu i pierwsza od długiego czasu spokojna noc dziecka. Dziękuję :)

Nie polecam! Pani lekarz na wszystko mówi prosze sie nie przprzejmować przejdzie! a człowiek się męczy już dwa lata.To kiedy przejdzie za 10 lat!

Świetny fachowiec, doskonały kontakt, uprzejma i konkretna. Pacjent to13to letni chłopiec cierpiący na bóle głowy. Jesteśmy o diagnostyce- w trakcie leczenia. Polecam

generalnie tragedia, pani dr ma rtg w oczach! nie zagladawszy do nos jast w stanie stwierdzic, iz jest on drozny! jeszcze takich metod badania nie widzialem. totalnie mnie olala, twirrdzac, ze moj bol glowy nie jest od zatok (zadnego badania nie zlecila). nie polcam!

Bardzo polecam Panią doktor, przede wszystkim za rewelacyjne podejście do pacjenta:)Miła, kompetentna, poświęca czas pacjentowi oraz potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć!!

Zdecydowanie polecam panią Edytę jako dobrego lekarza. Jest bardzo miła, delikatna i ma doskonały kontakt z pacjentem. Dodatkowym atutem jest uroda pani Edyty. Bardzo polecam....

Nie polecam tego lekarza, gdyż nie spełnił moich oczekiwań,

Nie polecam tego lekarza, gdyż nie spełnił moich oczekiwań,

Kompetentna i sympatyczna Pani Doktor, bez problemu zleciła mi konieczne badania, które tylko potwierdziły jej wstępną diagnozę.

Polecam Panią Edytę jako laryngologa. Wspaniała osoba.Super podejście. Życzyć sobie tylko takich lekarzy.