2,9
2,9

Właśnie wychodzę na kolejną wizytę, Pani Doktor ma dystans do Pacjenta, co nie oznacza, że jest niemiła, BEZ PRZESADY, to nie przyjaciółka i nie psycholog, ale bardzo dobry dermatolog, mnie pomogła bardzo skutecznie i doradziła kosmetyki (również skutecznie), kiedy stosuję się do zaleceń, moja cera jest bardzo ładna. trafiona diagnoza plus skuteczne leczenie, jak dla mnie ważniejsze niż przymilanie się pacjentowi. Pani doktor nie jest może wylewna, ale bardzo kulturalna.

Pani doktor nie jest może wylewna, ale bardzo kulturalna.

Niestety podzielam negatywne opinie. Poszłam na wizytę z dwoma problemami. Standardowy przegląd pieprzyków i miejscowe uczulenie z którym miałam problem od dłuższego czasu. Pani Doktor poinformowała mnie, że mogę zgłosić tylko jeden problem i mam się zdecydować z czym przychodzę. Zmurowało mnie po tej wypowiedzi , a powinnam zapytać jaki ma czas wyznaczony na jednego pacjenta ? Czy też chodzi tu o rozdzielenie na wizyty problemów z którymi się przychodzi?? Czekałam na wizytę miesiąc i miałam sobie wybrać jedną rzecz do omówienia z Panią Doktor.! Prawda jest taka , że miałam ochotę od razy opuścić gabinet. W sekundę wybrałam pieprzyki, a nie uporczywe uczulenie, bo ode chciało mi się leczyć u tej Pani Doktor. Chociaż na kolejną wizytę pewnie będę czekać znów koło miesiąca. Dodam jeszcze, że moja wizyta trwała nie całe 10 min.

Nie polecam!!!! Wszystkie negatywne opinie o tej pani, to prawda! Lekceważąco traktuje pacjenta i jest niekompetenta.

Bardzo nieprzyjemna osoba, która z lekceważeniem patrzy na pacjenta i wysłuchuje jego historii. Niemiła i niekulturalna lekarka.Od niechcenia odpowiada na pytania i trzeba wręcz prosić o przepisanie lekarstwa jakiegoś.Nie polecam

Chamska i obłudna, zero profesionalnego podejścia do pacjenta. Nie wiem jak ta pani została "lekarzem". Jeżeli ktoś ma ochotę się do niej wybrać i jeszcze za to zapłacić... to odradzam. Nawet jakbym potrzebowała pilnie dermatologa, to wolałabym poczekać choćby miesiąc niż iść do tej "pani".

Ta Pani powinna być trzymana z dala od ludzi kompleks Boga. Wyrzuca z gabinetu nie trzyma kolejki. Patrzy na człowieka z góry nie chcę zrozumieć problemu z którym się przychodzi lekceważy i obraża.

atmosfera lekceważenia pacjenta ( dziecko), brak wsłuchania się w opis problemu, arogancja. Nawet jeśli Pan doktor ma jakieś kompetencje to ja z dzieckiem więcej nie przyjdę. Nie polecam!!!

Nie polecam, bardzo niesympatyczna, oschła, nie dała dojść do głosu, tylko niegrzecznie wyprosiła z gabinetu. Jeszcze raz nie polecam

Generalnie jestem i byłem bardzo zadowolony z obsługi u Pani doktor Miła sympatyczna gaduła. Wypytuje o wszystko dokładnie pozdrawiam i polecam

pozdrawiam i polecam

Bardzo konkretna i fajna .Bylem u niej kilka razy zawsze wychodzę zadowolony.Nigdy mnie nie zawiodla.czy polecam oczywiście