lekarz Edyta Olesiak-Cyganik

Swietny lekarz! Polecam Pania doktor wszystkim na pierwsza wizyte, swietne podejscie do pacjetki. Czulam sie swobodnie, bez skrepowania. Pani doktor wszystko spokojnie i dokladnie tlumaczy. Badanie zostalo wykonane dokladnie i zupelnie bezbolesnie. Cudowna kobieta!

Bardzo miła i kompetentna osoba. Świeżo, czysto i schludnie. Super podejście do pacjenta. Śmialo można o wszystkim porozmawiać. Wysłucha i wytłumaczy. Naprawdę Polecam!

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Potrafi wysłuchać , doradzić i wytłumaczyć. Aż miło iść do takiego lekarza.

JA TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR ZE ŁZAMI W OCZACH BO BYŁAM WCZEŚNIEJ U 2 LEKAREK ( MÓJ OKRES TRWAŁ JUŻ 3 TYG) PIERWSZA DALA TABSY ANTY KTÓRYCH JA NIE CHCĘ ŁYKAĆ A DRUGA LUTEINĘ I PO MINUCIE WYGONIŁA Z GABINETU OBIE SKASOWAŁY PO 100! PANI DOKTOR EDYTA PRZEPROWADZIŁA PORZĄDNY WYWIAD DŁUGIE BADANIE I POTRAKTOWAŁA SPRAWĘ POWAŻNIE. JESTEM W TRAKCIE LECZENIA I NIE WIADOMO CZY PRZEZ ZANIEDBANIA LEKARKI KTÓRA KASOWAŁA PO 150 ZŁ NIE BĘDĘ MUSIAŁA MIEĆ ŁYŻECZKOWANIA MACICY! POLECAM PANIĄ DOKTOR.

11 lat temu prowadziła mi pierwszą ciążę :D Doskonale rodzłam w rydygierze cudowna atmosfera opiekowała sie mną od samego poczatku do wypisu. Treaz jestem w 37 tygodniu ciązy choć w moim wieku 38 lat to juz ciaża taka "[późna" miałam problem zdrowotny przedwczesne sksurcze odrazu zaproponowała pobyt w szpitalu by ustawić leczenie. Czułam cały czas opiekę nad soba i swoim brzusiem informowana byłam o wszytskim co sie z nami dzieje. Kompetentna osoba. Polecam

NIKOMU NIE POLECAM .... CHODZIŁAM DO NIEJ PIERWSZĄ CIĄŻE PO WIZYCIE W 37TYG DR STWIERDZIŁA ZE JESZCZE NIE URODZĘ A ZA 18 GODZIN MORDERCZEGO PORODU ZAKONCZONEGO CIECIEM TRZYMAŁAM SWOJE MALENSTWO WYMECZONE W RAMIONACH.....MASZYNKA DO ROBIENIA PIENIEDZY.....

Dr. Olesiak poleciła mi mama chodziłam do niej rutynowo i potem gdy byłam w ciąży. Niestety w 23 tyg okazało się że ciąża jest poważnie zagrożona dzięki szybkiej interwencji pani doktor moje dziecko się urodziło. Co do ceny uważam że za dobrego lekarza trzeba dobrze zapłacić (słyszałam o droższych), terminy są długie ale gdy coś się dzieje poważnego pani doktor przyjmuje od razu. 2 minusy- pierwszy:długie oczekiwanie w kolejce (ale to dlatego że pani doktor jest dokładna), drugi:pani doktor nie oddzwania gdy nie można się z nią skontaktować a to zdarza się dość często

Jest bardzo droga. Bulwersuje fakt,iż mimo umówionej godziny, czeka się długo w poczekalni ( 5 pacjentek przede mną, a ja powinnam juz byc badana). Zrezygnowałam. W przychodni też tyle czekam,czasem krócej, ale nic nie płacę.Jeśli płacę, to wymagam. Tu nie warto płacić.

Niby miła, ale podchodzi zbyt rutynowo do pacjentów. Nie zleca żadnych badań, zawsze jest na tak o co się ją nie poprosi. Do tego bardzo droga, za badanie ginekologiczne i USG zapłaciłam 120 zł. Co gorsze za wystawienie samej recepty na 2 opakowania leku (w gabinecie byłam całe hmmm... 3 minuty) zażyczyła sobie aż - uwaga - 50 zł. Osobiście nie polecam i zamierzam zmienić lekarza.

Pani doktor wydaje się być osobą miłą i kompetentną. Niestety długość oczekiwania na wizytę jest powalająca (1 miesiąc. Próbowałam rozmawiać z panią doktor, że przy moich dolegliwościach nie można czekać, ale pani doktor kazała spokojnie czekać do wizyty następnej czyli za miesiąc. Zadzwoniłam do innego lekarza i mam wizytę w 3 dni. Także szczerze nie polecam

Pani doktor wydaje się być osobą miłą i kompetentną.
Niestety długość oczekiwania na wizytę jest powalająca (1 miesiąc.
Zadzwoniłam do innego lekarza i mam wizytę w 3 dni.
Także szczerze nie polecam