świetny lekarz zaczęłam do Niej chodzić jak byłam już w 13 tygodniu bo wtedy zmieniłam lekarza. super tłumaczyła bardzo miła i sympatyczna. polecam

Chodziłam do pani dr. całą ciążę dokładnie tłumaczyła moje ewentualne wątpliwości. Bardzo miła uprzejma i sympatyczna kobieta. Jestem przekonana że swój zawód wykonuje bardzo profesjonalnie. Pozwoliła mi dzięki swojej osobie uwierzyć że są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Wielki szacunek i wg mnie lekarz godny polecenia na 100 %

Kilkakrotnie miałam kontakt z Panią doktor na oddziale patologii ciąży (w szpitalu wojewódzkim nr 2). wspominam ją jako jednego z najbardziej sympatycznych lekarzy - taktowna, delikatna przy badaniu, tłumaczyła co będzie robić i ogólnie można było zapytać w razie wątpliwości.