lekarz Edyta Węgrzyn

3,6
3,2

Jola

15.05.2016

Kompetentna i uprzejma osoba. Leczenie przyniosło oczekiwany efekt. Pani Doktor wyjaśniała poszczególne etapy leczenia w przystępny dla laika sposób, proponowała różne metody... Osoba w pełni godna polecenia.

Piotr

15.03.2014

Polecam zdecydowanie. Pani doktor rozwiązała mój skórny problem z którym nie mogli sobie poradzić inni lekarze. Miła ,kompetentna i co najważniejsze skuteczna. pozdrawiam i dziękuje.

pozdrawiam i dziękuje.

Anonim

26.03.2013

Wizyta 2.5 minuty 50 zł za wizytę i 150 zł na leki,a jedyne co sie powiedziałam to tyle że mam nie jeść czekolady... Nawet nie spojrzała na moją twarz. jedynie wysłuchała mnie i tyle. Jeszcze żeby trafiła z wystawionymi lekami to byłaby bajka a tu poprawy zero po 2 miesiacach.

Anonim

31.07.2012

Czekalam na umowiona wizyte po to by mi powiedziec po pol godzinie ''zaraz pania przyjme'' a po nastepnej pol godzinie ,,nie przyjme pani wcale-jestem zajeta'' ,moze pani wrocic za 3 godz.KOMPLETNy brak kompetencji w obsludze klienta.

motylek8 motylek8

05.07.2012

Bardzo miła i dobra specjalistka, zdecydowanie wie co robi, słucha pacjenta i udziela informacji na temat choroby i leczenia. Zdecydowanie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Krosno"?

Walslebena 5

Krakowska 13 lok. 34