lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazeroonilek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Protetyk, Stomatolog, Implantolog, Chirurg stomatolog

Nazywam się Ehtesham Beheshty Kazerooni i jestem kierownikiem medycznym Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia.

Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, ...

Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej, protetyce oraz implantologii. Jestem członkiem OSIS-EDI (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej –Europian Assosiation Of Dental Implantology).

Jestem absolwentem Łódzkiej Akademii Medycznej. Jako stomatolog pracuję od 1993 roku, a praktykę stomatologiczną w Warszawie prowadzę od 1995 roku.

W codziennej pracy zawodowej korzystam z umiejętności i doświadczeń, które nabyłem podczas studiów podyplomowych w warszawskiej Akademii Medycznej, pracy w II Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu im. Dzieciątka Jezus, Centrum Leczenia Obrażeń przy ulicy Lindleya 4.

Korzystam również z doskonalących szkoleń i kursów z zakresu protetyki, implantologii, stomatologii estetycznej i ogólnej.

Pracę z pacjentem rozpoczynam od ustalenia indywidualnego, multidyscyplinarnego planu leczenia z uwzględnieniem dostępnych alternatyw. Plan ten musi być opracowany wspólnie z pacjentem, aby był do zaakceptowania przez niego również pod względem ekonomicznym. Zakres wykonywanych prac obejmuje wszystkie dziedziny stomatologii.

W indywidualnych, skomplikowanych przypadkach, wymagających np. zmiany całego zgryzu (ze względów estetycznych bądź funkcjonalnych), wraz z zespołem Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia współpracuję z Instytutem Rehabilitacji Dentystycznej przy Dental UnionLaboratory. Daje to nam możliwość jak najbardziej prawidłowego podejścia do zagadnień związanych z czynnością narządu żucia.

Moja znajomość języka angielskiego usprawnia leczeniepacjentów obcojęzycznych.

Nie muszę sie długo zastanawiać, 5/5 pod każdym możliwym względem :) Wizyta bardzo konkretna, dr odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że plan leczenia jest dla mnie jasny. Bardzo szanuję takie podejście do pacjenta!

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Bardzo dobry doktor. Traktuje pacjentów z powagą. Ma dobre podejście do chorych i przede wszystkim tłumaczy bardzo dokładnie wszystko co nie jest jasne. Oczywiście polecam

Już kolejny rok implanty założone przez pana lekarza Kazerooni świetnie się trzymają. Nie miałam żadnych komplikacji, wszystko było profesjonalnie przeprowadzone. Bardzo polecam tego lekarza, sama na pewno wrócę!

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia w sytuacji awaryjnej w 7 miesiącu ciąży. Jestem zachwycona profesjonalizmem i rzetelnością Pana Doktora. Leczenie przebiegło bardzo szybko, sprawnie i praktycznie bez bólu (ze względu na ciążę nie kwalifikowałam się do znieczulenia). Warto podkreślić fachowość i ogromną wprawę Pana Doktora, wszystkie zabiegi były wykonywane konkretnie i pewną ręką, a całość okraszona była sympatyczną i pełną poczucia humoru atmosferą. Naprawdę polecam Pana Doktora Kazerooni :)

Lekarz z pasją! Nie ma dla niego problemów "nie do rozwiązania". Tam gdzie inni się poddają wkracza dr Kazerooni... Nigdy żadnej fuszerki, do tego bardzo dba o klienta i jest przy tym troskliwy. Krótko - godny polecenia! :) Mariusz D.