lekarz Elena Kirsz

Internista

sandra

15.03.2016

Najlepszy lekarz pod słońcem Pani doktor ma w sobie dużo cierpliwości serdeczności a co najważniejsze leczy tylu ludzi znam ,których wyleczyla ktorym podpowiedziala moja babcie w podeszlym wieku inni mieli w du.."Pani doktor do konca pomagala we wszystkim spotkałam sie z różnymi dolegliwościami na każde nurtujące pytanie cierpliwie odpowie nawet jak inni specjaliści w danej dziedzinie nie udzielają porady zawsze można liczyć na Panią Kirsz mi pomogla innym również i zaznaczam nie lecze sie prywatnie dla Pani doktor każdy pacjent jest najważniejszy

Monika

11.10.2015

Rewelacyjny lekarz. Aż w szoku byłam, że są jeszcze tacy lekarze. Zaangażowany, tak po ludzku martwiący się o chorego. Pani doktor bez problemu zleciła dodatkowe badania, wszystko wytłumaczyła. Polecam.

katarzyna dębska

30.08.2014

Przesympatyczna Pani doktor. Jest bardzo cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też radzi na temat np.wad sylwetki, które dostrzegła.

Anonim

09.03.2012

Wspaniały lekarz, szkoda, że tak rzadko spotyka się tak oddanych ludzi swojej pracy

Anonim

12.12.2011

Lekarz, który podczas wizyty nawet nie bada okolicy ciała, w której wystąpił problem i stwierdza:Nie mogę pomóc.Wysyła mnie... w kosmos, bo daje skierowanie do poradni, której nie ma, o czym dowiaduję się od innego lekarza.Nie polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Toruń"?

Szeroka 25
dr jeka