Eligusz Plewka

Dr Plewka jest moim ginekologiem od wielu lat...i dzięki Niemu urodziłam trzech zdrowych synów! Zawsze szczerze odpowiada na wszystkie pytania i realnie mówi o wszelkich zagrożeniach... Prawdziwy lekarz i człowiek!

Leczyłam się u Pana Doktora od nastolatki, dziś jestem dojrzałą kobietą i niedawno miałam zabieg usunięcia 2 polipów oraz operację usunięcia potworniaka (w ciągu 1 miesiąca). Tego jednak Pan Doktor nie zauważył. Wszystko było dobrze wg jego badania (w tym USG) a ja mogłam się wykrwawić przy najbliższej miesiączce na śmierć. Inny lekarz w ciągu 3 minut dał diagnozę. Teraz czekam na wyniki, czy to, co mi wycięli było guzem złośliwym czy nie, bo jak się okazało nosiłam to w sobie kilka lat...

Jestem pacjentką od 19 lat, prowadzone 2 ciąże,polecam!!

Jestem pacjentką od 19 lat, prowadzone 2 ciąże,polecam!!

Najlepszy LEKARZ ginekolog. Jestem jego pacjentką 16 lat dwie ciąze mi prowadził.

dzięki niemu 8 lat temu urodziłam zdrową córkę.Dostałam skierowanie do poradni genetycznej jednej ,drugiej itd..nigdzie nie chcieli mnie przyjąć,a pan doktor cierpliwie wypisywał następne .W końcu dostałam się na badania do Centrum Zdrowia Dziecka.Po badaniach prenatalnych do końca ciąży byłam spokojna wiedząc że urodzę zdrowe dziecko .Miałam wtedy 42 lata bardzo dziękuję doktorowi za wszystko.

uwazam go za dobrego lekarza poniewaz mowi prawde i niekoloryzuje zawsze wiem czego mozna sie spodziewac a tego wymagam od lekarza ze wiem na czym stoje

Jak na razie dobrze go oceniam , nie maiłam żadnego problemu.

Jak na razie dobrze go oceniam , nie maiłam żadnego problemu.

SZCZERZE POLECAM.Jestem juz jego pacjentką 15 lat. Jest najlepszy. Byłam u innych tez. Ale on jest najlepszy. Bardzo polecam.

przemily czlowiek,dobry lekarz,polecam ;)

przemily czlowiek,dobry lekarz,polecam ;)

Byłam u tego lekarza z konkretnym problemem zdrowotnym i niestety spotkałam się z całkowitym brakiem zainteresowania. Z wizyty wyszłam bardzo zdenerwowana i zniechęcona:(