mgr Eliza Kądziołka-Pudełko

Psycholog

Gorąco polecam Panią Elizę. Korzystam z jej pomocy od 4 lat i zawsze jestem zadowolona z tej pomocy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Ciepła, spokojna, wyrozumiała, uśmiechnięta :), napawa innych swoim optymizmem i człowiek wychodzi z gabinetu z pozytywnymi emocjami. A przecież w dużej mierze o to chodzi u tego rodzaju specjalisty. Jeszcze raz polecam.

Wszystkie opinie zostały napisane jak wynika z dat w ciągu 2 dni.Wniosek jeden - pisała je jedna osoba.Autoreklama?

Moja córeczka bała się chodzić do szkoły. Zajęcia prowadzone przez panią psycholog bardzo jej pomogły. Teraz już nie ma takich problemów. Polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u psychologa. Naprawdę mi one pomagają. Zdecydowanie polecam!

Pani Eliza jest psychologiem,który spełniał moje oczekiwania.Ma wspaniałe podejście do dzieci,a to bardzo ważne.Poważnie podchodzi od problemu zdrowotnego,zawsze służy pomocą i radą. Bardzo polecam.

Pani Eliza to naprawde swietny lekarz Az milo spedza sie czas w gabinecie choc specjalizacja nie jest łatwa Mocno polecam ta lekarke.. Naprawde poswieca czas pacjentowi:)

Kompetentna, empatyczna z kompleksowym, a jednocześnie indywidualnym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie, buduje przyjazną relację, poświęca pacjentowi dużo czasu.

Wzbudza zaufanie, buduje przyjazną relację, poświęca pacjentowi dużo czasu.

WITAM MIAŁAM PRZEZ DŁUŻSZY CZAS KONTAKT Z PANIĄ ELIZĄ ZAJMOWAŁA SIĘ MOIM SYNEM.JEST KOMPETENTNĄ OSOBĄ WIDAĆ,ŻE ROBI TO CO LUBI DO KAŻDEGO PACJENTA PODCHODZI INDYWIDUALNIE.JA I SYN BARDZO BYLIŚMY Z TYCH WIZYT ZADOWOLENI BARDZO NAM DUŻO DAŁY I MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIE PANIĄ ELIZIE POLECIĆ KAŻDEJ OSOBIE KTÓRA BĘDZIE POTRZEBOWAŁA POMOCY.

Pani Psycholog godna polecenia każdemu,kto szuka fachowej porady, ludzkiego podejścia, rzetelnej wiedzy, pomocy w rozwiązaniu nie tylko problemu,ale i przyczyny tego problemu.To psycholog, który nie patrzy na zagarek, bo następny pacjent w kolejce,ale poświęca swój czas i uwagę, bo chce pomóc, bo robi to z pasją w tym zawodzie, bo ma powołanie. Pani Eliza jest miła,sumienna, punktualna, ma podejście do małego-ważnego i szczególnego pacjenta , a także do nas rodziców.Nie boję się pytać, gdy mam wątpliwości, gdy są dla mnie niejasności- bo wiem,że nie tylko wyjaśni w sposób dla mnie zrozumiały, ale przede wszystkim poradzi rozwiązanie, zrozumie mnie jako psycholog- matka, bo też ma dzieci.Syn nie boi się spotkań,rozmów, badań psychologicznych, bo lubi swoją Panią, a ja widzę,że warto było szukać naprawdę bardzo dobrego specjalisty wśród "wielu dobrych".

Psycholog profesjonalista w każdym calu.Polecam!!!

Psycholog profesjonalista w każdym calu.Polecam!!!