lekarz Elwira Nowak-Adamska

Laryngolog

Byłam u Pani doktor 16l.temu. Dzisiaj ktos zapytał mnie o dobrego laryngologa, więc polecam... Nigdy nie zapomnę Pani Doktor, jako jedyna z naprawdę wielu lekarzy mi pomogła i do dzisiaj nie miałam kontaktu z laryngologiem❤️ Nigdy nie zapomnę Pani i zawsze będę wspominać bardzo pozytywnie. Dziękuję Milena L.

Byłam u Pani doktor 16l.temu.
Dzisiaj ktos zapytał mnie o dobrego laryngologa, więc polecam...

Zdecydowanie polecam panią doktor. Przede wszystkim posiada ogromną wiedzę! Niejednokrotnie w moim przypadku postawiła od razu trafną diagnozę, z czym inni lekarze mieli problem. Poświęca pacjentom dużo czasu i przejrzyście tłumaczy daną dolegliwość. Badanie jest zawsze bardzo dokładne. Co do usposobienia, to może sprawiać wrażenie osoby oschłej, ale nie jest to prawdą. To lekarz naprawdę godny polecenia.

nie polecam ,zla diagnoza ,nie zna podstawowych chorob laryngologii,a tytul dr,nauk poraszka

Polecam panią doktor. Jest kompetentna. Dobrze wykonuje swój zawód.

Polecam panią doktor. Jest kompetentna. Dobrze wykonuje swój zawód.

Polecam wizytę z dzieckiem z problemem z migdałem.

Polecam wizytę z dzieckiem z problemem z migdałem.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjętowi bardzo dużo czasu. Stawia trafną diagnozę. Przepisuje lekarstwa, które pomagają. Leczymy się u tej pani doktor razem z żoną i oboje jesteśmy zadowoleni. POLECAM tą panią doktor.

Kobieta jest niesympatyczna, ma lekceważący sposób bycia. Chyba nie lubi dzieci...wyraźnie ją denerwują. W gabinecie towarzyszy jej równie nie miła pielęgniarka. Nie jestem w stanie ocenić jej jako fachowca w swojej dziedzinie... i nie wiem, czy dam jej jeszcze jedną szansę?!

bylam na wizycie u pani doktor z moim synkiem 11 miesiecznym , ktory mial problemy z zatkanym noskiem , niedlugo idziemy na wizyte kontrolna mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Pani doktor jest bardzo miła osoba , potrafi wytlumaczyc chorabe i metode leczenia.

Cudowna lekarz,mamy szczęście,że możemy korzystac z jej wiedzy i serca do małych pacjentów.