dr n. med. Elwira Przybylik-Mazurek

Endokrynolog

2,6
2,7

Mimo nawet nieplanowej wizyty zawsze mnie przyjęła i pomogła rozwiązać problem i znajduje czas, reguralnie wyznacza badania kontrolne, niezmiernie sympatyczna, bardzo miła, jeśli coś nie wiem wytłumaczy i kompleksowo prowadzi leczenie z innymi moimi chorobami, nigdy nie odsyła a leczę się u pani doc. Mazurek od 13 lat. Bardzo ciężkie choroby dzięki temu przeszłam bez żadnych problemów, łącznie z operacjami. Godna polecenia i zaufania !!!

Leczyła mnie na nadczynność tarczycy, której wogóle nie mialam !!!!!!!!!!!!!! Szok !!!!!!!!!!!!! Na szczęście w porę zorientowałam się że Pani nie jest wiarygodna. Jak to możliwe, iż pani specjalista endokrynologii tak bardzo pomyliła się przy odczytaniu moich wyników badań i zaleciła ciągłe branie mocnego leku , ktory przyjmowałam niepotrzebnie przez prawie 4 miesiące. Stanowczo odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!

lekarka nie ma sprzętu do usg przy wizycie mierzy tylko cisnienie i kasuje nie polecam

Od września 2011r. borykam się z problemem nadmiernie wypadających włosów, które przy każdym myciu,czesaniu wypadają mi garściami,chodziłam od lekarza do lekarza m.in. odwiedziłam dermatologa, trychologa, gdzie zlecono mi zbadanie sobie poziomu TSH i udanie się do endokrynologa, tak trafiłam do pani dr Mazurek, po uprzednim przeczytaniu jej bardzo dobrych opinii na stronie znanylekarz.pl, pani dr po przeanalizowaniu badania TSH, które było w normie, zapisała mi witaminy, które są dostępne bez recepty m. in. cynk i silica, oraz zleciła zbadanie poziomu testosteronu, co też uczyniłam, wynik był w normie, więc prze parę miesięcy zażywałam witaminy, mając nadzieję, że coś pomogą, ale było tylko gorzej, więc zdecydowałam się na kolejną wizytę u pani dr, która postawiła mi diagnozę: przesilenie wiosenne i zmieniła witaminy na merz spezial, oraz stwierdziła, że nie może mi pomóc od strony endokrynologicznej i poleciła mi swoją koleżankę dermatolog. Po tej wizycie poczułam się całkowicie zlekceważona przez panią dr. Zdesperowana wróciłam do domu i po przeczytaniu informacji w internecie na temat moich objawów, oraz opinii innych osób zdecydowałam się na wykonanie kilku badań tarczycy na własną rękę m. in. Anty-TPO (mam 40-krotnie przekroczone), FT3(obniżone),natomiast usg tarczycy wykazało guza na tarczycy i wszystko stało się jasne. Teraz Drodzy Państwo sami oceńcie kompetencje pani dr Mazurek. Przyczynę swoich dolegliwości znalazłam w ciągu 2 dni, a pani dr nie udało się to przez ponad pół roku, gdzie w tym czasie straciłam ok 70% włosów, jak się łatwo domyślić jestem prawie łysa, po prostu brakuje słów. Pani dr totalnie zbagatelizowała problem, gdyż nie zleciła mi jak się okazuje podstawowych badań i to jest lekarz pracujący w szpitalu przy ul. Kopernika, żenujące. Oczywiście każda wizyta kosztowała mnie 100zł, podczas której pani dr tylko i wyłącznie badała ciśnienie. Tak nieprofesjonalnego i niepoważnego lekarza jeszcze nie spotkałam na swojej drodze i mam nadzieję, że już nie spotkam. Pani dr jest przereklamowana, metody jej pracy są delikatnie mówiąc przestarzałe, jest to lekarka starej daty, która w którymś momencie osiadła na laurach i zupełnie się nie rozwija. Pani dr zupełnie nie zależy na pacjencie jako osobie, zero empatii, liczy się tylko szybki zysk. W mojej ocenie pani dr minęła się z powołaniem i chyba powinna pomyśleć o zmianie profesji. Lekarz powinien pomagać, a nie szkodzić co w moim przypadku miało miejsce, czas zdecydowanie działał na moją niekorzyść Zastanawiające jest też to, że do pani dr zawsze są wolne terminy, gdzie do innych lekarzy czeka się na wizytę tygodniami a nawet miesiącami. Osobiście jestem bardzo rozczarowana postawą pani dr Mazurek jako lekarza jak i człowieka.

Pani doktor jest bardzo miła i z sercem podchodzi do pacjenta. Polecam.

Pani doktor jest bardzo miła i z sercem podchodzi do pacjenta. Polecam.

Cytując poprzedniego przedmowcę "szczególnie szybko można sie umowić na wizytę...." Owszem - zgadzam się, bo przecież tam nikt nie chce chodzic na wizytę do tej Pani Doktor. Stanowczo odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!

świetna Pani dr polecam, szczególnie szybko można sie umówić na wizytę.

świetna Pani dr polecam, szczególnie szybko można sie umówić na wizytę.