mgr Elwira Przychodzeń-Chruściel

Psycholog

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani Elwira jest pełna empatii, zrozumienia. Potrafi doskonale wytłumaczyć w czym jest problem, aby móc go lepiej zrozumieć. Po sesji wychodzę uspokojona i pełna nadziei.

Najlepszy psychoterapeuta u jakiego byłem . Pełna empatii, pomocna, wyrozumiala. Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm

Pani Elwira jest niesamowitym człowiekiem. Pełna empatii i wyrozumiałości . Jej indywidualne podejście do człowieka otwiera serce i pozwala zaufać, a tym samym głębiej wejść w siebie i popracować nad sobą. Jako psychoterapeuta jest jednym z najlepszych w Lublinie. Pełen profesjonalizm to główny wyznacznik Pani Elwiry. Polecam serdecznie, wszystkim, którzy borykają się ze sobą i własnymi problemami. Będziecie zadowoleni :)))

Bardzo dobry psycholog da się wyczuć że z powołania, bardzo mi pomogła cierpliwie słucha i mądrze doradza wszystko się sprawdziło w praktyce odzyskałam dzięki niej siły ostatnio pani psycholog ma dużo pacjentów w przychodni ale dowiedziałam się ze przyjmuje w fundacji Papilio POLECAM

Wspaniała osoba, mądra, słuchająca, serdeczna z poczuciem humoru, kompetentna i pozytywnie zapędzająca do roboty :)

Pani mgr to naprawdę świetny psycholog (psychoterapeuta).Podchodzi do każdego indywidualnie. Jest bardzo kompetentna. Jestem naprawdę zadowolona z jej usług, bardzo mi pomogła.

Po rozpadzie mojego związku długo nie mogłam dojść do siebie , nic mi nie sprawiało radości , zamknęłam się w sobie , w końcu odważyłam się i wybrałam do pani doktor,już od pierwszej wizyty poczułam,że to jest odpowiednia osoba na stanowisku, powrot do "normalnego stanu" zajął trochę czasu,lecz na stałe,potrafię radzić sobie w sytuacjach życiowych,mam nowe spojrzenie na sytuacje,uporałam się z dawnym problem i znowu potrafię się smiac i funkcjonować .polecam.

Ta Pani przyjmuje w galerii Zone obok tesco prywatnie w Luxmedzie. Byłam tam raz i nie spodziewałam się tak rewelacyjnego kontaktu z obca mi osobą- jest niezwykle otwarta, sympatyczna i widać że chce pomóc swoim pacjentom najlepiej jak potrafi.