dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

Internista, Endokrynolog, Diabetolog

2,9

Jeśli mam być szczery - najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Pani Doktor przez duże D. Uprzejmość, inteligencja, ogromna wiedza, przychylność pacjentowi to jedynie naparstek zalet Pani Doktor. Pierwsza wizyta trwała dokładnie 54 minuty z zegarkiem w ręku - dlatego zastanawiam się skąd taka nieprzychylność w komentarzach. Fakt - na wizytę byłem umówiony ponad dwa miesiące wcześniej, ale zapewniam - WARTO. Chapeau bas.

ktoś polecił mi Panią doktor. Byłam prywatnie w gabinecie. Pani doktor spóźniła się godzinę. Wyczekałam i odbyłam wizytę. Wydawałoby się, że jest ok.Przejżała wszystkie wyniki i zaproponowała następną wizytę w klinice. Ucieszyłam się, bo nie będę już płaciła. O wyznaczonej godzinie 11.00 stawiłam się pod gabinetem. Czekało kilka osób ok.10 Pani doktor przyszła z opóźnieniem 1,20 min. Wskazała palcem kto ma wejść w pierwszej kolejności. Policzyłam. Będę tu czekać 6-7 godzin. Z takim brakiem szacunku do pacjentów jeszcze się nie spotkałam.Chłopak z kolejki -niech się Pani nie martwi.Ja ostatnio na ...

Pani doktor przyszła z opóźnieniem 1,20 min. Wskazała palcem kto ma wejść w pierwszej kolejności. Policzyłam. Będę tu czekać 6-7 godzin. Z takim brakiem szacunku do pacjentów jeszcze się nie spotkałam.Chłopak z kolejki -niech się Pani nie martwi.Ja ostatnio na USG czekałem do wieczora Po chwili wyszłam, bo miałam dosyć wizyty i Pani doktor, która myśli, że wszystko się kręci wokół jej osoby.

Pani Doktor może wiedzę to ma ale nie szanuje czasu pacjentów. Umawia się na badania, na które nie przychodzi, nie odbiera telefonów, nie odpowiada na wiadomości. Na wizytę godzinową czeka się po 3-4 godziny pod gabinetem!

Moja wizyta u Pani doktor trwała ponad godzinę do wizyty byłam przygotowana (np: wypisane zaobserwowane dolegliwosci i czas ich trwania,okresowośc ) Więc Pani doktor miała pole do popisu . Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze .Pani doktor podchodz bardzo rzeczowo i kompetentnie łączy choroby i ich zalezności. Lekarz naprawde godny polecenia a co wazne nie lasy na pieniądze .Wizyta bez usg to koszt 120 zł jedak jest potrzebna w moim wypadku co 3 mies natomiast dodatkowe konsultacje telefoniczne mam jeszcze raz w miesiacu ze świeca szukać drugiego tak rzetelnego specjalisty.

odradzam, strata czasu w poczekalni , wizyta krótka i jałowa.

odradzam, strata czasu w poczekalni , wizyta krótka i jałowa.

Dobry, warty polecenia specjalista. W odróżnieniu od innych komentarzy nie miałam problemu z rejestracją i p.dr. poświęciła mi odpowiednio dużo czasu.

Mało ,bardzo mało czasu dla pacjenta ciągle zajeta nie ma czasu.Rejestracja niemożliwa.Kontakt telefoniczny graniczy z cudem.Szkoda zdrowia i czasu.

Bardzo dobry specjalista ale musi zmienić podejście do pacjenta. Nigdy nie ma czasu, kontakt telefoniczny graniczy z cudem bo stale nie może rozmawiać.Uważam, że zbyt mało uwagi poświęca pacjentom.Pomimo wszystko polecam jako endokrynologa.

leczenie pacjenta dla pani doktor jest męczarnią

leczenie pacjenta dla pani doktor jest męczarnią