lekarz Elżbieta Argasińska-Sobczak

Neurolog

1,4

Lekarz bez kompetencji i pojęcia o tym co robi, pani doktor stwierdziła ze nie ma uprawnień do wypisania skierowania na rezonans magnetyczny. Zrobiłam rezonans prywatnie a neurochirurg z Wrocławia od razu wypisał mi skierowanie na operacje kręgosłupa najszybciej jak się da, natomiast pani doktor stwierdziła ze nic mi nie jest...Pani doktor nie ma pojęcia o leczeniu i o neurologii wiec z pewnością nie polecam, omijać szerokim łukiem !!!

Nie polecam bardzo. Podobnie jak widzę w innym przypadku opisanym w opiniach widzę, że kwestia stosowana dla innych pacjentów tj. ''Nigdy nie spotkała się z takim przypadkiem''. Porażka, zero wiedzy, a dyplom chyba kupiony. Niczego się nie dowiedziałam, a dolegliwości mam ewidentnie neurologiczne. Jak można pacjentowi powiedzieć, że musi się przyzwyczaić do dolegliwości i po prostu z nimi żyć.... PORAŻKA! omijać , omijać , omijać

Pani doktor nie przeprowadziła badania neurologicznego. Nie wiedziała co mi dolega i stwierdziła, że pierwszy raz się z czymś takim spotyka. Mimo wskazań do ponownego przeprowadzenia badania MR nie chciała dać skierowania na to badanie. W konsekwencji przepisała leki antydepresyjne, które nie są wymagane w moim przypadku.

Pani doktor nie przeprowadziła badania neurologicznego.

Nie polecam wizyt u tej owej lekarki, brak podejścia do pacjenta, bardzo nie miła, zero powołania do wykonywanego zawodu!!! Jeszcze się nie spotkałam z tak niemiłym przypadkiem!!! Strata czasu na wizyty u niej!

Prywatnych----BAAAAAARRRDZO chętnie ALE jak już ma pomóc koledze po fachu w potrzebie----- TOTALNA------OLEWKA---pozbycie się .... oby ta pani pseudolekarz---nie potrzebowała czegoś od innych NIE POMAGAJCIE WTEDY ---NIE WARTO!!!!!!!

Prywatnych----BAAAAAARRRDZO chętnie
oby ta pani pseudolekarz---nie potrzebowała czegoś od innych
NIE POMAGAJCIE WTEDY ---NIE WARTO!!!!!!!