dr Elżbieta Babicz

Dermatolog

2,4
2,4
2,6

Bardzo dobry lekarz, pomogła mi w wielu przypadkach ,bardzo się cieszę że mogłem poznać tak wyrozumiałą na moją chorobę osobę.

Pani doktor spojrzała na moją zmianę skórną dosłownie kątem oka przez sekundę jednocześnie rozmawiając przez telefon. Sama musiałam zadawać pytania, czułam się ignorowana.

Ta pani to jakaś porażka,dość że bierze za wizytę 90zł to przyjmuje w ciemnym gabinecie,zero kompetencji.Rozpoznaje u wszystkich świerzb,daje leki nie kierując na żadne w tym kierunku badania.Nie polecam a wręcz odradzam bo może zrobić komuś krzywdę.

zapytana o ropną wysypkę na skórze odpowiada (nie patrząc na w.w zmiany) "ja tego nie wiem. może trądzik zapalenie skóry albo coś" przepisując "tanie leki", w aptece ich koszt sięga 80 zł

przepisując "tanie leki", w aptece ich koszt sięga 80 zł

Konkretny lekarz,potrafi odpowiednio zdiagnozować i prowadzić leczenie.Uprzejma.Polecam.