dr n. med.Elżbieta Bańkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.1512345
7 opinii

• 1

Niestety nie da się polecić dr Bańkowskiej. Preferuje jednych pacjentów nad innymi i potrafi być miła, ale niekoniecznie dla wszystkich. spędziłam pod jej gabinetem 10 minut z mojej 15 minutowej wizyty, czekając aż dr Bańkowska zakończy przyjacielską i pełną śmiechu pogawędkę z pacjentem? koleżanką? po przyjęciu mnie, potraktowała mnie zbywająco, twierdząc, że i tak nie zdążyła by z planowanym zabiegiem. To była moja piąta i ostatnia wizyta. poprzednie były nie tyle leczeniem, co odsuwaniem w czasie planowanego zabiegu. nie polecam.

• 1

Pani doktor przyjmując pacjentów z tak zwanego ubezpieczenia traktuje ich tak, jakby czasy komuny były w największym rozkwicie. Wymyśla swoją metodę leczenia i nie zwraca uwagi na zdanie pacjenta. Gdy ten informuje o złym samopoczuciu na skutek leczenia pani doktor, ta po prostu rezygnuje z dalszego leczenia, oddychając z ulgą, że pozbyła się kolejnego natręta. Pacjent jest pozostawiony samemu sobie.

• 1

Pani dr wykryła u mnie chorobe którą "wyssała" z palca! nie mialam PCO ale uparcie mi ja przypisywala leczac mnie na ta chorobe ROK! w konsekwencji jestem teraz naprawde chora gdyz leki na PCO pogorszyly mi estradiol i LH!

• 5

Pozornie byłam zdrową osobą, zanim nie trafiłam do Pani Doktor;) Brzmi to trochę przewrotnie, ale prawda jest taka, że dopiero Pani doktor zajęła się mną kompleksowo i po kontrolnej wizycie okazało się, że jest u mnie trochę do leczenia (guzek, którego żaden lekarz wcześniej nie znalazł, problemy z hormonami, których nikt nigdy u mnie nie badał). Jest to profesjonalny lekarz, ma duża wiedzę, z czystym sumieniem polecam.

• 5

doskonały lekarz i nadzwyczajnie życzliwy człowiek

• 5

Kochana Pani Doktor Bańkowska!Dzięki Pani Doktor, dzięki Jej mądrości, wiedzy, zaangażowaniu został u mnie wykryty rak - mimo, że badania wskazywały na zmianę łagodną, Pani Dokror "nie odpuściła" - tak, jak inni lekarze i poszła w drążeniu problemu o "krok dalej". To dzięki Pani Doktor dzisiaj żyję - przecenić Pani Doktor zasług nie mogę. Odnosząc się do niepochlebnych wypowiedzi innych pacjentek - nawet, jeśli Pani Doktor czasami jest "surowa", to w sytuacji, kiedy ta "surowość" współgra z powagą sytuacji zdrowotnej pacjenta. Śmiem twierdzić, że czasami "kubeł zimnej wody na głowę" może pomóc pacjentowi w podejmowaniu czasami trudnych, ale jedynych właściwych decyzji dot. leczenia. Gdyby wszyscy lekarze byli tak wspaniali jak Pani Doktor - my pacjenci bylibyśmy zdrowsi. Życzę Pani Doktor powodzenia - na każdym polu. Magda S

• 1

Dr Bańkowska jest wyjątkowo nieuprzejmą osobą. Pacjentów i ich problemy zdrowotne traktuje lekceważąco (przynajmniej mnie tak potraktowała).

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat