Elżbieta Bańkowska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
7 opinii

Niestety nie da się polecić dr Bańkowskiej. Preferuje jednych pacjentów nad innymi i potrafi być miła, ale niekoniecznie dla wszystkich. spędziłam pod jej gabinetem 10 minut z mojej 15 minutowej wizyty, czekając aż dr Bańkowska zakończy przyjacielską i pełną śmiechu pogawędkę z pacjentem? koleżanką? po przyjęciu mnie, potraktowała mnie zbywająco, twierdząc, że i tak nie zdążyła by z planowanym zabiegiem. To była moja piąta i ostatnia wizyta. poprzednie były nie tyle leczeniem, co odsuwaniem w czasie planowanego zabiegu. nie polecam.

Pani doktor przyjmując pacjentów z tak zwanego ubezpieczenia traktuje ich tak, jakby czasy komuny były w największym rozkwicie. Wymyśla swoją metodę leczenia i nie zwraca uwagi na zdanie pacjenta. Gdy ten informuje o złym samopoczuciu na skutek leczenia pani doktor, ta po prostu rezygnuje z dalszego leczenia, oddychając z ulgą, że pozbyła się kolejnego natręta. Pacjent jest pozostawiony samemu sobie.

Pani dr wykryła u mnie chorobe którą "wyssała" z palca! nie mialam PCO ale uparcie mi ja przypisywala leczac mnie na ta chorobe ROK! w konsekwencji jestem teraz naprawde chora gdyz leki na PCO pogorszyly mi estradiol i LH!

Pozornie byłam zdrową osobą, zanim nie trafiłam do Pani Doktor;) Brzmi to trochę przewrotnie, ale prawda jest taka, że dopiero Pani doktor zajęła się mną kompleksowo i po kontrolnej wizycie okazało się, że jest u mnie trochę do leczenia (guzek, którego żaden lekarz wcześniej nie znalazł, problemy z hormonami, których nikt nigdy u mnie nie badał). Jest to profesjonalny lekarz, ma duża wiedzę, z czystym sumieniem polecam.

doskonały lekarz i nadzwyczajnie życzliwy człowiek

Kochana Pani Doktor Bańkowska!Dzięki Pani Doktor, dzięki Jej mądrości, wiedzy, zaangażowaniu został u mnie wykryty rak - mimo, że badania wskazywały na zmianę łagodną, Pani Dokror "nie odpuściła" - tak, jak inni lekarze i poszła w drążeniu problemu o "krok dalej". To dzięki Pani Doktor dzisiaj żyję - przecenić Pani Doktor zasług nie mogę. Odnosząc się do niepochlebnych wypowiedzi innych pacjentek - nawet, jeśli Pani Doktor czasami jest "surowa", to w sytuacji, kiedy ta "surowość" współgra z powagą sytuacji zdrowotnej pacjenta. Śmiem twierdzić, że czasami "kubeł zimnej wody na głowę" może pomóc pacjentowi w podejmowaniu czasami trudnych, ale jedynych właściwych decyzji dot. leczenia. Gdyby wszyscy lekarze byli tak wspaniali jak Pani Doktor - my pacjenci bylibyśmy zdrowsi. Życzę Pani Doktor powodzenia - na każdym polu. Magda S

Dr Bańkowska jest wyjątkowo nieuprzejmą osobą. Pacjentów i ich problemy zdrowotne traktuje lekceważąco (przynajmniej mnie tak potraktowała).

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny