dr n. med. Elżbieta Bartnik-Pachowicz

Psychiatra

Pani Doktor jest REWELACYJNA. Bardzo miła, sympatyczna, świetny fachowiec w dziedzinie psychiatrii Dobrze dobrane leki, POLECAM.

Nie polecam ! Bardzo nie miła, nie empatyczna osoba. Jako Psychiatra powinna być wyrozumiała, ciepła, empatyczną osobą jest zupełnym przeciwieństwem. Brak tolerancji wobec pacjenta...Ludzie przychodzą to psychiatry po pomoc, chcą być wysłuchani a nie oceniani. Brak kompetencji.

Zdecydowanie polecam. Nie ma w Tarnowie i okolicy lepszego lekarza psychiatry. Pani dr jest zawsze miła, uśmiechnięta, ma czas dla pacjenta. Potrafi podnieść na duchu, rozmawiać z pacjentem. Dobrze dobiera leki, dokładnie tłumaczy sposób leczenia. Nie zostawia pacjenta samego z chorobą. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani dr Pachowicz i postępów w leczeniu. Wracam do zdrowia i normalności. I mam nadzieję, że już niedługo będę mógł ponownie podjąć pracę, co będę zawdzięczał pani dr.

Pani doktor jest życzliwa, miła, kompetentna. Przepisała mi dobre leki. Polecam ją. Oczywiście najlepiej iść na NFZ, poczekać w kolejce, a potem poprosić o wyznaczenie terminu na następną wizytę, bo sie należy.Tak pisze na stronie NFZ

Super lekarz, ktorych niestety w Tarnowie mało. Gdy zachorowałam na nerwice lękową było cieżko, pani Elżbieta bardzo mi pomogła, dzięki niej ja po 8mies leczeniu moge normalnie funkcjonować. Miła, zaraża swoim uśmiechem, potrafi wysłuchać chorego i wytłumaczyć, w razie jakiegoś problemu mam z nią kontakt na prywatny nr z którego podczas mojej choroby bardzo często korzystalam a pani doktor zawsze pomogła.początek mojej choroby też nie był kolorowy, nie sądziłam ze wróce do normalności a jednak dałam rade.Świetny lekarz o którym dużo opini można dowiedzieć sie czekając w kolejce na wizyte. Niestety za wizyty prywatne trzeba płacić 100zł, ale sami wiecie jacy lekarze przyjmują na NFZ oni wogule nie przejmują sie pacjentami. Ludzie mogą pisać o niej dużo rzeczy w necie ale jest naprawde lekarzem godnym polecenia w 100% :-)

Bardzo dziękuję Pani doktor za opiekę podczas mojego pobytu w szpitalu. Fachowa konsultacja pomogła mi odnaleźć źródło moich problemów. Dokładny wywiad, właściwa diagnoza i odpowiednio dobrane leki. Doskonały lekarz - polecam wszystkim zagubionym we współczesnym świecie.

Dzięki pani doktor wyszłam z depresji lękowej. Odpowiednio dobrała leki i mogłam normalnie chodzić do pracy. Sama rozmowa z p. Pachowicz niezwykle pomaga, doktor jest cierpliwa, skrupulatna i jasno przedstawia diagnozę. Polecam wszystkim, którzy kiedykolwiek mieli wrażenie, że życie nie ma sensu a tęcza jest szaro-szara.

Wizyta płatna 90 zł, czas wizyty 5 minut. Wizyta ograniczała się do wypisania leków. Pani czasem przesadnie uprzejma, ale brak kompetencji. Nie zna się na leczeniu, przypisuje leki starej generacji. Leki uspokajające, ktore uzależniają, nie tłumaczy przebiegu leczenia. Ogólnie lekarz z przestarzalymi wiadomościami, każdy kto do niej pójdzie już na wstępie dostanie leki, polecam zrobić eksperyment osobom zdrowym, gwarantuje leki,

Lekarz raczej dobry jednak sposoby leczenia wyłącznie chemicznymi farmaceutykami mnie nie przekonują bo powoduje to efekty uzależnieniowe,które w efekcie okazują się bardziej problematyczne.

Pani Doktor chyba ma wspólny interes z p. Dr Mytkos ze Straszęcina, miłe ale nie kompetentne, powiedziała mi , że skoro moja ukochana ma równiez chorobe psychiczną, to genetyczne obciążenie naszych dzieci jest prawie pewne, radziła znależc inna uchochana tyle , że serce nie sługa.. mysle , że te 2 panie w ramach zapoznania z technikami leczenia powinno sie wysłać na insulinoterapię ... szkoda, że jesteści kobietami..