lekarzElżbieta Bielik-Wenderlich

Alergolog, Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
23 opinie

• 1

wizyta była bardzo krótka, fakt, że pani przyjęła mnie bez zapisywania, ale nawet dziecku nie zajrzała dobrze do gardła, bez dodatkowych badań zaproponowała wycięcie migdała a problem nasz zupełnie leżał gdzie indziej, nie polecam

• 5

Moje zadowolenie nie stanowi żadnego miernika oceny. Pani Wenderlich usuwała migdałki mojemu dziecku i skoro ono tej Pani zaufało i się nie bało,a co najważniejsze było zadowolone to ja to zdanie podzielam, bo moje dziecko jest dla mnie najważniejsze. GORĄCO POLECAM!

• 1

Bardzo się zawiedliśmy. Lekarz, który chciał naszemu dziecku wyciąć zdrowe migdałki!!!! a wysytarczyło zrobić tylko rynoskopię aby przekonać się , że migdałki są w porządku. Zdecydowanie odradzamy.

• 5

Pani Doktor przez wiele lat leczyla mojego doroslego juz syna.Zawsze stawiala trafne diagnozy,leczenie u Pani Doktor zawsze bylo skuteczne.Pani Doktor jest bardzo mila i potrafi swietnie nawiazywac kontakt z dziecmi.Po wizycie u pani doktor Wenderlich zawsze bylam spokojna o przebieg choroby mojego dziecka.Slowem-zawsze swietna diagnoza i idealnie dopasowane leki.

• 1

Niekompetentna diagnoza, a poziom uprzejmości pozostawia wiele do życzenia.

• 1

nie polecam, leki ze średniowiecza, żadnych badań.Leczy jak jasnowidz

• 1

Nie postawiła prawidłowej diagnozy.Kolejna wizyta inna diagnoza w ciągu miesiąca Leczyła penicyliną niepotzrebnie. Chciwa na pieniądze brała za każdym razem bez skrupułów a nie pomagała. Mam wrażenie że interesuja ją tylko pieniądze, żeby chociaż potrafiła leczyć. Stanowczo odradzam.

• 5

Pani doktor leczy moje wnuki,córkę i zięcia.Z kilku wizyt skorzystałam ja i jestem bardzo zadowolona.Pani doktor jest bardzo sympatyczna, miła i skuteczna.Przy moich schorzeniach poradziła jak z nimi walczyć i pomóc sobie w ramach dostępnych specyfików niekoniecznie chemia i antybiotyki, bez dodatkowych opłat.Polecam znajomym.

• 1

Jasnowidz ! Żadnych badań ( odmawia wykonania wymazów, prześwietleń ). Przypisuje antybiotyki i okazują się całkowicie błędne. A choroba się rozwija.

• 1

Byłam z synkiem na wycięciu 3 migdała ze znieczuleniem miejscowym na kasę chorych, pani dr. wzięła synka jak już praktycznie głupi jaś przestał działać od tamtej pory syna panicznie boi się lekarzy do tego nie wyrwała migdała w całości i teraz dopiero zaczęły nam się problemy. Zdecydowanie nie polecam.

• 5

Bardzo miła, spokojna dzięki czemu pacjent -ten mały i duży:)) czuje się bezpiecznie...Mojej 3-letniej córeczce usunęła w przyjaznej i bardzo profesjonalnej opiece 3 migdał-kaszel i katar minął 4 dnia po zabiegu. Myślę, że jak każdy człowiek-lekarz popełnia błędy nawet w medycynie, ponadto opieka nad pacjentem jest jej pracą dlatego za wizyty nalezy sporo zapłacić. Zdecydowanie polecę Pania Doktor każdemu kto potrzebuje porady laryngologa! Pozdr

• 1

Niewłaściwa diagnoza i nieskuteczne leczenie. W ciągu trzech tygodni byłam kilkakrotniei i za każdym razem duzo płaciłam. Za każdym razem inna diagnoza. Leczenie penicyliną, której nikt nie chce podawać. Nierzetelna, naciągała na kolejne wizyty, a wystarczyło powiedzieć, że migdałki są do wycięcia.

• 5

Moj 3 latek stawiany jest na nogi w mig a jak sie okazuje mnie rowniez bardzo pomogla, mam klopoty a astma oskrzelowa. Polecam

Kompetentna, sympatyczna Pani doktor. Synkowi wycinała 3 migdal. Polecam

Bardzo uprzejma , wrażliwa, współczująca, sympatyczna. Polecam

• 2

kilkakrotne zbędne wizyty z przerostem 3go migdała - po konsultacji z innym laryngologiem migdałek jest ok. Leczenie kilkumiesięczne lekiem, którego dziś już prawie nikt nie stosuje. Mimo, że Pani doktor jest alergologiem nie przeprowadziła żadnych badań w związku z powtarzającym się u dziecka kaszlem. Dziecko zostało przebadane i zdiagnozowane u innego alergologa

• 1

Pani doktor zafundowała mi bardzo bolesny zabieg przycinania migdałków BEZ ZNIECZULENIA! Jedyny jej komentarz po całej tej rzeźni brzmiał "Nie byłam na to przygotowana". ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

• 1

Do fachowości i uprzejmości raczej nie można mieć zastrzeżeń, ale NIESTETY pani doktor przedkłada korzyści majątkowe nad rzetelną informację o stanie zdrowia i konieczności dalszego leczenia !!!

• 5

Pani doktor leczyła mnie i moją siostrę jak byłyśmy dziecmi a teraz leczy moją córeczkę i mam do niej pełne zaufanie. Miła i sympatyczna, moje dziecko tak ją lubi że jest grzeczne jak aniołek. Zawsze poświęci czas i pomoże, zawsze pod telefonem, i nie daje dużej ilości leków raczej stawia na inchalacje itp. i to jest ważne, szczególnie u małych dzieci.

• 3

bardzo dobra i fachowa znajomość na dolegliwościach ale jeden mins to troche nie etycznie wygląda gabinet z kasą na wierzchu :(

• 5

leczę się u Pani doktor bardzo długo około 15 lat,jestem zadowoolna bardzo,dba o pacjęta,zawsze wszytsko wytłumaczy i doradzi.Jest uchwytna pod numerem telefonu i zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Pare razy byłam jak gabinecie były dzieci i podejście do dzieci ma Pani bardzo dobre.Polecam

• 5

bardzo przemiła pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci lecze u pani doktor dwie pociechy i jestem baaaaaaaaaaaardzo zadowolona szczerze polecam tego lekarza zna sie na rzeczy i do tego jest bardzo bardzo bardzo przemiła lekarz na 5-nie na6z+ serdecznie polecam jeżeli macie kłopot z pociechą

• 5

U Pani doktor leczę się już kilka lat,zawsze pomogła i doradziła.Nawet jeśli nie ma jej w gabinecie to umówi się na wizytę.Bardzo dobry specjalista-polcam

Gdzie przyjmuję

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat