lekarz Elżbieta Bilet-Macharzewska

Wenerolog, Dermatolog

2,9

byłem u pani doktor z owrzodzeniem , które leczyłem od kilku miesięcy bez powodzenia , również w szpitalu a pani doktor wyleczyła mi w ciągu 2 tygodni , jestem bardzo wdzięczny Tadeusz.

Moim zdaniem pani doktor potrafi tylko zapisać antybiotyk, nawet nie wyjaśnia choroby. Na dodatek leki, które przepisuje rzadko działają na dłuższą metę. Zdarzyło mi się również, że pani doktor mnie zbyła i nie poświęciła mi odpowiednio dużo czasu.

mi także nie potrafiła dobrać leków i maści faszerowała mnie antybiotykami,aż w końcu wylądowałam u chirurga,a jak chciałam konsultacji z inna panią doktor recepcjonistka stanowczo odmówiła.Teraz czeka mnie wizyta z córeczką mam nadzieję,że trafi do innej doktorki

Bardzo sympatyczna pani. Sprawia wrażenie pewnej siebie i bardzo kompetentnej. Jak mnie wyleczy całkowicie to będzie ona dla mnie super doktorką.Ryszard

Byłam na pierwszej wizycie nie wiem jeszcze czy leki zapisane pomogą.Jeżeli pomogą moja następna ocena będzie lepsza.Pozdrawiam pacjentka H.P

Zawsze chciałbym leczyć się u tak kompetentnej i miłej osóbki jak pani doktor. Lucjan 76.

Byłam z ojcem 80-letnim u pani doktor. Okazała mu dużo serca i ciepła . Wszystko dokładnie wytłumaczyła . Leki pomogły. Tylko więcej takich lekarzy. Pozdrawiam panią doktor. Krystyna

TO NIE JEST LEKARZ !!! - potrzebującemu odmówiła udzielenia porady, mimo że do zakończenia pracy pozostało jej 1,5 godziny! Natomiast rejestratorka stwierdziła, że pacjent może zostać przyjęty, ale prywatnie. To SKANDAL!!! A co z etyką lekarską?! Co z przysięgą Hipokratesa?! Jak z ust lekarza mogą paść słowa w stronę cierpiącego pacjenta "Do jutra Pani wytrzyma"?! I ta pani wykształciła się za pieniiądze swoich pacjentów. Wynagrodzenie też otrzymuje z ich składek! JEst przykładem człowieka pozbawionego sumienia i szacunku wobec cierpiącego człowieka. Jest mi wstyd, że takich mamy lekarzy - ie liczy się dla nich człowiek, ale pieniądze i święty spokój. Judym, gdyby żył, w grobie by się przewracał!!! HAŃBA I WSTYD!!!

Mądra i kompetentna. Polecam. Rozpoznała znamię - co później potwierdziły badania kliniczne.

Bardzo uprzejma i godna zaufania. Kompetętna.

Bardzo uprzejma i godna zaufania. Kompetętna.