lekarz Elżbieta Brzoskenewicz

Pani Elżbieta bardzo miła i pomocna, lecz przyjmuje tylko osoby zaszczepione. Ja jako nie zaszczepiona odczułam się nie swojo jak Pani doktor poruszyła temat szczepień. Poza tym nie mam uwag. Cudowna kobieta

Super Pani doktor! Przyjmuje w Kamieniu: wtorki od 10-13 i od 16-18, czwartki od 14, piątki od 15. W Międzyzdrojach: środy i soboty od 14.

super doktorka :) dzieki niej mam mojego synaka :) dziekje pani Elu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zdecydowanie z czystym sercem moge polecic Pania doktor. Poprowadzila obydwie moje ciaze. Jezeli bylo cos nie tak, to kierowala dalej do specjalistow. Zadnych problemow nie bagatelizuje, wszystko dokladnie tlumaczy i w dodatku jest nie droga. Wizyty trwaja tyle ile potrzeba , nic na szybko. Moze i czasem Pani Doktor nie wydaje sie mila, to jestem pewna ze po wizycie zmienicie zdanie. Jedyny ginekolog przy ktorym nie czuje skrepowania a bywalam u wielu. Lepsze usg jest w Kamieniu, takze jak zamierzanie prowadzic ciaze to lepiej tam.

Prawdziwa profesjonalistka i kobieta z doświadczeniem a przy okazji nie zgrywająca nie wiadomo kogo. Bardzo mi pomogła, polecam każdemu. Kontakt telefoniczny nie zawsze jest miły, ale już wiem, że Pani doktor taka po prostu jest :)

W jakich godzinach i dniach przyjmuje pani doktor

W jakich godzinach i dniach przyjmuje pani doktor

Pani Doktor to lekarz jakich dzisiaj mało. Oprócz tego, że jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem, jest zawsze uśmiechnięta, miła i sympatyczna, nie wytwarza dystansu pomiędzy swoją osobą a pacjentką i co bardzo ważne ma do niej szacunek. W gabinecie stwarza przyjazną atmosferę dzięki czemu wizyta w jej gabinecie mija całkowicie bezstresowo. Dlatego polecam ją każdej kobiecie, zwłaszcza na pierwszą wizytę.

NIE POLECAM BEZNADZIEJNA U MNIE SIĘ NIE POZNAŁA NA CHOROBIE

NIE POLECAM BEZNADZIEJNA U MNIE SIĘ NIE POZNAŁA NA CHOROBIE

Duża wiedza i doświadczenie. Tłumaczy w zrozumiały sposób chorobę i doradza, opiekuje się przez cały okres leczenia, rozumie obawy i strach pacjentek w trudnych sytuacjach.

Dziewczyny nie polecam wam jej.Byłam u niej jakiś czas temu ponieważ spóżniał mi się okres,stwierdziła że jestem w ciąży,tydzień póżniej na kontroli potwierdziła ciąże,że wszystko jest oki. POjechałam do innego lekarza ponieważ dostałam krwotoku i się okazało że nie jestem w ciąży i wogóle nie byłam pani Brzoskenewicz się pomyliła a krwotok dostałam po tabletkach które mi przepisała.