lekarz Elżbieta Brzoskenewicz

Ewa

02.06.2014

Super Pani doktor! Przyjmuje w Kamieniu: wtorki od 10-13 i od 16-18, czwartki od 14, piątki od 15. W Międzyzdrojach: środy i soboty od 14.

16.03.2014

super doktorka :) dzieki niej mam mojego synaka :) dziekje pani Elu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

25.04.2013

Zdecydowanie z czystym sercem moge polecic Pania doktor. Poprowadzila obydwie moje ciaze. Jezeli bylo cos nie tak, to kierowala dalej do specjalistow. Zadnych problemow nie bagatelizuje, wszystko dokladnie tlumaczy i w dodatku jest nie droga. Wizyty trwaja tyle ile potrzeba , nic na szybko. Moze i czasem Pani Doktor nie wydaje sie mila, to jestem pewna ze po wizycie zmienicie zdanie. Jedyny ginekolog przy ktorym nie czuje skrepowania a bywalam u wielu. Lepsze usg jest w Kamieniu, takze jak zamierzanie prowadzic ciaze to lepiej tam.

12.11.2012

Prawdziwa profesjonalistka i kobieta z doświadczeniem a przy okazji nie zgrywająca nie wiadomo kogo. Bardzo mi pomogła, polecam każdemu. Kontakt telefoniczny nie zawsze jest miły, ale już wiem, że Pani doktor taka po prostu jest :)

09.06.2012

W jakich godzinach i dniach przyjmuje pani doktor

W jakich godzinach i dniach przyjmuje pani doktor

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Międzyzdroje"?

Witalis Woźniak

Szczecin