lek. dent. Elżbieta Chodzińska-Długokęcka

2,9

Z całego serca polecam dr Długokęcką! Przemiła kobieta, a przede wszystkim cierpliwa. Ceny adekwatne do jakości usług i profesjonalizmu. Dziwią mnie negatywne opinie, bo leczymy się z całą rodziną u Pani doktor od lat i nigdy nie wyszłam z gabinetu niezadowolona.

Nie mogę zgodzić się z niektórymi opiniami. Pani Elżbieta jest lekarzem godnym polecenia, ceny przystępne. Kompleksowa obsługa pacjenta. Polecam.

Bardzo polecam Panią Doktor, zawsze mogę liczyć na znieczulenie, ceny przystępne, zupełnie nie rozumiem tych ocen. Zawsze wychodzę z moimi dziećmi zadowolona.

Moje opinia jest negatywna na 200%. Nie polecam, a wręcz zachęcam wszystkich by przestrzegali się jakiejkolwiek wizyty u tego stomatologa/ba rzeźnika. Nie dość, ze źle wykonała standardowy zabieg wymiany wypełnienia, to uszkodziła nerwy na tyle, ze kolejna wymiana nie wchodzi w rachubę. Przez nią mój ząb nadaje się tylko do usunięcia. Ponad to niesympatyczna, w trakcie zabiegu przeglądała z asystentką prywatne fotografie, nie zwracając uwagi na cierpiącego pacjenta. Za usługę zapłaciłam 235,00 zł. Gdyby zabieg był kompleksowo, PRAWIDŁOWO wykonany zapłaciłabym nawet 300, gdyby nie odległość wróciłabym po zwrot, ale szkoda zniżać się do poziomu osoby pracującej na akord a nie na jakość.

A ja sie dziwie dlaczego tak tu zle pisza. Od lat jestesmy z mezem u Pani Dlugokeckiej i zawsze wszystko swietnie. Ze znieczuleniem nigdy nie bylo problemu. Tymbardziej ze mój maz bardzo bal sie dentysty, a teraz u Pani Dlugokeckiej znieczulenie bez zastrzyka. Dlatego ja dale jej szóstke z plusem;-)

Brak profesjonalizmu,lekceważące podejście do pacjenta. Oszukuje,jeśli chodzi o cenę leczenia.Pani pseudo stomatolog...przyjęła mnie prywatnie w gabinecie , w którym przyjmuje na fundusz ,nie podała znieczulenia, chociaż wiedziała,że będzie bardzo bolało.Ledwo dojechałam autem do domu.Bolało tak ,że zażyłam pół opakowania tabletek.Po skończonym leczeniu zostawiła mnie obruzganą resztkami zęba, chyba nie wie,że stosuje się specjalne pelerynki ochronne.Nie mówiąc o braku wody do przepłukania jamy ustnej.Na pierwszej wizycie podała cenę leczenia zęba, przyjęła ode mnie 30 zł zaliczki.Po skończonym leczeniu stwierdziła, iż to 30 zł. było za coś innego, ale za co? za ...

Brak profesjonalizmu,lekceważące podejście do pacjenta.
Oszukuje,jeśli chodzi o cenę leczenia.Pani pseudo stomatolog...przyjęła mnie prywatnie w gabinecie , w którym przyjmuje na fundusz ,nie podała znieczulenia, chociaż wiedziała,że będzie bardzo bolało.Ledwo dojechałam autem do domu.Bolało tak ,że zażyłam pół opakowania tabletek.Po skończonym leczeniu zostawiła mnie obruzganą resztkami zęba, chyba nie wie,że stosuje się specjalne pelerynki ochronne.Nie mówiąc o braku wody do przepłukania jamy ustnej.Na pierwszej wizycie podała cenę leczenia zęba, przyjęła ode mnie 30 zł zaliczki.Po skończonym leczeniu stwierdziła, iż to 30 zł. było za coś innego, ale za co? za ordynarny stosunek do pacjenta..W dobie mnóstwa prywatnych gabinetów stomatologicznych taki prymitywizm .Przestrzegam wszystkich.

brak kompetencji i lekcewazenie potrzeb pacjenta!!

brak kompetencji i lekcewazenie potrzeb pacjenta!!

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego dentysty. Chyba, że ktoś ma upodobania sado-maso. Miałem pękniętego zęba, poprosiłem o znieczulenie, Pani doktor odmówiła (nie wiem czemu, chciałem zapłacić) Po czym jechała mi wiertłem prosto po wystającym nerwie. Zemdlałem na fotelu, później nie wiedziałem gdzie jestem. Gdy wróciłem do domu miałem 40 stopni gorączki i spuchła mi cała twarz, trzeba było wezwać pogotowie. Ratownik medyczny powiedział, że tak można człowieka zabić. Pani Długokęcka jest osobą nieodpowiednią na tym miejscu. Wracając do sprawy zęba, którego Pani doktor "odbudowała", rozleciał się po dwóch miesiącach ale nie miałem już odwagi ani ochoty wracac do tej Pani. Wolałem pojsc do prawdziwego dentysty i zrobic to porzadnie. Odradzam wszystkim tego dentystę, trzeba trzymac sie z daleka. Zdegustowany pacjent