lek. dent. Elżbieta Chwalczuk

Na pewno nie polecam Pani Elżbiety osoby, które boją się dentystów. Pani Doktor na każdej wizycie potrafi wypomnieć z nieukrywanym poczuciem wyższości, do jakiego stanu doprowadziły lata zaniedbań. Jako osoba wstydząca się stanu moich zębów wolę odwiedzić kogoś, kto szczędzi sobie niepotrzebnych komentarzy i zajmuje się swoją pracą. Chodziłam na wizyty do Pani Doktor przez kilka lat z przerwami, ale przy ostatniej wizycie stwierdziłam, że już więcej tam nie pójdę. Podczas leczenia zęba Pani Doktor wykonała kilka telefonów w celu zamówienia materiałów i sprawiała wrażenie bardziej zajęta tą kwestią niż ...

Chodziłam na wizyty do Pani Doktor przez kilka lat z przerwami, ale przy ostatniej wizycie stwierdziłam, że już więcej tam nie pójdę. Podczas leczenia zęba Pani Doktor wykonała kilka telefonów w celu zamówienia materiałów i sprawiała wrażenie bardziej zajęta tą kwestią niż moim zębem. Przez całą wizytę dyskutowała z asystentką i się denerwowała, że hurtownia nie dostarczy jej towaru na ostatnią chwilę. Zapomniała przez to, że podczas wizyty miał być też wykonany scalling, ale nie chciałam jej już nawet o tym przypominać, bo nie miałam ochoty spędzać więcej czasu w takiej atmosferze.

Wyrwałam 8 u Pani Doktor. Zero komplikacji, jeszcze z tak miła dentystka w życiu się nie spotkałam. Sprytna, Konkretna osoba. Cena naprawdę niska, Pani Asystetka uprzejma, normalna atmosfera, w pełni im zaufałam. Będę polecac każdemu.

Jak dla mnie najlepszy dentysta. Zawsze bałam się chodzić na wizyty aż poszlam z polecania znajomej. Naprawdę bardzo dobry stomatolog. Pani Ela nie naciąga, mowi wprost że jakiś ząb będzie za jakiś czas do leczenia, zawsze spokojnie tlumaczy co będzie robić bądź robi w danej chwili. Czlowiek się u niej czuje bezpiecznie. Wyleczyłam u niej praktycznie wszystkie zęby pod aparat. Ceny też są ok. Chodze od paru lat i polecam z czystym sumieniem.

O ile wizyta u dentysty nie kojarzy się absolutnie z niczym przyjemnym to Pani Elżbieta przełamuje ten stereotyp. Bardzo uprzejma osoba, świetne podejście, rozmowa z pacjentem, przyjemna atmosfera, niskie ceny w stosunku do innych gabinetów. Szczerze polecam.

Miła i kompetentna Pani doktor. Nic nie robi na siłę, na bieżąco informuje co aktualnie robi. Zeby dokładnie wyleczone. W sumie jedyny stomatolog, jakiemu zaufalam. Nie naciga ( bedac u innego stomatologa dowiedziałam się, że mam do wyleczenia duzo wiecej zębów niż było to konieczne, nawet zostal wyleczony zdrowy zab...). Jednocześnie korzystam z usług ortodonty, moge spokojnie powiedzieć, że zabki mam opanowane.