lekarz Elzbieta Cieslak

Godny polecenia neurolog, dużo mi pomogła-Alicja.W

Godny polecenia neurolog, dużo mi pomogła-Alicja.W

Cudowna Pani Doktor lepszej nie widziałam

Cudowna Pani Doktor lepszej nie widziałam

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, z wielka uwagą słucha tego, co sie do niej mówi. Bardzo wnikliwie bada pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad, a oprócz tego jest przemiłym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie trafiłam na takiego medyka. Wizyta u Pani Doktor nie jest złem koniecznym ,a wręcz przyjemnością. Każdemu kto ma jakieś problemy neurologiczne polecam wizytę u Pani Doktor Cieślak.

Wizyta u Pani Doktor nie jest złem koniecznym ,a wręcz przyjemnością.

Pani dr Elżbieta Cieślak jest lekarzem, który oddany jest swoim pacjentom. Zawsze przyjmuje pacjentów po godzinach, nie patrząc na zegarek. Rzadko teraz spotyka się takich Lekarzy

Dziękujemy Pani Doktor. Jaką moc ma to słowo można zauważyć w momencie kiedy wzruszenie i wdzięczność zaciska gardło. Jest Pani złotym promykiem w bezsilności w walce z nieuleczalną chorobą bliskiej osoby.Jest Pani wspaniałym lekarzem i jeszcze wspanialszym człowiekiem. Z wyrazami najwyższego szacunku córka mamy z bratem.

Z wyrazami najwyższego szacunku córka mamy z bratem.

Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie i ma szczególne zdolności do stawianie diagnozy, nawet w bardzo zawikłanych przypadkach. Jest bardzo rzeczowa i konkretna. I jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami medycznymi, a szczególnie w neurologii i diagnostyce. Jest też przemiłym, wrażliwym człowiekiem z dużym poczuciem humoru.

Lecze sie u niej od 15 lat i nie wyobrazam sobie innego lekarza. Nie slyszalam tez od nikogo nawet pol slowa negatywnej opinii. Cudowny czlowiek, wspanialy lekarz.