lek. dent. Elżbieta Cybulak

Ortodonta

1,5

Niezbyt często pisze opinie na tego typu portalach, ale nie chcę, aby ktoś tak jak ja męczył się z panią doktor tyle lat. Zacznijmy od początku- leczenie miało trwać półtora roku. Oczywiście pani powiedziała, że "w przybliżeniu", ale nie sądziłem, że przybliżenie wynosi kilka lat. Tak więc jeździłem sobie co około 3 (!) tygodnie jak głupi. Wizyta przebiegała w następujący sposób: oprócz "dzień dobry", "do widzenia" i "płacisz tyle i tyle" pani nie mówiła NIC, nie miałem żadnych informacji na temat stanu swojego zdrowia. Najmniej skomplikowane czynności wykonywane były w sposób niedelikatny i niedbały, tarły mnie zamki i druty. Trzeba jednak przyznać, że efekt końcowy był (pozostawiający trochę do życzenia, ale jednak). Ceny-to zależy. Pani doktor nie ma ściśle określonego cennika- wszystko zależy od jej widzimisię. Średnio od 100 do 150 zł. Podsumowując, raczej nie polecam usług oferowanych przez tę Panią.

Zdecydowanie nie polecam, jezdziłem panstwowo to mówiła że aparatu nie trzeba a jak dziecko skończyło 12 lat to uznała że jednak aparat trzeba tyle że już prywatnie u niej bo nwz refunduje do 12 roku życia i teraz muszę płacić za każda wizyte w dodatku ciągle są jakieś problemy odradzam sam szukam innej ortodontki