lekarz Elżbieta Cybulska

Okulista

Średnia ocen:5/5
Opinii3

25.09.2012

Wielki pozytyw, nic dodać nic ująć. Pani doktor jest przemiła a do tego wspaniale leczy! Polecam szczególnie dla rodziców małych dzieci. Kiedy moje roczne dziecko miało zatkany kanał łzowy, jeden z "wielkich" okulistów chciał wpychać dziecku do kanału "drucik". Nie zgodziłam się i wtedy trafiłam na doktor Cybulską - wyleczyła dziecko przy pomocy kropelek i maści! Później jeszcze wielokrotnie pomagała mi i moim dzieciom.

28.06.2011

Zawsze miła obsługa, chodziłam do wielu okulistów i dopiero dr Cybulska postawiła właściwą diagnozę i byłam zadowolona ze skutków leczenia. Zdecydowanie polecam

13.11.2009

bardzo kompetentna i miła lekarka. Podczas jednej wizyty odpowiednio zdiagnozowała problem zaropiałych oczu u noworodka

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii