dr n. med. Elżbieta Czkwianianc

3,6
3,4

Ania

22.09.2015

Pomimo negatywnych opinii, które przeczytaliśmy i tak zdecydowaliśmy się na wizytę u Pani Profesor. W trosce o zdrowie córki uznaliśmy, że zależy nam przede wszystkim na dobrym i doświadczonym specjaliście. Dla dobra dziecka byliśmy gotowi znieść ew niemiłe traktowanie bo to jest sprawa najmniej dla nas ważna. Lekarz ma leczyć trafnie i skutecznie i to powinno być determinantem oceny. Choć była to pierwsza i nie ostatnia wizyta oceniam Panią Profesor na bardzo dobry. Wnikliwie analizowała przedstawione wyniki badań, słuchała moich spostrzeżeń, była uprzejma i uśmiechnięta mimo naszego małego nerwusa. Negatywne doświadczenia przedmówców w naszym przypadku nie miały miejsca.

Anonim

04.06.2015

Pani profesor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie... jest uprzejma ale , gdy potrzeba nie owija w bawełnę. Potrafi wysłuchać, przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Ma super podejście do dzieci... gdy dziecko jest wystraszone stara się go przekonać do siebie. Polecam w 100%. Dzięki Pani profesor moje dziecko jest zdrowe.

Magdalena

17.12.2013

Nigdy jeszcze nie spotkałam tak niemiłego i źle traktującego pacjenta lekarza. W życiu nie byłam tak zestresowana po wizycie. Zamiast zająć się i skupić na moim dziecku to wciąż mnie Pani krytykowała i obrażała. Nastawia stoper 15 minut i jak się pacjent spóźni to już nie przyjmie mimo, że na wizytę czeka się około pół roku.
Wyśmiewała mnie, innych lekarzy a moje dziecko przez całą atmosferę było strasznie zestresowane.

Ewa

10.12.2013

Najlepszy specjalista jakiego znam, jako jedyna zdiagnozowała i podjęła się leczenia mojej malutkiej córki.

Anonim

15.06.2013

pani doktor przyjmowała z 1,5 godzinnym opóźnieniem,w trakcie wizyty licytowała kolczyki na allegro,opowiedziała o kilku operacjach które wykonała jako pierwsza w europie i skasowała 150 zł

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Łódź"?

Przychodnia Alergologiczna przy Szpitalu Kopernika

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Damed