dr n. med.Elżbieta Czkwianianc

Gastrolog, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.4512345
31 opinii

• 1

Nigdy jeszcze nie spotkałam tak niemiłego i źle traktującego pacjenta lekarza. W życiu nie byłam tak zestresowana po wizycie. Zamiast zająć się i skupić na moim dziecku to wciąż mnie Pani krytykowała i obrażała. Nastawia stoper 15 minut i jak się pacjent spóźni to już nie przyjmie mimo, że na wizytę czeka się około pół roku. Wyśmiewała mnie, innych lekarzy a moje dziecko przez całą atmosferę było strasznie zestresowane.

• 5

Najlepszy specjalista jakiego znam, jako jedyna zdiagnozowała i podjęła się leczenia mojej malutkiej córki.

• 1

pani doktor przyjmowała z 1,5 godzinnym opóźnieniem,w trakcie wizyty licytowała kolczyki na allegro,opowiedziała o kilku operacjach które wykonała jako pierwsza w europie i skasowała 150 zł

• 5

Zdecydowanie kompetentna osoba. Zanim zdecyduje o leczeniu przeprowadza badania. Wizyta trwa tak długo jak to konieczne. Pierwszy lekarz, który wzbudził moje zaufanie.

• 5

pani dr jest najlepszym lekarzem z jakim mialam kiedykolwiek do czynienia!!! lecze sie u niej na rozne przypadlosci od ok. 15 lat, jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodlam. jest jedynym lekarzem, ktoremu calkowicie ufam. nie wiem skad te negatywne opinie na temat jej rzekomej nieuprzejmosci. skandal. pani dr jest bardzo mila, wyrozumiala i kontaktowa osoba, absolutnie nigdy nie doswiadczylam z jej str. jakiejkolwiek nieuprzejmosci czy szorstkosci. zdecydownie i z czystym sumieniem moge ja polecic, niesamowity lekarz.

• 4

mam teraz 11 lat gdy miałam 4 lata miałam dosyć duże problemy z żołądkiem chodziłam z rodzicami po różnych lekarzach ale nikt nie skutkował gdy by nie ta pani doktor możliwe że dalej nie wiadomo by było co mi dolega ale potwierdzam że pani czkwianianc nie jest miła

• 5

Kiedy wysłucha objawów zleca badania, pobyt w szpitalu (jeżeli jest konieczny)i nie odpuści dopóki nie wyjaśni przyczyny. Dziękuję.

• 1

Lekarz - dramat. Nieuprzejma, opryskliwa, wywyższająca się. Traktująca rodzica jak zbędny dodatek do dziecka. W życiu już nie chcę mieć do czynienia z panią doktor

• 5

Mojemu dziecku nikt nie pomógł przez 6 lat .Ciągle słyszałam taka jego uroda .Trafiłam do Panin Doktor i to dzięki niej syn jest zdrowy .Jest super specjalistą .Wizyta trwa około 30 min odpowiada zawsze na każde pytanie i nigdy nie czułam się ,że za długo siedzę w gabinecie . To kobieta z zasadami .Nie każdy musi być przyjemny do bólu, do takich lekarzy chodziłam i nic to nie dało .Pani Doktor jest konkretna i ma wielką wiedzę . Dziękuję.

• 4

Zna się na rzeczy, pomogła naszej córce. Lecz niestety jest zarozumiała i antypatyczna wręcz opryskliwa.

• 1

POLECAM.Dziś mam prawie 30 lat,a 17 lat temu,gdyby nie Dr Czkwianianc,nie wypowiadałabym się w tej chwili na forum.Zapamietałam ją jako niezwykle chłodną kobietę,aczkolwiek obchodziła się ze mną jak "z jajkiem".Dołożyła wszelkich starań,aby mnie wyleczyć.W szpitalu CZMP spędziłam na jej oddziale około 4 miesięcy,toteż troszkę obcowałyśmy ze sobą.Podsumowując:jeśli leczy dziś tak jak kiedyś to człowiek ma szczęście jak do niej trafi.Niemniej jednak cukierkowa względem pacjentów jak i ich rodziców nie jest :)ale nie o to chodzi kiedy walczy się o życie dziecka.

• 1

Nieuprzejma dla pacjenta!!! Arogancka!! Nie polecam!

• 1

Jestem pracownikiem służby zdrowia i takiego traktowania przez "koleżankę " po fachu się nie spodziewałam . Byłam na wizycie państwowo nie zdradzałam się że również jestem lekarzem ,(nie lubię traktowania po macoszemu i po znajomości)ale to co przeżyłam w gabinecie to DRAMAT. zero diagnozy zero badań zero wywiadu koniec końcem był taki że Pani doktor powiedziała że nie ma więcej czasu dla mnie i powinnam być zadowolona bo normalnie wizyta trwa 15 min a ja śmiałam zabrać Jej 30 min. Gdy na koniec oświadczyłam w którym szpitalu i na jakim stanowisku pracuję spuściła z tonu i była skora poświęcić mi kolejne minuty swojego czasu ale ja nie miałam już ochoty rozmawiać z Tą arogancką , niegrzeczną i obrażającą pacjentów kobietą .NIE POLECAM.A mojej córce pomógł inny lekarza.

• 1

Osoba problemami psychicznymi nie znająca granic swoich kompetencji.Nie polecam osobom wrażliwym.

• 5

Najbardziej kompetentny lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile on na to potrzebuje. Bardzo mi pomogła. Naprawdę godna polecenia.

• 5

Pani doktor pomogła mojej 3 miesięcznej córeczce,przeprowadziła bardzo dokładny wywiad następnie wytłumaczyła co mamy robić i jak postępować w czasie napadów bólu.Spędziliśmy razem ponad godzinę i mimo tego że nie dostaliśmy skierowania na żadne badania gdyż Zuzia była za mała byliśmy bardzo zadowoleni.Od tamtej pory córcia tylko raz płakała z powodu bólu brzuszka.pozdrawiam

• 1

Moje wrażenia ze szpitala - tragiczne. Podczas obchodu została postawiona mi diagnoza na podstawie wyrazu twarzy. Lekarka nie znała mojego nazwiska, wyników badań ani nawet mnie nie dotknęła ale stwierdziła, że zbytnio się uśmiecham jak na osobę chorą! Sugerowała zmyślanie, bo jak inaczej to rozumieć? Nastąpiła między nami niemiła wymiana zdań i uznała, że wróci do mojego tematu. Całe szczęście nie dotrzymała słowa, bo ja nie miałam na to ochoty. Dzięki Bogu mój lekarz prowadzący był zrównoważony psychicznie i wszystko zakończyło się pomyślnie dla mnie. Co do jej wiedzy o doświadczenia podobno jest duże ale ja nie miałam sposobności się o tym przekonać! Raczej nie polecam!!!

• 3

Dzień dobry ,chciałam dowiedzieć się czy pani doktor jest godna polecenia własnie wybieram się z 3 letnią wnuczką a po przeczytaniu mam mieszane uczucia bardzo proszę o pomoc

• 5

Lekarz godny polecenia.;) Pomogła mi w problemach z rzołądkiem i jelitami;)

• 5

Pomimo specyficznego zachowania doskonała specjalistka.

• 1

Dramat.Z takim podejsciem,mysle,ze jest wiele innych zawodow,gdzie nie ma kontaktu z ludzmi a gdzie pani doktor by sie odnalazla.Dzwonilem dzis w poludnie,z prozba o pomoc dorazna dla 4 tygodniowego malenstwa z dolegliwosciami gastrycznymi,ostra kolka.Pani doktor nie mogla rozmawiac gdyz prowadzila samochod ale podala mi nr do gabinetu zaznaczajac,ze bedzie w nim kolo godziny 20. Przez caly dzien,wiedzac ze wieczorem mam wizyte u lekarza,nie szukalem dla dziecka innej pomocy,masowanie brzuszka,cieple oklady,kropelki i czekamy na 20.O godzinie 19 zadzwonilem pod podany nr zeby ustalic dokladnie adres pod ktory mam przyjechac.Pani doktor wyraznie zirytowana stwierdzila ze jest 19 a nie 20 a po chwili zastanowienia zaproponowala mi wizyte 8 listopada,czyli za 11 dni!!!! Dla mnie jest to jawna kpina,i zaluje,ze wsrod prawdziwych specjalistow z powolaniem i checia niesienia pomocy trafiaja sie tacy ludzie. Dziekuje pani doktor serdecznie.!

• 5

POLECAM.TO BARDZO DOBRY SPECJALISTA KOMPETENTNA I ZAANGAŻOWANA.POMOGŁA MOJEMU SYNOWI.DOPROWADZIŁA LECZENIE DO KOŃCA SKUTECZNIE.CHŁODNA W RELACJACH Z DOROSŁYMI ALE DZIECI BARDZO JĄ LUBIĄ.

• 5

doskonały fachowiec.moja córka miała poważny problem nietolerancji właściwie wszystkiego.Przez tydzień w szpitalu gdzie się nią zajmowała przeszła wszystkie możliwe badania.Dzięki temu z dnia na dzień było coraz lepiej.Odpowiednie leki i dieta dały nam kierunek i nadzieję.

• 5

Polecam!! Przyszlam do tej Pani panstwowo bedac w ciazy Jest lekarzem ktory przyjal mnie milo i serdecznie przejmowal sie moim samopoczuciem, spedzilam u niej w gabinecie tyle czasu ile potrzebowalam, nigdy nie wykazala sie brakiem zniecierpliwienia a prosze mi wiezyc ze naprawde duzo potrafie gadac, moglam z nia porozmawiac nie tylko o mojej chorobie ale tez o roznych zdarzeniach w czasie drogi, wykazala sie wspolczuciem kiedy tego bylo trzeba a doswiadczeniem i nauka zaraz za chwile. Jest to lekarz ktory jako jeden z nielicznych polece kazdemu kto tylko mnie sie zapyta o rade w sprawie gastroenterologii. Owszem czasem trzeba poczekac na wizyte na korytazu, ale juz w pierwszej chwili zrobila na mnie pozytywne wrazenie: przepraszam ze musiala Pani tyle na mnie czekac ale bylam w trakcie operacji ratujac zycie dziecku. Ktory lekarz powie w takiej chwili przepraszam??!

• 5

Pani Doktor godna polecenia. Wysokiej jakości specjalistka w gastrologii - 10 lat temu uratowała mi życie, aczkolwiek chłodna jesli chodzi o kontakt.Ale nie o to chodzi, bo w ratowaniu życia i leczeniu nie chodzi o cukiereczki,uśmieszki itp.

• 5

Kompetentny lekarz, a co do sposobu bycia to specyficzny, ale mnie odpowiada, polecam .

• 2

wrażenie ze szpitala: ironiczna, niesympatyczna, odpychająca. Mimo kompetencji

• 1

Jest lekarzem , o ile można tak nazwać? liczącym ile kosztuje doba ?????? nie liczącym się z życiem mojego!!!!!! synka.

• 4

pochylajaca się z troska nad pacjentem, usilnie szukajaca najlepszej metody leczenia, - pacjentka Bożena Pitoń

• 1

Pani doktor sprawia wrażenie osoby nie do końca zrównoważonej psychicznie. Podejście do pacjenta nieodpowiednie.

• 5

Bardzo kompetentna i doświadczona Pani doktor.Wzbudza ogromne zaufanie.Polecam ją kazdemu.Na dodatek bardzo miła i sympatyczna.Wizyta u niej to wyjątkowa przyjemność.

Gdzie przyjmuję

place 11

Świąteczna 8
    Łódź
    51,788046219,37494940 501 75 08 55

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat