dr ElŻbieta Ganczarska

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,9
2,9

Serdecznie polecam! Pani doktor bardzo zaangażowana, miła i empatyczna.

Serdecznie polecam! Pani doktor bardzo zaangażowana, miła i empatyczna.

Pani doktor podczas badania ubrania w stroj kosmonaty gotowa do natychmiastowego zrzutu do obcej cywilizacji.Przerazona Mina 3 latka, ja w totalnym szoku bo przeciez bardzo czesto widze panią doktor w galerii podczas zakopow, a tam covid tez jest, czy juz moze nie taki straszny...? Tlumacze ze dziecko goraczkuje, i skarzy sie na bol ucha. ( 4 miesiace leczenie kataru i kaszlu i towarzyszacy bol ucha) Pani doktor odmowila zbadania ucha bo dziecko nie dalo sie zbadac, zostalismy wyproszeni szybciej niz przyszlismy. A teraz UWAGA! Zadzwonila do mnie i przekazala, ze „Nie musze ogladqc ucha zeby wiedziec czy jest chore” Potraktowala mnie jak idiotke! To ze nie jestem lekarzem nie oznacza, ze jestem glupia. No chyba, ze Pani doktor dorabia jako wrozka. Przy kolejnej wizycie poszlismy do innej Pani doktor, wyszlo zapalenie ucha.. Wszystkie negatywne komentarze tutaj to niestety prawda.

Omijać szerokim łukiem !!! Traktuje publiczna przychodnie jak by to była jej prywatna!!! O wszystko trzeba prosić zeby cokolwiek otrzymać z wielka łaska!!!

Nie polecam. Często nie korzystałam z przychodni, bo cieszyć się, zdrowie póki co dopisuje, ale bezczelność z jaką zostałam dwukrotnie potraktowana właśnie przez tę Panią godna podziwu. Na kilkanaście lat, podczas których byłam przypisana do przychodni Zdrowie, jeden raz poprosiłam o skierowanie na badanie krwi, którego mi odmówiła bo nie znalazła medycznego uzasadnienia. Pytam więc gdzie chociażby profilaktyka. Kolejny raz, w okresie obecnej pandemii ( i już ostatni , bo z rozkoszą się wypisałam z tego dziadostwa ) odmówiła wypisania recepty na antybiotyk, który był mi niezbędny. A wystarczyła odrobina dobrej woli, zajrzenie do karty pacjenta i historii gdzie podobna choroba miała miejsce.

Nie wiem skąd negatywne opinie o Pani doktor. Według mnie to wspaniały lekarz, który poświęca czas pacjentowi, zawsze wysłucha i doradzi w każdej kwestii. Nigdy też nie spotkałam się z tym, by Pani doktor była nieuprzejma czy żeby robiła problem ze skierowaniem na badania. Ja z całego serca polecam. Prawdziwy lekarz z powołania.

Szczerze nie polecam. Jest nieuprzejmym oraz niekompetentnym lekarzem. Nie potrafi postawic trafnej diagnozy. Pani doktor nie slucha co sie do niej mowi, nie potrafii wydac opinii na temat stanu zdrowia dziecka, a na zadawane pytania odpowiada z wielka łaską. Podstawowa diagnoza to skierowanie do szpitala

chamska i bez pojęcia, robi głupka z rodzica nie polecam odesłała dziecko z zapaleniem krtani jako zdrowe a w nocy dziecko zaczeło się dusić , z dala od takich psełdo lekarzy z dyplomem za jajka.

chamska i bez pojęcia, robi głupka z rodzica

Nie polecam. Kilka lat temu co innego bym powiedziała o pani doktor, jednak obecnie nie. Przychodzę mówię co jest nie tak, a kończy się tym że zostaje w domu dość długo bez stosownych leków, co nadal przedłuża moją chorobę, zamiast odpowiednio podejść . Wrażenia fatalne .

Pani Doktor jest wspaniałym fachowcem.Podchodzi do pacjenta przede wszystkim jak do człowieka, który potrzebuje pomocy/rady. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć ,,swojego'' lekarza rodzinnego. Ja jestem pod bardzo dobrą opieką.Polecam

Zdecydowanie nie polecam osoba która jako pediatria w przychodni Zdrowie może wypisywać tylko skierowania do szpitala do DSK. Powinna się znać się na chorobach i dzieciach i podejmować trafne decyzje i wypisywać skierowania ale nie do szpitala DSK ale na badania specjalistyczne. Uzyskanie skierowanie od tego lekarza na badani jest strasznie problematyczne (jak by za swoje pieniądze musiała je robić) trudno postawić trafną diagnozę bez wyników w niektórych przypadkach, dlatego chodzę na wizyty prywatne z dzieckiem bo tam to tylko można dostać skierowanie do szpitala a nie na badania krwi czy moczu nie mówiąc o innych specjalistycznych. Osobiści jak byłem tam leczony za 3 x trafiono z diagnozą i podano odpowiedni antybiotyk pozostałem 2 antybiotyki były chybione.